SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 06:18

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: wifi a internetový prohlížeč v mobilu
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: wifi a internetový prohlížeč v mobilu  (Zobrazeno 3089 x)
cz857659
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Mini Pro
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« v: 30. Leden 2012, 05:35 »

SE Xperia Mini Pro-když se připojím na Wifi síť a chci z ní stahovat internet,tak se internetový prohlížeč v mobilu sice otevře,ale nejde nic stáhnout.Když wifi zase vypnu,tak internet jde zase normálně.Signál wifi sítě je velice dobrý,takže tím to není.Údajně by se po spuštění wifi měl internet automaticky stahovat z ní,ale není tomuto tak.Možná by se měl prohlížeč v mobilu nějak nastavit,ale nějakou možnost jak to udělat, jsem nikde neodhalil.Pokud někdo ví jak na to,tak to uvítal.

děkuji za odpověď Javůrek 
uložena
armando
Uživatel
***
Telefon: Xperia active
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 30. Leden 2012, 08:19 »

Co popisuješ je zajímavá kombinace.
-
Pracovat to má tak, že pokud máš internet v mobilu (status 3G,E,G) a zapneš WIFI (status radar), přihlásíš se do sítě správným heslem tak se data poženou přes WIFI a ne přes mobilní data a zároveň zhasne  status 3G,E,G a svítí jen status radar. To vše se odehrává ve stavové lince vlevo od hodin.
-
Na jiné Wifi to funguje?
S jiným telefonkem se ke stejné WIFI připojíš a funguje internet?
-
Řešení bych viděl tato:
1) Vymazat v telefonku uloženou WIFI síť a přihlásit se znovu.
2) Je možné, že připojení ti blokuje antivir či firewal v telefonku u Xperia to může být McAfee, který je tam předinstalován.
3) U telefonku je možnost vypnou Datový přenos (Já to mám pomocí Widgetu) a tím pádem se vypne i komunikace přes WIFI, takže status že máš zapnutou wifi je aktivní, ale na net se nedostaneš. A toto bych viděl přesně jako tvůj problém.
-
Napiš zda ti moje rada pomohla. Měj se fajne.

uložena
cz857659
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Mini Pro
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 31. Leden 2012, 04:59 »

Tak se mi to nakonec podařilo,ale bylo to k jiné síti.Zašel jsem ke švagrovi ,kde mají bezdrátový router ,z kterého stahují připojení na internet do notebooku.Šlo to jak má,rychle a bez problémů.Stáhl jsem si mapy asi 500MB a bylo to velice rychlé.Díky za váš čas a snahu mi pomoci.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: wifi a internetový prohlížeč v mobilu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.