SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:42

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: 4.0.2.A.0.62 dostupný přes PC Companion
Strana: 1 [2] 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: 4.0.2.A.0.62 dostupný přes PC Companion  (Zobrazeno 35096 x)
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 15. Leden 2012, 00:31 »

Chtěl jsem se jen zeptat, kde hledat výpis novinek v nové verzi firmware. Například u svého Garmina jsem byl zvyklý si přečíst všechny novinky které dostupný firmware přináší. U SE nic takového neexistuje?

neexistuje. Jedine co existuje oficialne je toto: http://www.sonyericsson.com/cws/support/mobilephones/learn-more/subject/improvements-in-the-latest-phone-software/xperia-neo-v?cc=cz&lc=cs
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
MarosDurdik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia Mini pro, w910i
Příspěvků: 16



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 15. Leden 2012, 11:33 »

Po aktualizaci Raye přes Companion na .62 mi nejde rootnout podle návodu http://forum.semania.cz/index.php/topic,28698.0.html
.42 šel normálně, na .62 mi to projede jakoby ok, ale root explorer píše, že telefon se nezdá rootnutý a nabízí mí jen r/o přístup. Dělá vám to taky a co s tím? Nechtěl bych se pouštět do odemykání bootloaderu a dalších věcí, upravuji jen vzhled a vyhazuji některé programy, takže mi tento jednoduchý postup naprosto vyhovoval.
mne to robí tiež ale na xperii mini pro a ja asi viem jak to vyriešiť... jednoducho otvoriš pc companion a daš zona support zone spustit a aktualizace softwareu telefonu daš spustit a odklikaš tie voloviny čo su tam.. ale jediný háčik je ten že prídeš o všetky data čo maš v telefone ale potom by to malo isť normalne rootnuť..
uložena

http://www.sonyericsson.com/cws/home?cc=sk&lc=sk
                        MY HOME Smajlík
tomci
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Neo
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 15. Leden 2012, 11:57 »

Po aktualizaci Raye přes Companion na .62 mi nejde rootnout podle návodu http://forum.semania.cz/index.php/topic,28698.0.html
.42 šel normálně, na .62 mi to projede jakoby ok, ale root explorer píše, že telefon se nezdá rootnutý a nabízí mí jen r/o přístup. Dělá vám to taky a co s tím? Nechtěl bych se pouštět do odemykání bootloaderu a dalších věcí, upravuji jen vzhled a vyhazuji některé programy, takže mi tento jednoduchý postup naprosto vyhovoval.
Na .62 tento návod nejede. Musíš podle tohoto http://xperia.cz/forum/viewtopic.php?f=38&t=100. Kernel má i recovery.
Pokud nechceš upravený kernel s možností upravovat frekvence, je třeba vrátit ten původní z origi FW .62 -
Cituji
Pro navrácení původního kernelu je třeba rozbalit ftf soubor, který najdete v tématu nejnovější firmware, vytáhnout z něj kernel.sin soubor a analogickým způsobem, jako při přehrátí cusotm kernelu jej vrátit do telefonu. Místo příkazu fastboot flash boot boot.img použijete fastboot flash boot kernel.sin
Po navrácení původního kernelu přicházíš o recovery, ale root zůstane. Vyzkoušeno, jede.
« Poslední úprava: 15. Leden 2012, 11:59 od tomci » uložena

Neo ICS 4.1.C.0.7, unlock BL, root, CWM
vita2
Uživatel
***
Telefon: Xperia Pro
Příspěvků: 99



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 15. Leden 2012, 15:59 »

Vše zůstalo jak bylo.

Tak moc dík za "radu", o všechno jsem přišel. Nic v telefonu nezůstalo, pouze obsah na kartě.
uložena

Xperia Pro
Kunki
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Arc S
Příspěvků: 12



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 15. Leden 2012, 17:10 »

No mě v telefonu zůstalo vše bez jediné změny, včetně dat přímo v telefonu....
uložena
petr_p
Uživatel
***
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 15. Leden 2012, 18:14 »

Na .62 tento návod nejede. Musíš podle tohoto http://xperia.cz/forum/viewtopic.php?f=38&t=100. Kernel má i recovery.
Pokud nechceš upravený kernel s možností upravovat frekvence, je třeba vrátit ten původní z origi FW .62
Díky za odpověď, ale takový návod mi je na prd, koukni hned na první bod, návod nikde, já to opravdu nechci vyzovávat a kombinovat z X návodů, abych pořádně nevěděl co dělám a telefon si bricknul. Navíc co jsem koukal na návody jinde, všude varování, jak přijdu o data, drm aplikace atd. Ach jo, že já se do tý blbý aktualizace na .62 pouštěl.
uložena
Matiu
Uživatel
***
Telefon: Se Xperia Neo
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 15. Leden 2012, 23:51 »

Cawte citam ze kazdemu tu chodi nova aktualizacia na novy FW lenze mne doteraz nic neprislo ani ked som pripojil telefon cez PC Companion ani ked som pozrel v nastaveni telefonu aktualziacia SW telefon mam Se Xperia Neo momentalne mam 4.0.2.A.0.42
uložena
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 16. Leden 2012, 05:34 »

No mě v telefonu zůstalo vše bez jediné změny, včetně dat přímo v telefonu....

Mně taky, nahrával jsem přes SEUS a ponechal tu doporučenou volbu, kdy nedochází k vynulovani do továrního nastavení Mrknutí.

