SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 17:13

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Synchronizace SE K750i pod Windows 7
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Synchronizace SE K750i pod Windows 7  (Zobrazeno 15502 x)
peppa
Uživatel
***
Telefon: SE K750i
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« v: 21. Únor 2010, 11:01 »

AHoj, mám problém. Přešel jsem na Windows 7 a chtěl jsem nainstalovat SE PC Suite pro SE K750i:
a dvojková verze mi restartuje počítač, jak chce, poté se instaluje, ale nakonec vyhodí chybu s SQL a instalace se přeruší,
jedničková verze funguje jen v režimu kompatibility, ale chce přístup k nějakému souboru, ke kterému nelze přistoupit a instalace se kvůli tomu přeruší.

Ještě jsem zkouše instalovat PC Suite ve Windows XP Mode. Instaloval jsem tam jedničkovou verzi, v pořádku se nainstalovala, ale zase mi nerozpoznala mobil připojený přes BT a byl by problém tam dostat ty kontakty a kalendář z Outlooku, protože tam nemám přístup k systému.

Nějaké nápady? Případně nějaký software pracující s SE K750i, který není od SE?
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 21. Únor 2010, 11:11 »

MyPhone funguje spolehlivě pod W7. Mě v pořádku funguje i nějaká prehistorická verze PC Suite 2.něco. Teda je to sice verze pro UIQ telefony, ale fachá.
uložena
peppa
Uživatel
***
Telefon: SE K750i
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 21. Únor 2010, 12:00 »

Můžeš prosím hodit link aspoň na ten MyPhone? Přes Google jsem našel jen nějaký software pro WM6 a PC.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 21. Únor 2010, 13:07 »

Odkaz máš tady. Dle mne je to daleko víc vychytanější software než origo PC Suite. Zdaleka nejsem jediný s tímto názorem.
uložena
peppa
Uživatel
***
Telefon: SE K750i
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 21. Únor 2010, 16:49 »

Díky. Docela dobrý soft. Narozdíl od PC Suit v něm využiju i stahování zpráv. První minuty s Outlookem nebyly ale hezké. Zase x kontaktů dvakrát. Ale teď už je to OK Smajlík.

Jako daleko větší problém se ukázalo použití kabelu místo vrtkavého BT, který mi při synchronizaci vypadl. Zjistil jsem, že marně sháním drivery a ty, co jsem měl se nechtěly pod Win7 nainstalovat (a ve Win7 z MSDN nebyly). Nakonec jsem našel balíček driverů: http://blog.utkr.net/univerzalni-ovladace-pro-sony-ericsson-mobily/ fungující i s SE K750i pod Win7.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 21. Únor 2010, 16:54 »

Přes tento soft synchronizuji T650i i P1i s Outlokem a to ještě na dvou PC. Zdvojení kontaktů se mi mezi těmito 4 zařízeními nikdy nestalo, narozdíl od PC Suite. Synchronizuji zásadně přes BT a v pořádku.
uložena
peppa
Uživatel
***
Telefon: SE K750i
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 21. Únor 2010, 17:22 »

U mně se vždycky najdou kontakty, které např. PC Suite před tím synchronizoval špatně, nebo k nim přistupoval jinak (např. když jsem měl u něčeho jen jméno firmy apod.). Když jsem jednou použil přímo PIM transfer v BT softwaru, tak to byla hotová katastrofa - nejen zdvojení všeho, ale ještě byla špatně diakritika a rozházená pole...
uložena
kubiss
Uživatel
***
Telefon: K850i
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 28. Říjen 2010, 22:11 »

Díky. Docela dobrý soft. Narozdíl od PC Suit v něm využiju i stahování zpráv. První minuty s Outlookem nebyly ale hezké. Zase x kontaktů dvakrát. Ale teď už je to OK Smajlík.

Jako daleko větší problém se ukázalo použití kabelu místo vrtkavého BT, který mi při synchronizaci vypadl. Zjistil jsem, že marně sháním drivery a ty, co jsem měl se nechtěly pod Win7 nainstalovat (a ve Win7 z MSDN nebyly). Nakonec jsem našel balíček driverů: http://blog.utkr.net/univerzalni-ovladace-pro-sony-ericsson-mobily/ fungující i s SE K750i pod Win7.

joo tak tohle zminovane vysse mi jedine pomohlo pri stejnem problemu dííky Mrknutí
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Synchronizace SE K750i pod Windows 7
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.