SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 13:37

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson představil model XPERIA Active - jak se vám líbí?
Strana: 1 2 3 [4]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson představil model XPERIA Active - jak se vám líbí?  (Zobrazeno 23036 x)
Xenostellar
Uživatel
***
Telefon: SE W910i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #45 v: 04. Leden 2012, 11:54 »

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na zkušenosti s citlivostí GPS a jestli někdo nevíte jaký používá chipset. Chtěl bych telefon používat na GC.
A ještě dotaz k té výdrži. Myslíte, že by vydržel třeba 10 hodin používání map a GPS?
Díky
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #46 v: 04. Leden 2012, 12:21 »

Na Mini Pro (stejný střeva) mám přesnost cca 3 metry ve volném prostranství, což je supr. Kompas mi jede v pořádku a hlavně změny vykresluje mnohem rychleji a přesněji, než moje starší telefony. Osobně jsem s lovem keší velice spokojen v kombinaci s báječným Locusem.
Čip bude nějaký sdílený Qualcomm. Vono dneska už je to prakticky jedno (kde jsou doby, když všichni chtěli Sirf a hráli si se statickou navigací). Pokud to neni Samsung, tak GPS na tom pojede dobře:) 10 hodin asi nedá (ve fligth módu při vypínání při nepotřebě by se k tomu mohl přiblížit), ale neni problém si za 2 kilča koupit druhou baterku, že jo. Na keše ti stejně nic jinýho nezbyde - vybitý kešovadlo v půlce výletu pěkně naštve.
Zamyslel bych se ale nad vážností koupě Active v porovnáním se skoro o půlku levnější Mini. Jestli při keśování se dostaneš do takových krizových situací, které silikonové pouzdro nepohltí. Druhá věc, co se mi nelíbí, tak je minerální sklo. Pokud se povede přesný pád na hranu teleofnu, tak máš sluśnou pravděpodobnost, že ti sklo pukne, kdeždo plastová vrstva u Mini je z tohoto pohledu dle mne daleko vhodnější.

« Poslední úprava: 04. Leden 2012, 12:30 od HUdasp » uložena
Xenostellar
Uživatel
***
Telefon: SE W910i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #47 v: 04. Leden 2012, 13:23 »

OK. Díky za info. No pokud nějakej, tak bych chtěl určitě tenhle Active kvůli vodotěsnosti. Nemám v plánu se s ním potápět, ale už se mi mnohokrát stalo, že jsem hledal keše v takovym slejváku, že to bylo jako kdybych ten telefon do vody opravdu hodil. Další věc je, že při kešování mám občas dost špinavý ruce od bláta nebo prachu a to minerální sklo by mačkání špinavými prsty mohlo vydržet lépe než normální displej.
Co se týče baterky tak je mi jasný, že s tím nic nenadělám. Možná pak popřemýšlím o nějakym externim packu.
uložena
Brůča
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: SE Xperia Mini
Příspěvků: 36



Zobrazit profil
« Odpověď #48 v: 04. Leden 2012, 13:42 »

Hudasp: Odkud máš info, že má Mini displej krytý plastem? Všude jsem zatím četla, že je to minerální sklo úplně stejné, co má i Active.

//Hádat se s tebou nebudu, ale já věřím tomu, že to minerální sklo má Mrknutí , za ty 4 měsíce jsem o tom dokonce přesvědčena, plast by byl už dávno poškrábaný (fólii jsem dosud nepoužila).
A myslíš, že by si tady vymýšleli?
 http://www.sonyericsson.com/cws/companyandpress/pressreleases/pressrelease/pressreleaseoverview/sonyericssonunveilsnextgenerationminisfinal-20110505?cc=cz&lc=cs
« Poslední úprava: 04. Leden 2012, 15:04 od Brůča » uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #49 v: 04. Leden 2012, 13:52 »

A já zas ne:) Ani výrobce se o tom nechlubí na svém webu. Ani web Gorilla Glass Sony Ericssony nezná, ačkoliv samozřejmě není jediný výrobce skel.
uložena
snoop69
Uživatel
***
Telefon: SE ST17i Xperia Active
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #50 v: 07. Leden 2012, 17:55 »

Já mám Active od včerejška. Překvapilo mě , že už má nalepenou folii Cheesy zatím co se mi nelíbí je , že nejde vypnout zamykání displeje a že se nové smsky neřaděj nahoru.
uložena
PedroKV
Uživatel
***
Telefon: K770i, Xperia Mini Pro
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #51 v: 11. Leden 2012, 16:54 »

OK. Díky za info. No pokud nějakej, tak bych chtěl určitě tenhle Active kvůli vodotěsnosti. Nemám v plánu se s ním potápět, ale už se mi mnohokrát stalo, že jsem hledal keše v takovym slejváku, že to bylo jako kdybych ten telefon do vody opravdu hodil. Další věc je, že při kešování mám občas dost špinavý ruce od bláta nebo prachu a to minerální sklo by mačkání špinavými prsty mohlo vydržet lépe než normální displej.
Co se týče baterky tak je mi jasný, že s tím nic nenadělám. Možná pak popřemýšlím o nějakym externim packu.

už na PDA jsem si udělal  takovej spešl dekl do deště a v opravdu hnusným počasí přes to nosím ještě takovej ten pytlík, co se nahoře zatáhne a nepustí vodu ani tam, ani zpět. Není nic lehčího, než dát mobil do tohohle pytlíku.
uložena
Xenostellar
Uživatel
***
Telefon: SE W910i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #52 v: 11. Leden 2012, 19:10 »

Jasný, ale je to hnus Smajlík Vždycky můžeš dát mobil do kondomu a bude vodotěsnej.

Kdysi jsem si na svojí W910i koupil luxusní hliníkový eloxovaný pouzdro. Něco nevídanýho na vysouvák a vypadalo to dobře. Sice se s tím pak daly zatloukat hřebíky, ale taky se to pomalu nevešlo do kapsy a byl blbě vidět displej protože to mělo obyčejný plexi, který bylo hned za chvíli dost ošoupaný. Navíc ten kryt nebyl prachotěsný a časem se mezi něj a displej dostal prach a začal se ošoupávat přímo telefon.

Kryty už radši ne. Klidně si za to připlatim, pokud to bude opravdu fungovat tak jak tvrděj.
« Poslední úprava: 11. Leden 2012, 19:13 od Xenostellar » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson představil model XPERIA Active - jak se vám líbí?
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.