SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 18:07

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Firmware (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém s instalací ImageExpo Developer
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Problém s instalací ImageExpo Developer  (Zobrazeno 10699 x)
Jozinzbazin
Uživatel
***
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« v: 21. Leden 2008, 16:27 »

Zdarec všem,
mám problém s instalací ImageExpo Developer do P990i. Už jsem ho tam měl před MR a teď, když jsem ho tam natlačil, tak se nikde neukazuje. Měl by být v paměti founu, ale není Huh. Projel jsem všechny složky ve founu (i na kartě) přes Xplore, ale ani vidu ani slechu. Přitom jsem ho zkoušel nainstalovat jak přes PC Suite, tak i přes BT. Vždy ohlásil, že instalace proběhla, ale jak uvedeno výše - zdá se, že nikde není. Nemá někdo radu?

Možná jsem to v minulosti přehlídl, ale když spustím BT, tak se mi v kolonce "název vlastního telefonu" ukáže řada asi čtyřiceti čísel v řadě. Je to normální? Undecided.

Předem díky.
Jožinzbažin
uložena
m3ph1st0
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W580i, Nokia N79+Koss Porta Pro
Příspěvků: 176



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 21. Leden 2008, 16:36 »

No normální to teda není. Zkouěel si restart? Odinstalovat a znovu nainstalovat? Máš správnou insalačku? Měla by t obýt tahle UIQ_30.5.2 asi 120kb má myslím.

Jo a jinak, kvůli tomuhle si tohle téma nemusel zakládat, je už zdehttp://forum.semania.cz/index.php?topic=15742.0
uložena

Jozinzbazin
Uživatel
***
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 21. Leden 2008, 17:05 »

No to jsem z toho jelen. Nikde jsem to v registrech nenašel, ale při odinstalaci se objevil Cheesy Tak jsem ho odinstaloval. Jinak jsem zkoušel verzi 3.4.3. Stáhnu tu novější a uvidím. Btw. restart jsem samozřejmě zkusil.
JZB
uložena
m3ph1st0
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W580i, Nokia N79+Koss Porta Pro
Příspěvků: 176



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 21. Leden 2008, 19:40 »

Ta nová by měla jít v pohodě ale hlavně si stáhni nejnovější soft do compu. Mě starší hlásil M600i jako p700i a nemohl jsem ji tudíž ovládat.
uložena

jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 22. Leden 2008, 01:01 »

Tak me se hlasi P1 jako P990, snad to neni problem, ale nejde mi fotak, mam tam takovy rastr a nic vice, jinak vse jede, dal jsem si 4bity aby to bylo rychlejsi. Nevite co s tim fotakem? Nezkousel nekdo pouzit jako webkameru?
uložena
m3ph1st0
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W580i, Nokia N79+Koss Porta Pro
Příspěvků: 176



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 22. Leden 2008, 06:20 »

No jao snímat by tě mohlo, ale jak bys to pak posílal někomu jinému z toho Imageexpo. Ledažebys sis to nahrál a až pak poslal.
uložena

Jozinzbazin
Uživatel
***
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 22. Leden 2008, 09:28 »

Čaues.
Tak jsem tady znovu. Zkusil jsem nainstalovat do founu novou verzi - a zase ji nemůžu najít. Instalace proběhla korektně, když dám odinstalovat tak se ukáže, ale nikde v registrech není a po spouštěcí ikoně taky ani vidu ani slechu. Tak fakt už nevím. Nemohl by někdo poradit?

Jen tak pro zajímavost jsem zkusil nainstalovat jiný program a ten se ukázal Angry. Takže kde je chyba nevím.

Jo a nemohl by se někdo podívat do svý 990ky a vyjádřit se k následující větě, kterou jsem uvedl ve svém prvním příspěvku?
"Možná jsem to v minulosti přehlídl, ale když spustím BT, tak se mi v kolonce "název vlastního telefonu" ukáže řada asi čtyřiceti čísel v řadě. Je to normální?"

Díky.
Jožinzbažin
uložena
Jozinzbazin
Uživatel
***
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 22. Leden 2008, 09:42 »

Sorry, omluva. Problém byl mezi počítačem a židlí Smajlík Hledal jsem to pod názvem IMAGE....... a ono se to jmenuje CONNECT.

Nicméně, prosím, mohl by se někdo vyjádřit k tomu poslednímu odstavci mého předchozího příspěvku?

Všechny zdraví lama  Grin
Jožinzbažin
uložena
m3ph1st0
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W580i, Nokia N79+Koss Porta Pro
Příspěvků: 176



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #8 v: 22. Leden 2008, 15:13 »

A dělá ti to stále i s tou novou verzí???
uložena

Jozinzbazin
Uživatel
***
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 22. Leden 2008, 15:26 »

No, mám zatím problém s instalací na PC, ale budu na tom večer pracovat. Hlavně že vím, kde to hledat a spouštět ve founu.
JZB
uložena
m3ph1st0
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W580i, Nokia N79+Koss Porta Pro
Příspěvků: 176



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 v: 22. Leden 2008, 15:27 »

Tak jsem pak dej vědět jak si dopadl. Smajlík
uložena

Jozinzbazin
Uživatel
***
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 22. Leden 2008, 21:17 »

No, tak se to ve finále povedlo. Díky.
JZB
uložena
m3ph1st0
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W580i, Nokia N79+Koss Porta Pro
Příspěvků: 176



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 23. Leden 2008, 06:25 »

A mobil ti to hlásí korektně???
uložena

jonza
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini
Příspěvků: 762



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 23. Leden 2008, 12:14 »

No jao snímat by tě mohlo, ale jak bys to pak posílal někomu jinému z toho Imageexpo. Ledažebys sis to nahrál a až pak poslal.

Na netu jsem nasel programek, ktery ma okno, ktere pretahnes na to video a on to zpristupni skype. Vecer sem hodim link.
uložena
Jozinzbazin
Uživatel
***
Příspěvků: 22


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 23. Leden 2008, 13:34 »

To m3ph1st0: tak jsem asi jásal předčasně. Z founu lze ovládat PC v pohodě, ale z PC můžu ovládat připojený mobil jen prostřednictvím numerické klávesnice. Na ikonky nereaguje. Btw - mám verzi 3.5.3.
JZB
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Firmware (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Problém s instalací ImageExpo Developer
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.