SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 09:04

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2  |  Aplikace a hry (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: best_vcard_uiq-aplikace pro zalohu kontaktu
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: best_vcard_uiq-aplikace pro zalohu kontaktu  (Zobrazeno 7784 x)
peterss
Anonym
« v: 13. Květen 2006, 06:09 »

Pridal jsem do downloadu tuto aplikaci pro Pcka, slouzi na zalohovani kontaktu. Kontakty si muzete pak ulozit pres BT nebo irda v PC, nebo v Pcku na kartu. Je odskousena  Mrknutí
http://semania.cz/component/option,com_remository/Itemid,62/func,fileinfo/id,1845/
« Poslední úprava: 13. Květen 2006, 06:15 od peterss » uložena
ForFunCZech
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE M600i Granite Black QuickShare Edition
Příspěvků: 244



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 16. Květen 2006, 16:35 »

Pridal jsem do downloadu tuto aplikaci pro Pcka, slouzi na zalohovani kontaktu. Kontakty si muzete pak ulozit pres BT nebo irda v PC, nebo v Pcku na kartu. Je odskousena  Mrknutí
http://semania.cz/component/option,com_remository/Itemid,62/func,fileinfo/id,1845/

není to zase demoverze na 25kontaktů?
uložena

Kapr73
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: E51 + 8GB μSD, N810 + 8GB μSD
Příspěvků: 932



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 16. Květen 2006, 18:07 »

dokonce je to free
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #3 v: 16. Květen 2006, 18:09 »

je to free a zalohuje cely seznam  Mrknutí
uložena
peterss
Anonym
« Odpověď #4 v: 16. Květen 2006, 18:14 »

Pridal jsem do downloadu tuto aplikaci pro Pcka, slouzi na zalohovani kontaktu. Kontakty si muzete pak ulozit pres BT nebo irda v PC, nebo v Pcku na kartu. Je odskousena  Mrknutí
http://semania.cz/component/option,com_remository/Itemid,62/func,fileinfo/id,1845/

není to zase demoverze na 25kontaktů?
demo nebo wa*ez bych sem urcite nedaval  Mrknutí, pokud sis fsim, je tam napsane Je odskousena  Mrknutí
uložena
ForFunCZech
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE M600i Granite Black QuickShare Edition
Příspěvků: 244



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 16. Květen 2006, 18:57 »

Pridal jsem do downloadu tuto aplikaci pro Pcka, slouzi na zalohovani kontaktu. Kontakty si muzete pak ulozit pres BT nebo irda v PC, nebo v Pcku na kartu. Je odskousena  Mrknutí
http://semania.cz/component/option,com_remository/Itemid,62/func,fileinfo/id,1845/

není to zase demoverze na 25kontaktů?
demo nebo wa*ez bych sem urcite nedaval  Mrknutí, pokud sis fsim, je tam napsane Je odskousena  Mrknutí

oki  Mrknutí díky že ste vyřešili můj problém se zálohou... já už to tu zjišťoval a nanic sem nepřišel... [hodim to  ivedle]
uložena

alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 24. Květen 2006, 15:14 »

 Jestlipak to zvládne vícepoložkový kontakt?
 A když provedu dvojí export, nezdablují se kontakty? (Myslím, že tam budou 2 soubory, které kontakty nesmíchají (nesmějte se!), že?) A když dám uložit zpět k stávajícím kontaktům (proboha, proč bych to dělal, že?), zdvojí se?
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
Kapr73
Redaktor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: E51 + 8GB μSD, N810 + 8GB μSD
Příspěvků: 932



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 24. Květen 2006, 15:26 »

Vicepolozkovy kontakt to zvladne, kontakty se nesmichaji, pokud vytvaris novy soubor a ukladas ho na stejne misto, kde uz existuje nejaky se stejnym jmenem tak se ti nabidne bude prepsani puvodniho, nebo se ulozi automaticky s jinym jmenem (treba kontakty(1).vcf)
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ2  |  Aplikace a hry (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: best_vcard_uiq-aplikace pro zalohu kontaktu
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.