SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 08:35

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: xperia mini pro (sk17i) - zaseknutie na lock screen
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: xperia mini pro (sk17i) - zaseknutie na lock screen  (Zobrazeno 2841 x)
josi
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« v: 01. Květen 2012, 10:01 »

v noci mi spadol telefon s 50 cm na zem, tvaril sa ze ide, pripojil som ho na nabijacku a isiel spat. teraz mi ostal zamrznuty na LOCK SCREENe. dotykovy displej nereaguje, ale dotykove tlacidla mi funguju. otvorenim klavesnice sa lock screen neodblokuje a tak sa neviem dostat do menu. jedine, co sa mi podarilo, bolo dostat sa do service menu cez klavesnicu. ale to mi bolo nanic...
niekolkokrat som vybral bateriu, telefon pripojil cez USB na komp, no je v rezime prenosu medii. pokojne skusim aj preflashovat, no predtym potrebujem pomoct so zalohou. dlho som ho nezalohoval, aj synchronizaciu cez google account som rucne robil neviem kedy. staihol som aj MyPhoneExplorer, ma funkciu, ze viem cez komp ovladat displej, tak som dufal, ze s tym nieco urobim,  ale nedokazem ho spojit s pocitacom cez USB.

viete mi poradit, ako urobit zalohu dat? mobil nemam rootnuty.
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 02. Květen 2012, 00:27 »

přímo s MPE ho spojíš jedině tak že budeš mít nainstalovanou aplikaci na spojení,to se ale stejně dělá automaticky při prvním připojení..připojit by to mělo jít když není zaseknutej úplně..btw napiš na xperia.cz,odtud plno lidí odešlo právě tam
« Poslední úprava: 02. Květen 2012, 00:29 od M.Čermák » uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: xperia mini pro (sk17i) - zaseknutie na lock screen
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.