SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 14:00

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Gingerbread ROM pro X10 Mini (diskuze)
Strana: 1 ... 4 5 [6] 7
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Gingerbread ROM pro X10 Mini (diskuze)  (Zobrazeno 43329 x)
raiderkilo
Uživatel
***
Telefon: SE xPeria E10i Mini
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #75 v: 04. Srpen 2011, 16:51 »

Takže Gingerbread a CM7 pre x10i Mini majú plnohodnotný fotoaparát.
uložena
vvcrx
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: x10mini,Xmini
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #76 v: 05. Srpen 2011, 07:39 »

odkaz please :-)
uložena
bayon
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X10 mini
Příspěvků: 45



Zobrazit profil
« Odpověď #77 v: 05. Srpen 2011, 13:30 »

zatim beha bez problemu  Roll Eyes ale nejakych extra rozdilu proti froyo sem si zatim nevsimnul

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1068553

... jinak kdo chce jednoduse zazalohovat vse co potrebuje, pak je asi nejlepsi volbou z marketu My Backup root  Mrknutí
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #78 v: 06. Srpen 2011, 11:28 »

potvrzuji, že běhá výborně... Osobně už ale asi předělávat znovu nebudu, i když možná si na to chvilku najdu, přece jenom Android 2.3.5 Smajlík Navíc Zeam je v nejnovější verzi o něco stabilnější než dříve, takže by to mělo smysl...
uložena
mforce
Uživatel
***
Telefon: SE c905 Brown+4gb M2
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #79 v: 09. Srpen 2011, 09:08 »

Pls nenašel by se tady nákej plzeňák který by za úplatu pomohl s instalací do mojí x10 mini?jestli je to O.T. tak to smázněte.díky předem.číslo pošlu sz.díky
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #80 v: 13. Srpen 2011, 09:57 »

Nakonec přeci jen upravím i stávající 2.3.5 ROM... Změn je hodně a za těch pár hodin práce to stojí, třeba se bude líbit i vám Smajlík

Edit - můžete testovat http://www.multiupload.com/H99QPX16I0
« Poslední úprava: 13. Srpen 2011, 15:33 od Jozef Cmar » uložena
buro
Uživatel
***
Telefon: X10 mini
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #81 v: 06. Říjen 2011, 10:03 »

Zdravím Smajlík
V prvom rade by som chcel poďakovať za túto romku, zatiaľ fičí skvele. Je to moja prvá romka Smajlík Takže dobrá práca.
Ale mám pár otázok ohľadom nej.
1,Aký priečinok si mám vytvoriť na SD, alebo ako nato, aby som si mohol dať vlastnú mp3 ako smsku.
2,Nejde mi nainštalovať konkrétna hra worms. Stiahol som veľa verzii z netu(z marketu som ešte neskúšal), a stále nič. Vypíše že sa inštaluje, a potom že aplikácia nie je nainštalovaná.
3,Môj najväčší problém.Pripojím telefón na pc, vložím si skladby na SD, vypojím. Spustím skladby a tá sa za zasekáva a s mixuje sa s inou mp3. Aj keď som si dal nejaký dokument boli v ňom divné znaky a nedali sa prečítať. Taktiež s videom, video mi úplne sekalo. Mp3 si tam dávam tak, že do druhého telefónu dám moju SD, a cez neho si dám veci čo potrebujem. Toto mi robilo ešte v officialnej romke, a čakal som že toto to vyrieší. Mám 8gb SDHC. Ako som ju kúpil, na začiatku bolo všetko v poriadku, to až po čase začala takto blbnúť.

Skúste mi nejako pomôcť
Ocením každú jednu radu Smajlík
uložena
vlado37vlado
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 mini
Příspěvků: 62


Zobrazit profil
« Odpověď #82 v: 06. Říjen 2011, 15:24 »

1. vlastnu hudbu si dajte do priecinku system/media/audio/notifications a potom si ju mozete nastavit na sms
2. ine hry alebo app vam idu nainstalovat ? ja som tiez skusal worms a tiez mi ziadna verzia neisla asi bude ta hra zla ked vam ine app idu.
3. po instalacii rom ste dali Factory Reset (Full wipe) ?
uložena
buro
Uživatel
***
Telefon: X10 mini
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #83 v: 06. Říjen 2011, 19:46 »

