SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 00:07

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Máte tip na aplikaci, která vám chybí ve vašem smartphonu? Pak se podívejte sem.
Strana: [1] 2 3 ... 9
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Máte tip na aplikaci, která vám chybí ve vašem smartphonu? Pak se podívejte sem.  (Zobrazeno 60561 x)
Joza
Anonym
« v: 14. Prosinec 2007, 13:53 »

Jak si již dost z vás všimlo, na našem fóru se objevil uživatel eXEden, od nějž nám začaly proudit zajímavé aplikace. ať už jde o QscreenSnap sloužící k pořizování screenů, přes Qflashlite pro ovládání blesku po zatím poslední aplikaci QNameDay, díky které už vám nikdy neunikne svátek žádného člověka z vašeho telefonního seznamu. Tímto se na vás obracíme se žádostí, aby jste sem psali návrhy, jaké aplikace by měl autor dále vytvářet. Samozřejmě že nelze zaručit, že vytvoří vše, ať již z časových či jiných důvodů, ale o realizaci nejzajímavějších a nejžádanějších nápadů se jistě alespoň pokusí. Pokud možno vždy přesně specifikujte, co by měla daná aplikace dělat. Navíc bych prosil, aby se jednalo o nápady které jsou zatím nezpracované případně zpracované ale ne k vaší plné spokojenosti. Sám rozhodně popřemýšlím Smajlík PS: jsem si téměř jistý, že by se zde objevila žádost o profily, o ty má zájem i autor, tak ty už sem psát nemusíte Smajlík
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #1 v: 14. Prosinec 2007, 14:36 »

Co bych nyní ocenil?....

1. Profily
2. Výběr kontaktu (listováním příjmením i jménem) pomocí T9-ky.

Jsem skromný pionýr, chudák Michal....  Grin
uložena
komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 14. Prosinec 2007, 15:14 »

No já bych jeden návrh měl! Jestli by šlo udělat aplikaci na videa! Aby se dalo ňákym způsobem zaostřit! Třeba jak to dříve šlo u starých verzí FW nebo jinak!  Bylo by to určo fajn! Dřív jsem občas ňáký to video natočil, ale co mám novej FW tak nezaostřuje a kvalita videa šla razantně dolů! Takhle by aspoň za něco málo stála!
uložena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 14. Prosinec 2007, 15:20 »

samozrejme profily, potom nejaky prehliadac obrazkov, popripade nejaku hru  Mrknutí
uložena

eXEden
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 14. Prosinec 2007, 15:21 »

... nejaky prehliadac obrazkov...
Taky bych prosil upřesnit a trošku rozepsat Mrknutí
uložena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 14. Prosinec 2007, 15:38 »

neviem si teraz spomenut ako sa volal jeden prehliadac co som mal este na p900
zistim to a dam vediet Mrknutí
uložena

3m3
Anonym
« Odpověď #6 v: 14. Prosinec 2007, 15:41 »

9Vasek tim vyhledavanim myslel stehsn princip jako maji WM,jmeno se ti postupne vypisuje jako kdyz bys ho psal do sms a mel zaplou T9.
uložena
Herbik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 155



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 14. Prosinec 2007, 16:22 »

Ahoj.Taky bych se přikláněl k nějakému prohlížečí na obrázky,fotky.A nejlépe s možností nějakého upravování. Jinak moc fandím těm hotovím app. Fakt se hodí a myslím že už jsou součástí každého UIQ3 telefonu který se tu vyskytuje.Jen tak dál.  Mrknutí
uložena

W960i,i8510-32GB
eXEden
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 68


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 14. Prosinec 2007, 16:28 »

9Vasek tim vyhledavanim myslel stehsn princip jako maji WM,jmeno se ti postupne vypisuje jako kdyz bys ho psal do sms a mel zaplou T9.
Myslíš autocompletion jména (příjmění + jméno) při vyhledávání? Už je to nějký čas, co jsem držel WM zařízení v ruce, tak si to nevybavuju
uložena
vlad
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: M600i being used by my wife, K800 as a tough conditions phone, P1 as my main work tool
Příspěvků: 65


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 14. Prosinec 2007, 16:58 »

Mám M600 jako pracovní nástroj, kontakty používám opravdu velice často a proto má přání směřují tímto směrem. Kéž by byla apliakce, která by se nejmenovala DreamConnect a uměla:

- vyhledávat ve všech polích kontaktů
- udělat z telefonního čísla či emailu položku úkolů, tak jako to uměl a stále umí můj Psion 5mx.
uložena

T10 --> R320 --> R520 --> T68i --> T630 -->R520 -->M600i/K800/P1
Joza
Anonym
« Odpověď #10 v: 14. Prosinec 2007, 17:36 »

Vidím, že jste to vzali docela vážně, do neděle bude vše hotové  Grin Grin
No a ted vážně, rozhodně vymýšlejte dál, co bude reálné a o co bude větší zájem se třeba zkusí, i když nemůžu mluvit za eXEdena Smajlík
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #11 v: 14. Prosinec 2007, 17:56 »

Michale máš to dobrý, akorát si teď, nejbližších 489 let, nic neplánuj....  

S tím vyhledáváním v kontaktech pomocí T9-ky jsem to myslel tak, že stiskem klávesy se ti začnou natahovat všechna příjmení i jména, kde má tato klávesa výskyt...snad jsem to popsal aspoň trochu srozumitelně, je to věc obvyklá u WM zařízení a rychle si na ni člověk zvykne...

chci třeba najít Petra a zapomněl jsem, jak se jmenuje příjmením...
kontakty mám řazené dle příjmení a jsem v ... to samé bylo, než jsi vynalezl tu skvělou záležitost na svátky.... T9-kou bych např. hned stiskem 4 kláves dotáhl v kontaktech všechny Petry, apod...
« Poslední úprava: 14. Prosinec 2007, 18:16 od VaRo » uložena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Příspěvků: 1960



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 14. Prosinec 2007, 19:09 »

toto mi pripomenulo situaciu ked som sa nastahoval do uk a poznal som tam len holku a postupne som sa zoznamil s jednym cechom a troma slovakmi a vsetcia styria sa volali Peter
zoznamil som sa snimy postupne a az ked som chcel jednemu zavolat som si uvedomil ze mam v zozname len holku , rodinu a styroch Petov
tak som skusil jedno cislo ktore som myslel ze je spravne, stretol som sa s nim na pive a zistil som ze je to zly Peto  Grin  Grin  Grin
naozaj sorry za OT, len ma to tak napadlo
uložena

IiIiIiIiI
Anonym
« Odpověď #13 v: 15. Prosinec 2007, 10:30 »

mno mě by se hodila aplikace na rozsvíceni diod jako na K750i a použití jich jako baterky  Roll Eyes jestli jí už někdo našel na netu nebo vytvořil pls hodte sem odkaz nebo mi to poslete na mejl Mrknutí diky
muj mail: [email protected]
« Poslední úprava: 15. Prosinec 2007, 10:40 od Jozef Cmar » uložena
ReVoL
Uživatel
***
Telefon: SE P1i
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 15. Prosinec 2007, 11:26 »

A nebo třeba zkusit hledat přímo aplikaci od tohoto autora Mrknutí a dokonce se o ní píše i v tomto tématu (myslím že v prvním příspěvku)
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 9
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Máte tip na aplikaci, která vám chybí ve vašem smartphonu? Pak se podívejte sem.
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.