SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 10:19

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K550i, K770i, K790i, K800i, K810i, T650i, S500i, Z520, Z610, Z710, Z750  |  Řešení problémů (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K 800i - Po vypnutí se mi ho nedaří zapnout
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: K 800i - Po vypnutí se mi ho nedaří zapnout  (Zobrazeno 6282 x)
intruder3
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« v: 01. Listopad 2010, 19:12 »

Mám už K 800i asi 3 roky, ale většinou ho nevypínám až teď jsem ho vypnul po změně času a následně mi už nenaběhl. Předtím fungoval relativně bez problémů, ale je fakt, že už jsem měl zaflákanou vnitřní paměť a téměř už nestačila na sms. Jinak po zapnutí se pouze rozsvítí a najede logo Sony Ericsson a dál už nejede a jen svítí displej. Navíc se nedá vypnout(asi proto, že se vlastně úplně nezapnul) - pouze natvrdo odpojením baterky. Vypnutý se dá nabíjet - při nabíjení je vidět moje schéma, které jsem v něm měl. Neví někdo jestli by pomohla aktualizace firmwaru přes ten aktualizační program nebo je to v tomto případě zbytečné? Navíc jsem si všechno nezazálohoval a mám v něm některé fotky i kontakty. Každému předem díky za názor.
« Poslední úprava: 01. Listopad 2010, 19:48 od intruder3 » uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 01. Listopad 2010, 19:48 »

Aktualizace Firmware urcite pomuze, pokud mas fotky na pametove karte tak o ne neprijdes, rovnez pokud jsi provedl zalohu kontaktu na pametovou kartu tak take o ne neprijdes
uložena

intruder3
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 03. Listopad 2010, 09:37 »

Díky za odpověď. Povedlo se mi dostat z něj přes kabel alespoň všechny fotky a hudbu. Holt ty některé kontakty(naštěstí mám většinu uložených na sim) a sms oželím. Nicméně zkoušel jsem přes SEUS aktualizaci a nevím jak dlouho se po připojení k PC ještě musí držet to tlačítko C? Zkoušel jsem ho držet cca 5 minut, ale ani potom se mi neukázalo jestli mám nejnovější firmware. Netuší někdo co může být špatně?
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 03. Listopad 2010, 11:49 »

co mas za windows ? drzel jsi se instrukci ktere ti dal seus ? vypnout telefon, vyndat a zandat baterku, stisknout C a pod neustalym drzenim pripojit ke kabelu a pustit az teprve co ti seus napise "uvolnete tlacitko C" ? Kazdopadne bych odinstaloval a znova nainstaloval seus, pripadne dohral gg drivery ktere mam v podpisu. Jinak pri pripojeni se telefon nesmi zapnout.
uložena

intruder3
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 03. Listopad 2010, 12:12 »

Mám win xp prof. sp3, Instrukcí jsem se přesně držel co píše SEUS - zkoušel jsem to už alespoň 4 x. Držel jsem to C 5 minut, ale nic se nedělo, tak jsem ho pustil. Comp se pak kousnul a musel jsem ho restartnout. Zkusil jsem instalaci i na pracovní pc, které je výkonější, ale stejně to nešlo. Můžu večer ještě zkusit ty drivery jak píšeš. Jinak tel byl. customizovaný od cz Vodafonu, ale to na to vliv snad mít nemůže. Večer i napíšu co se přesně ojevuje na compu a co na displeji tel.
« Poslední úprava: 03. Listopad 2010, 12:24 od intruder3 » uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 03. Listopad 2010, 14:41 »

restartuje se ti to ? Muze to zpusobovat antivir nebo nejaka podobna ochrana, zkus ho vypnout pokud problem pretrva odinstaluj antivir, pak odinstaluj a znova nainstaluj seus, vypada to ze pc si ani nenainstaloval ovladace ktere jsou potreba pri pripojeni telefonu neco mu tu instalaci prerusi a proto dojde k restartu nebo zatuhnuti. Uz jsi na tom pc nekdy nejaky telefon updatoval ? Customizace operatora urcite nevadi. Jo a pro jistotu procisti kontakty na konektoru u mobilu treba špendlikem.
uložena

