SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 11:27

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Bezdůvodné a postupné mizení paměti telefonu - VIR? SE SATIO
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Bezdůvodné a postupné mizení paměti telefonu - VIR? SE SATIO  (Zobrazeno 4406 x)
underbiker
Uživatel
***
Příspěvků: 40



Zobrazit profil
« v: 18. Duben 2011, 19:55 »

Ahojte, mám dost závažnej problém, nemůžu už kvůli tomu ani spustit některý aplikace co chtějí pro start určitou část paměti.

Prostě mi začala z ničehož nic ubývat paměť telefonu (ne paměťové karty) a když dám zobrazit detaily->paměť a ukáže mi to tam seznam položek, které jsou jak zaplněny a je tam položka "Jiné soubory" a ta má 50 MB, nemůžu se téhlé složky dohledat a vymazat.

Jsem dost často na internetu a když Operu minimalizuju tak se mi během toho ztrácí paměť doslova před očima, mám tam už jenom necelých půl mega a nemůžu spustit už ani google maps a přijmout přes bluetooth z PC nějaké soubory.

Zpráv tam mám tak 60, žádné MMS a tak...

Měl bych to projet nějakým antivirákem na mobily?

uložena

T230i, K500i, K700i, W810i, K850i 4GB M2, C905 8GB M2, W995 8GB M2, Satio 16GB
Honza Bouma
Uživatel
***
Telefon: Xperia X10
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 18. Duben 2011, 22:34 »

Osobně bych radši zálohoval kontakty a udělal formát, jak na to neporadím..se Symbianem jsem měl SIEMENS SX1 a ten měl tzv. "trojhmat" při vypnutém telefonu stisknout a držet * a # a červený telefon pro zapnutí..provedl se kompletní formát kromě pam. karty,telefon byl jak z výroby..Myslím,že něco takového má každý Symbian..Kámošova Nokia 3650 to měla taky,jen jinou kombinací tlačítek.
uložena

Stále v prodeji: Prodám autorádio Swing ze Škoda Superb Combi: http://aukro.cz/show_item.php?item=2041382990
Thymallus
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1i silver
Příspěvků: 88



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 27. Duben 2011, 07:22 »

Podle mne to záleží na spoustu věcech...
Kam instaluješ programy a hry? Na kartu, nebo do paměti telefonu?
Skoro každá aplikace a hra ubírá paměť i za svého provozu, protože si ukládá podpůrné soubory - proto je lépe instalovat vše na kartu.
SMS si taky nastav na ukládání do paměti karty, tím budeš moct přijímat soubory větší, než je paměť telefonu - jsi omezen jen volným místem na kartě.

takže - buď odinstaluj programy z paměti a nainstaluj na kartu, nebo proveď obnovu továrního nastavení, případně update přes seus (nejprve si ale zálohuj kontakty atd...) - to je čistčí řešení, páč po odinstalování programu ti v mobilu i tak zůstane bordel, nehledě na to, že některé programy už nemusíš znovu nainstalovat (pokud se vkládá registrační kód)...
uložena

   
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Bezdůvodné a postupné mizení paměti telefonu - VIR? SE SATIO
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.