SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 08:57

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sraz SEManie v Praze
Strana: 1 2 3 [4]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sraz SEManie v Praze  (Zobrazeno 16947 x)
Redeemert
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Cedar J108i
Příspěvků: 771



Zobrazit profil
« Odpověď #45 v: 09. Září 2011, 08:44 »

Skutečně by mě zajímalo, čím tak neodkladným můžete mít každý den celý září tak narvaný, že se nemůžete na odpoledne a večer utrhnout  Huh

Ono dopravit se z Brna a hlavně následně potom po akci do Brna, není tak docela na odpoledne a večer. A v sobotu po původně navrhovaném termínu mám už jiné akce (v mém případě teda ne geo) Mrknutí
uložena

Motorola T180 -> Nokia 3310 -> Siemens M55 -> Nokia 8310 -> SE T630 -> SE V630i -> Nokia E52 -> Samsung S8000 Jet -> HTC Desire -> SE Cedar J108i
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #46 v: 09. Září 2011, 09:56 »

Budeme předělávat pár věcí v bytě...a to je přesně ono  Undecided

Heleďte nevidím do vašich životů, ale přijde mi, že kdybyste se chtěli sejít, tak si to zařídíte...
uložena

Redeemert
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Cedar J108i
Příspěvků: 771



Zobrazit profil
« Odpověď #47 v: 09. Září 2011, 09:59 »

No vzhledem k tomu, že je v plánu brněnský sraz, tak ten je pro mě dostupnější...
uložena

Motorola T180 -> Nokia 3310 -> Siemens M55 -> Nokia 8310 -> SE T630 -> SE V630i -> Nokia E52 -> Samsung S8000 Jet -> HTC Desire -> SE Cedar J108i
petulinka1
Uživatel
***
Pohlaví: Žena
Telefon: K510i, W580i(sel do kytek), w995, Neo
Příspěvků: 201



Zobrazit profil
« Odpověď #48 v: 09. Září 2011, 11:16 »

Sas: jenze ten byt neni muj, navic to zavisi na tom, aby ten, kdo tu bude mit hlavni slovo a delat vetsinu veci mel dovolenou nebo jindy dela i o vikendech a neni az tak jednoduchy to vsechno synchronizovat
uložena

Alcatel One Touch->Siemens A50->Nokia 3510i->SE k510i-> SE w580i(uspesne vracenej po 4. reklamaci)->SE w995(prozatim decustomizace, pridano par flash schematek, mensi uprava menu.ml, zmena fontu a funkce pravyho tacitka:))-> XPERIA Neo

Není důležité, kolik lidí inhumuješ, důležité je, kolika lidem se nepodaří inhumovat tebe.
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #49 v: 09. Září 2011, 21:48 »

Redemeert však v pohodě, já taky nikdy nejel do Brna, protože je to prostě daleko.
uložena

Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #50 v: 26. Září 2011, 18:24 »

Snad nevadí, když využiju tohle téma. Chtěl bych se rozloučit, končím s pravidelným sledováním tohoto fóra. Za prvé Sony Ericsson už nemám a za druhé mé znalosti skončily s A200. Spoustu krát jsem tu dostal radu, pár krát jsem snad i já dobře poradil, ale nyní již setrvání na tomto fóru pro mě pozbývá významu. Tak se tu mějte a přeju SEManii ještě dlouhý život. Čau.
uložena

Joza
Anonym
« Odpověď #51 v: 26. Září 2011, 18:43 »

Škoda, že další z nás odchází... Trochu mě ale mrzí, že je to v době, kdy SE jde nahoru... Android nemá co nabídnout?
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #52 v: 26. Září 2011, 21:04 »

Mám nově Nokii se Symbianem. Kdybych si pořizoval Androida, tak jedině high end a to už jsou zase moc velké částky. Navíc, a to je další důvod, který jsem radši nezmínil, ale když už jsi to nakousl, jde o to, že s příchodem Androidů telefony ztratily duši. Napříč všemi výrobci jsou vesměs stejné a tak...je to prostě o ničem. Měněj se jen kastle, vevnitř je to to samý. Dobře, grafické nadstavby tam jsou, ale zkrátka mi přijde už skoro zbytečné rozlišovat dnes telefony podle značek, význam má je třídit jen dle systémů.
uložena

HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #53 v: 27. Září 2011, 06:47 »

Sas Moudrá slova. Kdo z nějakého důvodu nechce Android, tak si u SE neškrtá (sám jsem si teď pořídil HD2, abych ještě chvilku fičel na Androidu a časem přesedlal na WP7). Kde jsou časy Everchanging témat a podobných SE libůstek..  tak se měj fanfárově Mrknutí
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 [4]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sraz SEManie v Praze
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.