SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:06

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Gingerbread ROM pro X10 Mini (diskuze)
Strana: 1 ... 5 6 [7]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Gingerbread ROM pro X10 Mini (diskuze)  (Zobrazeno 43351 x)
proglide
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #90 v: 15. Únor 2012, 10:54 »

JSEM Ahoj, teorie uz bylo dost, ted se chystám nahrat novou ROM tak jako rajtik. Je se chci zeptat jestli je nejaka možnost vratit v případě potřeby původní Android 2.1. Staci mi odkaz na  nějaký vlákno kde se to řešilo, klidně v angličtině.  Diky předem.
uložena
Petro2
Uživatel
***
Telefon: SE X8
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #91 v: 15. Únor 2012, 12:01 »

stačí pripojiť telefon cez SEUS, za pár minúť tam je pôvodná 2.1 ROM... Mrknutí
uložena
Krtek-NA
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #92 v: 26. Únor 2012, 15:08 »

Tak jen pro ostatní: Ano, uhodl jsem to správně  Smajlík Je to radost, když to po tolika nepovedenejch pokusech všechno tak krásně funguje.. Zasloužená odměna, díky Vám a Vašim návodům - díky.

Kdyby někdo potřeboval návod "víc pro blbečky", psal jsem si přitom poznámky a dohledal jsem po internetu i ty soubory, který mají nefunkční odkazy. Můžu poskytnout jednoduchý balíček k instalaci [ROM] MiniCM7-2.1.8 [28/1/12]Gingerbread 2.3.7/CM7.2 unofficial port for the x10mini   Cheesy
Jábych docela měl zájem. Zatím jsem si flešnul miniCM7v2.0.5 - novější jsem nikde nenašel, protože multiupload je mrtvej. A ROMky co bych chtěl vyžadují flash kernelu a z toho mám vítr.
Chtěl bych stock SE, ale verzi androidi 2.2 a výš, kvůli instalaci na kartu. Ostatní Romky se mi moc nelíbí, to si můžu koupit samsung... Angry
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 5 6 [7]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Gingerbread ROM pro X10 Mini (diskuze)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.