SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 16:55

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C510 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: vymazání her z mobilu
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: vymazání her z mobilu  (Zobrazeno 5448 x)
mn.bl
Uživatel
***
Telefon: C510
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« v: 29. Září 2010, 10:02 »

ahoj,napíšete mi prosím polopatický postup jak odstranit hry,které jsou v mobilu od výrobce?Normálně odstranit nejdou.Zbytečně mi zabírají místo.Když to vymažu,co se může stát s mobilem?Bude to na něco vadit?Díky
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 29. Září 2010, 12:59 »

Odmazanim tech her uvolnis tak max 1Mb z nabizene 100Mb pameti, by mne zajimalo na co to uvolnene misto pouzijes ? Na jednu fotku ? V dnesni dobe pametovych karet. Kdyz mas na telefon za 4000kc tak mas napriklad i na 4Gb kartu za 365kc. Kdyz nemas na to aby jsi se podival do FS telefonu tak to radeji ani nezkousej a kup si pametovou kartu.... Mazani souboru jsem resil kdyz jsem mel T610i a ta doba uz je davno pryc.
uložena

Kasr
Uživatel
***
Telefon: W580i
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 30. Září 2010, 17:03 »

Ono je jasne,ze uvolnenie miesta je minimalne,ale ja mam rad vo fone(v pc...) poriadok,a samozrejme nepotrebne veci tam nechcem.Mozno tohto isteho nazoru je tazatel.
uložena
mn.bl
Uživatel
***
Telefon: C510
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 01. Říjen 2010, 17:06 »

Kasr: ahoj,díky,mluvíš mi z duše,to je přesně ten důvod.díky M.
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 01. Říjen 2010, 19:01 »

mn.bl a Kasr

Ano taky mam rad pořádek ale vy dva v něm dělate bordel.... !
Řiďte se zakladnimi pojmy. Co je to zjednodušeně java aplikace ? Sklada se ze dvou souboru napřiklad java.jar a java.jad když viš jak se ta aplikace jmenuje tak oba soubory v FS telefonu najdeš a odmažeš je. Samozřejmě pomoci aplikace ktera se používá pro platformu A200 a vy v tom mate pořádek tak víte o jakou aplikaci se jedna.

Rovněž vas taky mohlo napadnout si třeba stáhnout nějaký vyextrahovaný firmware jakehokoliv A200 uložit si ho do nějaké složky a prohledat ho total commanderem když viš jak se soubor s hrou jmenuje napišeš např. hra.jar a daš hledat.

Pokud si neumite stahnout nějaky vyextrahovany firmware, tak si zalohu FS telefonu mužete přez onen program provést sami
Jo a pro pořadek ta cesta v FS je tpa/preset/system/ams
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C510 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: vymazání her z mobilu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 19 dotazů.