SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 08:09

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Live Walkman v redakci - ptejte se co vás zajímá
Strana: [1] 2 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Live Walkman v redakci - ptejte se co vás zajímá  (Zobrazeno 24485 x)
Joza
Anonym
« v: 05. Říjen 2011, 10:33 »

Do redakce dorazila nová stylovka, Sony Ericsson Live with Walkman. Vypadá krásně, nejprve chci ale zjistit, jestli půjde z Mini udělat právě Live Walkman podobně jako jde z Arcu udělat arc S Smajlík
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #1 v: 06. Říjen 2011, 21:06 »

zajímá, přehrávač Smajlík pujde vytahnout ?Smajlík
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 07. Říjen 2011, 09:39 »

Walkman přehrávač moc nového nepřináší, ale soubory už mám vytažené a brzy je sem nahodím. Bez rootu ale nepočítejte s tím, že byste je nějak využili... Smajlík Jinak moje dojmy - telefon je velmi krásný, vypadá hodně atraktivně a dobře se s ním pracuje. Stereoreproduktory jsou fajn, mrzí mě ale absence Mobile bravia... Displej při přímém srovnání s Mini a Mini Pro výrazně ztrácí. Telefon je již skladem v setosu na hlavním skladu, prodej by tedy v pondělí měl začít, cena 4990 korun.

uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 07. Říjen 2011, 09:54 »

Ta Bravia tam urcite pujde pridat stejne jako je k dispozici pro X10,ne ?. Co me spise mrzi je nejake podtrzeni toho, ze je to walkman. Stereo repro je sice fajn (spise nutnost), ale chtelo by to v zakladu bud hodne slusny sluchatka (sla by nahoru cena a navic vetsina lidi ma stejne svoje) anebo aspon velka pametova karta, at je videt, ze se da telefon nacpat hudbou az k presknuti. O nejake online sluzbe pro stahovani urciteho objemu mp3 zdarma ani nemluvim.
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #4 v: 07. Říjen 2011, 09:57 »

Karta je 2GB, sluchátka obyčejné a nějaké ty online kanály pro hudbu zde jsou, ale nejdou dostupné u nás no... No stran druhou při ceně 5000 kč těžko čekat více...

uložena
ferryx
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Se C510
Příspěvků: 14



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 17. Říjen 2011, 20:54 »

ahoj, podřídil jsem si tento super telefon, ale jedna věc mi nejde na rozum všude píšou že má 512mb ram ale android hlásíjen 320mb , je to můj první android takže možná sem něco přehlédl, dík za vysvětlení.
uložena

(bez telefonu) -> Ericsson A1018 -> (spousta telefonu...) -> SE K750 -> C510 ;-)
janboy
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: live with walkman
Příspěvků: 2



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 19. Říjen 2011, 07:59 »

Dobrý deň, veľmi sa mi tento telefon páči, ale chcem sa opýtať, ako je to s rozlíšením displeja. Zdá sa mi nízke. Nie je obraz na displeji "kockatý"? Huh A ešte ako je to s výdržou baterky?  Huh Uvítal by som nejaké osobné skúsenosti, prípadne detailné fotografie na ktorých by to bolo jasne vidieť. Zatial som na nete na žiadne nenarazil. Undecided Ďakujem.
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 23. Říjen 2011, 09:35 »

chcem sa opitat ci sa neda pridat do live walkmanu bravia engine ...?  Smajlík mam zaujem o tento telefon len mi tam chyyba
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #8 v: 23. Říjen 2011, 10:19 »

mě spíš zajímá jestli nejde z walkmanu vytáhnout ten xLoud Smajlík
uložena
comfy
Uživatel
***
Telefon: w660i
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 23. Říjen 2011, 10:21 »

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli plánujete napsat větší recenzi tohoto mobilu, nebo jestli o nějaké nevíte. Jestli ne, tak jak na vás mobil působil a jaké jsou jeho zápory...?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #10 v: 23. Říjen 2011, 10:24 »

REcenze vyjde příští týden, těch recenzí bude vícero, nějak se mi to tady poskládalo a nestihl jsem to dříve. Bravia možná dodat půjde, když jsem ale viděl displeje naživo proti ostatním telefonům, nemyslím že by jen SW udělal takový rozdíl. Jinak s telefonem jsem spokojen, ale pokud bych si měl vybrat, asi bych šel do XPERIA Mini.
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 24. Říjen 2011, 17:14 »

ako tak pozeram ten display je vačši a rozlisenie je ako na mini .... neni ten obraz trochu kockaty ?
a live asi nedostane aktualizaciu na 4.0 ze?
« Poslední úprava: 24. Říjen 2011, 19:16 od zaji06 » uložena
janboy
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: live with walkman
Příspěvků: 2



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 28. Říjen 2011, 22:55 »

Že vraj "ptejte se co vás zajímá"
Zabudli dodať "Odpovíme jen na to, co zajíma nás"
 Undecided Undecided Undecided Undecided
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #13 v: 29. Říjen 2011, 17:21 »

Prioritou nyní bylo aktualizovat FW na všech telefonech, bohužel se toho sešlo moc...

- rozlišení displeje je naprosto v pohodě, horší je to ale se samotnou kvalitou obrazu
- z vnitřní paměgi telefonu zabírá část samotný operační systém
- baterie je prakticky u všech Androidů stejná - při aktivním používání zvládne telefon den, maximálně kousek druhého dne, ale touž je riziko
- bravia engine půjde dodat, ale nemyslím si, že by se tím obraz zásadně zlepšil
- recenze bude příští týden (spolu s recenemi Pro, Active a Ray)
- aktualizace na 4.0 podle mého není u tohoto telefonu nějak moc nutná, telefon šlape už nyní dobře, díky podobnosti s ostatními telefony ale není nereálná
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 31. Říjen 2011, 17:52 »

tak od dnes som štastnym maitelom tochto telefonu Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Live Walkman v redakci - ptejte se co vás zajímá
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.