Jako novinku, kromě plynulejsiho běhu a toho, že teď už u mě není taková prodleva mezi připojením k pc a přepnutím do režimu mass storage (předtím to trvalo a pc mi vždy napsalo, že byl rozpoznán telefon a až pak se to přeplo - teď je to prakticky okamžitě), se mi objevilo nové tlačítko (ukončit přehled) když ze základní obrazovky použiju gesto pro oddálení.

Navíc se mi zdá, že to periodické lupání při nahrávání zvuku ve videu je opět o dost méně slyšitelné
« Poslední úprava: 16. Leden 2012, 05:37 od verbatim » uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 16. Leden 2012, 06:39 »

Jako novinku, ....... se mi objevilo nové tlačítko (ukončit přehled) když ze základní obrazovky použiju gesto pro oddálení.

to bolo uz v starsom ...minimalne 0.58  Mrknutí
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
verbatim
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: E T39m ► SE T65 ► SE T630i ► (SE T105) ► SE D(K)750i (R1DB001) ► SE K800i (R8BF003) ► SE C902 (R3EG004) ► SE W995 Silver (R1HA035) + Mini Pro (4.0.2.A.0.58)
Příspěvků: 775



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 16. Leden 2012, 08:41 »

To by mě zajímalo, kam jsem čuměl Grin. To jsem teda pěknej Jarmil, když jsem si toho nevšiml Grin
uložena



SE W995 (R1HA035)+ M2 Sony 8 GB + Handsfree HPM-90 + Handsfree MW600 + MPS-70 + MS-410 + CDS-75 + CCR-70

C902 - uživatelská recenze
holkoo
Uživatel
***
Telefon: NEO V
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 16. Leden 2012, 15:28 »

hmmm takze na moju otazku, ktoru som mal na jazyku ste viacmenej odpovedali. Po update treba znovu robit root... To mi az tak nevadi, no je normalne, ze sa mi po update vratili tie hlupe SE aplikacie, ktore som si po rootnuti odinstaloval?
uložena
petr_p
Uživatel
***
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 16. Leden 2012, 20:31 »

hmmm takze na moju otazku, ktoru som mal na jazyku ste viacmenej odpovedali. Po update treba znovu robit root... To mi az tak nevadi, no je normalne, ze sa mi po update vratili tie hlupe SE aplikacie, ktore som si po rootnuti odinstaloval?
Je to normální, dostal jsi zpět SE FW, takže s SE "bordelem". Já toho odinstaloval taky hromadu a mám to zpět. Jen se divím, kolika lidem nevadí odemykat bootloader a přijít o data, to máte ty telefony jen na hraní?

--
Jde se nějak oficiální cestou vrátit ke staršímu FW, abych mohl provést ten jednoduchý root?
uložena
finch
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Ray black
Příspěvků: 9



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 17. Leden 2012, 18:50 »

@petr_p taky se divim, zkusil sem jednou a radsi budu bez rootu

jinak starsi fw tam nahrnes pres flashtool...

flashtool ... http://androxyde.github.com/Flashtool/
fw ... http://forum.semania.cz/index.php/topic,28618.0.html
uložena
Armies
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsoon Xperia NEO
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 17. Leden 2012, 21:00 »

hmmm takze na moju otazku, ktoru som mal na jazyku ste viacmenej odpovedali. Po update treba znovu robit root... To mi az tak nevadi, no je normalne, ze sa mi po update vratili tie hlupe SE aplikacie, ktore som si po rootnuti odinstaloval?
Je to normální, dostal jsi zpět SE FW, takže s SE "bordelem". Já toho odinstaloval taky hromadu a mám to zpět. Jen se divím, kolika lidem nevadí odemykat bootloader a přijít o data, to máte ty telefony jen na hraní?

--
Jde se nějak oficiální cestou vrátit ke staršímu FW, abych mohl provést ten jednoduchý root?
On ten bordel od SE neni az tak velky,pokud mas "smart founa" tak je to docela logicke si snim hrat Cheesy, odemykat zamykat bootloader neni zas tak strasne, aspon jak se tu pise  nekde tak je lepsi root pres odemceni bootloadera nez root pres zamceneho bootloadera, udajne SE dela bezpecnostni chybu u tohoto rootu.
uložena
petr_p
Uživatel
***
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 17. Leden 2012, 22:35 »

@finch: díky, napřed si zkusím zazálohovat tu současnou .62, takže to nechám asi na víkend, až bude víc času
Trochu taky přemýšlím, jestli teď chvíli nepřekousnout tel. v tomto stavu (i když dost prskám) a nezmordovat to až bude ICS.

@Armies: představ si, že bych ti každé 2 měsíce zformátoval PC a nahrál čisté Win bez možnosti si nějak zazálohovat data aplikací. Pokud jen koukáš na Youtube, píšeš nesmysly na FB a poštu vyřizuješ na webmailu, asi by ti to nijak extra nevadilo. Pokud na tom počítači i pracuješ a máš tam hromadu věcí, jistě bys z toho nadšený nebyl. Pokud by do tel šlo nahrnout jen jiný už rootnutý nebo lehce rootnutelný fw aby vše ostatní zůstalo (tak jak předpokládám to bude fungovat s oficiálními fw přes flashtool), tak bych zkoušel klidně každý týden.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: 4.0.2.A.0.62 dostupný přes PC Companion
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.