SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 08:43

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Satio - Problémy
Strana: 1 ... 27 28 [29]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Satio - Problémy  (Zobrazeno 138166 x)
figycom
Anonym
« Odpověď #420 v: 19. Únor 2011, 15:19 »

Hmm podle mě pokud prerušiš  aktualizaci FW tak pomuže už jenom servis tohle by měl uznat  Cool
uložena
andy456
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1 Black
Příspěvků: 16



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #421 v: 19. Únor 2011, 23:28 »

Hi vespolek.

Co dělat, když kamarád přerušil aktualizaci firmware (je to lama) a telefon teď vůbec nenaběhne a svítí pouze červená stavová dioda vlevo nahoře?

to teda pekne posral Smajlík nech skusi nahrat firmware cez Sony Ericsson PC Companion 2.0 -> Zóna Support Zone

ale asi mu ho neidentifikuje Sad takže potom jedine odniest do servisu

alebo nech si kupi licenciu na:
Kód:
http://www.omnius-server.com/buy_client
a skusi si ho preflashovať sám Smajlík ale musí si zohnat aspon do polky nabitú baterku BST-33
« Poslední úprava: 20. Únor 2011, 00:13 od andy456 » uložena

Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #422 v: 20. Únor 2011, 09:49 »

George00

Na tom počítači kde se ten telefon aktualizoval a pak přerušil, skoušel jsi aktualizaci přez SEUS znova zozjet misto toho aby jsi se pokoušel telefon zapnout ? Nevim jak je to u telefonu se symbianem ale SEUS umi přerušenou aktualizaci dokončit.
uložena

Thymallus
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1i silver
Příspěvků: 88



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #423 v: 21. Únor 2011, 10:03 »

Servis...
Taky se mi přerušilo přehrávání FW a telefon nešel zapnout, ani nabít baterku, natož přehrát FW.
Už čekám třetí týden až přijde ze servisu :-(
uložena

   
andy456
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1 Black
Příspěvků: 16



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #424 v: 21. Únor 2011, 17:36 »

cože Shocked třetí týden to si mal poslat mne ja by som ti ho prehral razdva Grin inač malo by to ist vpoho aj cez SEUS
len tebe sa asi vybila baterka a preto ti to prerušilo Smajlík v tom pripade treba zohnat nejakú inu nabitú baterku BST-33
a skusit nahrat FW s ňou cez SEUS  alebo cez program OMNIUS nahrat Firmware R1CA037 a porad aj h@cknut.
« Poslední úprava: 21. Únor 2011, 17:43 od andy456 » uložena

Thymallus
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Satio U1i silver
Příspěvků: 88



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #425 v: 22. Únor 2011, 07:42 »

tak už je doma - tři týdny to trvalo, protože je v záruce a posílali ho do prahy a z prahy jim to došlo neopravené, tak to tam posílali znovu...
normálně by SW přehrali na místě, ale byla to reklamace reklamace :-)

přes seus to nahrát nešlo a že jsem to zkoušel hodněkrát. baterka asi byla vybitější, ale podařilo se mi ji mobilem jakž takž nabít - mobil ji nabíjel tak 5minut a vypl se, tak jsem u toho stál jak trotl...
vždy to stáhlo aktualizaci, dojelo do půlky a konec...
uložena

   
excalibur
Uživatel
***
Telefon: SE Satio
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #426 v: 22. Květen 2011, 18:38 »

Zdravím, už som tu čítal podobné problémy, ale nikdy nejaké riešenie.. Takže, mám SE Satio a odpája sa mi Pamäťová karta. 2x som prehral fw a raz zformatoval kartu v telefone... ale myslím že sa odpája viac pri čítaní ako pri zápise, lebo pri nahrávaní videa sa mi to nikdy nestalo. Naopak, pesničku si nikdy nevypočujem celú. Telefón už v záruke nie je..
uložena
Ryky
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Honor Magic 5 Pro,Honor 50,Xiaomi Poco F2 Pro,Honor 10,Xperia Z, Xperia Ray, W900i, Satio, C905, D750/W800, Siemens: C45, A52, M55, S65, Motorola T2288r
Příspěvků: 77



Zobrazit profil
« Odpověď #427 v: 11. Prosinec 2011, 22:54 »

Mám stejný problém jako excalibur a další, ale nikde sem se nedočetl v čem byl problém. Přehrál jsem fw (2x) a 2x jsem zformátoval kartu jednou v  telefone a jednou v PC. karta je nová. ... v čem bude problém? Poradí mi někdo? Embarrassed ..zápis podle všeho funguje jen čtení z karty nejde..při jakémkoliv čtení souboru se karta odpojí..?
« Poslední úprava: 11. Prosinec 2011, 23:24 od Ryky » uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #428 v: 12. Prosinec 2011, 16:42 »

Nakolko sa jedna o symbian S60 skuste este prebehnut symbian forum: http://smartmobil.sk/forum/viewforum.php?f=55
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #429 v: 16. Květen 2012, 14:53 »

Mam problemy s budikom na Satiu, nezvoni ani na zapnutom mobile, stalo sa to az po aktualizacii na novy soft.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 27 28 [29]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Symbian S60  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Satio - Problémy
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.