SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 16:35

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: xperia mini pro VS. xperia PRO
Anketa
Otázka: ktory si mam podla Vas kupit?...
Xperia mini PRO - 1 (25%)
Xperia PRO - 3 (75%)
Celkem hlasů: 4

Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: xperia mini pro VS. xperia PRO  (Zobrazeno 4145 x)
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« v: 11. Květen 2011, 00:11 »

mozete sa aj vyjadrit ze preco vacsi model...preco mensi...ja sa neviem rozhodnut.  Roll Eyes
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
Piti20
Uživatel
***
Telefon: C905, Xperia X10 mini pro, C510
Příspěvků: 963


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 11. Květen 2011, 06:44 »

pre mna PRO pretoze som uz skusil kuzlo displeja 3,7" a odvtedy iny nechcem. A radsej uz chcem telefon co vrecko sice vyplni cele ale neurobi vystupok vyssi ako penazenka.
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 11. Srpen 2011, 08:44 »

Já jsem spíše pro Mini Pro - vše by mělo být lépe na dosah, zvlášť při ovládání jednou rukou. Ale je na každém, co preferuje.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 11. Srpen 2011, 09:16 »

jsem jednoznačně pro "velký" PRO - důvod? moje odpověď v jiném vlákně: "tak jsem si udělal papírové srovnání modelů X1i, mini PRO a PRO (papírové= vytisknutí modelů na jednu stránku v jejich skutečné velikosti  Smajlík ), k tomu přiložil mého současného Vodafone 845 a musím tedy říct, že pokud bude do konce října model PRO, čekám na něj, páč mi mini pro velikostně asi stačit nebude a PRO není zas až takové pádlo, jak jsem si myslel ( v porovnání s X1i je větší jen o ty zaoblené části nahoře a dole)."
Opravdu jsem se hodně bál velikosti, ale zkus si vytisknout modely ve správných rozměrech vedle sebe a uvidíš :-) A u PRO tě může těšit navíc bonus v podobě HDMI a exmor senzoru.
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 15. Září 2011, 19:11 »

no ...takze xperia pro sa nam konecne dostava pomaly do predaja...ale ja sa stale neviem rozhodnut. Predsalen ta velkost.....ale zase lepsi fotak, a hardverove tlacitka....neviem....neviem ci vydrzim s takou tehlou.....no nemohli dat do malej mini pro hardverove tlacidla?... Undecided
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 15. Září 2011, 19:54 »

cihla, nevím. V porovnání s Xperia X1, má pořád mini pro menší displej (sice 3", ale širokoúhlejší), oproti X1 centimetr navíc na výšku a 4mm na šířku, to já ještě zkousnu. Osobně bych nešel do super novinek od htc s displejem 4,7" to je cihla. Ale je to o vkusu každého...
... jo, a kde se pomalu dostává do prodeje? Kromě Kanady (verze MK16a) o jiné zemi zatím nevím :-/
« Poslední úprava: 15. Září 2011, 19:57 od pogo » uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 15. Září 2011, 19:59 »

Tlačítka jsou jen o zvyku. Ta kombinace je teda prazvláštní (osobně bych to udělal tak nebo onak, ne kombinovaně), ale to rozhodně neni argument proti nákupu. Měl jsem telefony jak se senzorovkami, tak i s klasickými tlačítky a rozdíl je nepatrnej.
uložena
Oldřich Mládek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro (SK17i) bílá
Příspěvků: 53


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 15. Září 2011, 20:37 »

Jsem pro kombinaci, protoze ciste senzory neozivi telefon. Teda v pripade, ze nejsou jen hw tlacika pod displejem.

Sent from my SK17i using Tapatalk
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #8 v: 15. Září 2011, 20:42 »

ač jsem spokojeným majitelem XPERIE Mini Pro, po XPERII Pro bych i tak sáhnul a třea právě hardwarová tlačítka by byla jedním z hlavních důvodů (mimo pár dalších příjemných drobností a do budoucna větší podporu komunity).
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: xperia mini pro VS. xperia PRO
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.013 sekund, 20 dotazů.