M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 03. Listopad 2010, 19:21 »

zkus pripojit k far manageru,melo by to jit.tam muzes telefon i flashnout,kdyz by to pres seus neslo.navody jsou kdyztak na se-tuning.cz,blizsi odkaz poskytnout nemuzu(hlasi mi ze tam nemam opravneni k pristupu..)
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 04. Listopad 2010, 05:38 »

flashovat se da i pomoci programu XS++ myslim ze je to snadnejsi a vice prehledne nez u Far manageru.
uložena

intruder3
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 04. Listopad 2010, 10:28 »

to Ganimed: Zatím jsem žádný tel. neupdatoval(neměl jsem dříve potřebu). Kontakty by měly být v pořádku, protože tel se k pc připojí - jen ve vypnutém stavu se hlásí jako paměť USB. Takže jdou vytáhnout např. fotky či hudba tam i zpět. Nejdou však zálohovat kontakty či zprávy - na to by musel tel. být zapnutý. A teď zpátky - zkusil jsem tedy instalovat ty ovladače co jsi psal a vypnul antivirák(Avast), ale výsledek byl stejný. Děje se přesně toto - po zapojení se stisknutým C se po chvíli dole na liště objeví hláška: Nalezen nový hardware - SEMC Flash device - na tel po chvíly naskočí logo Sony Ericsson - po té se na displeji tel. objeví hláška: Připravuje se přenos souborů -  a po této skočí už poslední hláška - Neodpojujte kabel USB, dokud neukončíte aplikaci v počítači. Po tom už jen přesípací hodiny na pc a jeho vytuhnutí - dál se už nic neděje. Myslíte, že mám tedy zkusit ten program XS++ či far manager? Kde bych je potáhnul?
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 04. Listopad 2010, 10:42 »

ten telefon se ti pri drzeni toho C nesmi zapnout, snaz se s telefonem nehybat kdyz drzis to C a nesmis ho poustet, jak ho pustis telefon se zapne. kdyz je treba spatny kontakt mezi kabelem a mobilnim konektorem stane se uplne to same telefob se zapne a ovladace se nenainstaluji. A znova ti rikam odinstaluj a nainstaluj seus !!!!
uložena

intruder3
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 04. Listopad 2010, 10:46 »

Ten reinstal samozřejmě zkusit můžu, ale když jsem to s tím SEUSem zkoušel na 2 pc a ani na jednom to nejde, tak tomu moc nevěřím. Koukal jsem, že tu někdo měl asi podobný problém a povedlo se mu to s Tvojí pomocí vyřešit právě přes ten XS++. Nebylo by lepší zkusit to rovnou přes něj?
http://forum.semania.cz/index.php?topic=26049.0  (Nevím jak se tu dává funkční odkaz)
uložena
intruder3
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 04. Listopad 2010, 11:24 »

Ten reinstal ještě zkusím doma. Jinak C samozřejmě téměř křečovitě držím až do onoho zatuhnutí a s tel při tom nehýbám. Zkusil jsem ještě ten XS++ u toho to hodilo tuto hlášku:
11.12.31
11:13:04: Error: Canot open phone communication port
11:13:06: Disconnected...unplug the phone
uložena
intruder3
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE K800i
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 07. Listopad 2010, 16:43 »

Problém byl vyřešen a to díky velké pomoci Ganimeda! Je to opravdu člověk na správném místě a tohle fórum může být rádo, že má takového moderátora. A co se týče závady, tak nakonec pomohl SEUS, ale to proč se mi s ním nepovedlo navázat spojení - za to mohla bezpečnostní utulitka od Kasperskyho, která to blokovala. Všem doporučuji, aby se drželi rady Ganimeda, ať už jim důvěřují či nikoliv - teda pokud chtějí, aby jim pomohl daný problém vyřešit.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K550i, K770i, K790i, K800i, K810i, T650i, S500i, Z520, Z610, Z710, Z750  |  Řešení problémů (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K 800i - Po vypnutí se mi ho nedaří zapnout
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 19 dotazů.