ďakujem idem skúsiť Smajlík
Ten worms ma strašne bavil, zatiaľ len tá app mi nejde :/
a hej dal som full wipe

a ešte dá sa nejako zmeniť ukazovanie mien, keď mi volajú ? Lebo tam mám meno a číslo kade vedie trasa zdvihnutia a zloženia hovoru.
« Poslední úprava: 07. Říjen 2011, 11:44 od buro » uložena
vlado37vlado
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10 mini
Příspěvků: 62


Zobrazit profil
« Odpověď #84 v: 07. Říjen 2011, 21:53 »

v cyanogen mod stettings sa da zmenit styl prijimania hovoru ale uz neviem kde presne lebo teraz mam rom z and 2.1.
uložena
buro
Uživatel
***
Telefon: X10 mini
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #85 v: 08. Říjen 2011, 19:35 »

našiel som to dík Smajlík a ešte niekto mi nevie pomôcť s tými ostatnými bodmi ?

tak wormsov sa mi podarilo nainštalovať, ale nejde spustiť. Začne ťahať dáta na SD, pri 100 to sekne, a po čase vypíše, že net bol odpojený. Je tam možnosť retry, ktorú som niekoľkokrát skúšal, bez úspechu. Taktiež som skúšal nakopírovať dáta na SD, hra sa spustila, ale padla. Niekto nejaké nápady ?
A nikto nemal podobný problém s tými skladbami, že mu sekali, alebo sa zmixovali s inou ?
« Poslední úprava: 11. Říjen 2011, 17:58 od buro » uložena
rajtik
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #86 v: 09. Únor 2012, 10:02 »

Chápu, že už to neni asi pro nikoho zrovna aktuální, ale k tomuhle telefonu jsem se dostal teprve nedávno a stará 2.1 mi nějak moc nevyhovuje, tak budu doufat, že sem ještě někdo někdy zavítá  Smajlík ...

Dala by se prosím někam reupnout (nejlépe edisk) zdejší upravená verze Gingerbreadu?

Díky, Vašek

edit: Zkoušel jsem zdejší návod a ROM z http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1068553 ale nepochodil jsem. Skončil jsem na rozsvícenym textu "Sony Ericsson" a dál jsem se nedostal (ano, první start prý trvá dlouho, ale nechal jsem to tak něco kolem jednoho M*A*S*H-e  Smajlík ).
« Poslední úprava: 09. Únor 2012, 10:07 od rajtik » uložena
danprajz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: xperia X10 mini pro
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #87 v: 09. Únor 2012, 14:30 »

Protože pro tuto rom musíš mít jiné jádro, pokud nechceš měnit jádro, zkus něco s origoš jádrem
uložena
rajtik
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #88 v: 09. Únor 2012, 15:35 »

Ne že by mě to nenapadlo, ale mě právě potěšilo, že v tomhle místnim návodu http://forum.semania.cz/index.php/topic,28260.0.html nic o jádře neni, tak jsem doufal, že to bude nějaká chytřejší vyčůrka Smajlík No omlouvám se, nejsem v tom ještě tak úplně zaběhlej.

I tak by se mi ale hodil reupload místní úpravy. Jestli jsem to pochopil dobře, neni úplně totožná s xda verzí.

A k tomu postupu, jestli jsem tomu dobře rozumněl:
1) odemknout bootloader
2) flashnout kernel
3) postup, kterej je zveřejněnej tady (tzn. root, recovery, instal ROMky)

Takže jestli hádam správně, stačí mi projet tenhle: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1254225 návod (dole je i flash kernelu) a pak už jen tádydá na instalaci ROM (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1068553)?? A soubor kernelu můžu použít odtud (http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1256739) nAa-10?

Chlápi až vás všechny skoro obdivuju, to je hrozná alchymie  Huh
uložena
rajtik
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #89 v: 09. Únor 2012, 17:37 »

Tak jen pro ostatní: Ano, uhodl jsem to správně  Smajlík Je to radost, když to po tolika nepovedenejch pokusech všechno tak krásně funguje.. Zasloužená odměna, díky Vám a Vašim návodům - díky.

Kdyby někdo potřeboval návod "víc pro blbečky", psal jsem si přitom poznámky a dohledal jsem po internetu i ty soubory, který mají nefunkční odkazy. Můžu poskytnout jednoduchý balíček k instalaci [ROM] MiniCM7-2.1.8 [28/1/12]Gingerbread 2.3.7/CM7.2 unofficial port for the x10mini   Cheesy
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 4 5 [6] 7
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Gingerbread ROM pro X10 Mini (diskuze)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.