SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 23:11

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nejde podsvícení HW klávesnice na Xperia Pro
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Nejde podsvícení HW klávesnice na Xperia Pro  (Zobrazeno 7749 x)
Střelmistr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Pro Black
Příspěvků: 39



Zobrazit profil
« v: 05. Prosinec 2011, 18:18 »

Nefunguje mi podsvícení HW klávesnice, po vysunutí by měla přece svítit ?  Mohl to způsobit root nebo recovery ? Nebo je chyba někde jinde ? V nastavení klávesnice jsem se koukal, ale tam jsem možnost vypnutí a zapnutí osvětlení nenašel. Máte někdo podobný problém ?
Díky za vaše rady  Smajlík

Ještě doplním, že společně s klávesnicí nesvítily diody na čelní straně telefonu u tlačítka "Domů"
« Poslední úprava: 08. Prosinec 2011, 16:36 od Střelmistr » uložena

Historie : Philips Savvy - Siemens S25 - Siemens S45i - Nokia 3110 - Nokia 6230i - Nokia N82 - Nokia E71 / Životní omyl bylo BlackBerry / Budoucnost  vidím  v Androidu :  Sony Ericsson Xperia Pro
Střelmistr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Pro Black
Příspěvků: 39



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 07. Prosinec 2011, 22:05 »

Tak jsem to vše vyřešil  Smajlík,
Na mém founu jsem měl udělán pouze root a recovery, žádné jiné úpravy.  Dnes jsem provedl aktualizaci sw a vše fungovalo, klávesnice krásně svítila. Pak jsem ještě udělal root a vše bylo v pořádku ! Recovery jsem už tedy nědělal, myslím že to bylo příčinou toho, proč klávesnice nesvítila  Sad . Možná to někdo časem odhalí a dá mi za pravdu, jinak si neumím vysvětlit kde byla chyba  Huh
« Poslední úprava: 08. Prosinec 2011, 16:37 od Střelmistr » uložena

Historie : Philips Savvy - Siemens S25 - Siemens S45i - Nokia 3110 - Nokia 6230i - Nokia N82 - Nokia E71 / Životní omyl bylo BlackBerry / Budoucnost  vidím  v Androidu :  Sony Ericsson Xperia Pro
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 12. Prosinec 2011, 08:40 »

hele, mě se tohle stalo, když jsem zkoušel horní lištu společně s reboot menu z ARCu. Říkal jsem si, vždyť to přidá jenom ukazatel baterie a možnost restartu telefonu, to musí být stejné jako na ARCu. Ale po nahrání framework.apk a dalších dvou souborů, mi přesně nešla home dioda a klávesnice. Pokud by se ti to stalo ještě - mám od Jozefa vytvořenou zálohu této originál aplikace, vložil jsem do *.zipu a funguje přes recovery menu.
EDIT:: ...jo, a recovery mám taky jiné, takže tím to taky nebude. Mám CWM
« Poslední úprava: 12. Prosinec 2011, 13:18 od pogo » uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
Střelmistr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Pro Black
Příspěvků: 39



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 12. Prosinec 2011, 16:47 »

Pogo,
díky za informaci, zatím to ponechám bez recovery (vystačím s rootem), teď čekám jestli přijde avizovaný nový FW 4.0.2.D.0.4 a pak uvidím co a jak provedu s founem dál    Smajlík
P.S. rozumím tomu správně, že by mi ta aplikace (co máš v zipu) případnou chybu mohla opravit, pokud bych udělal recovery a měl znovu problém s klávesnicí a diodou ?
« Poslední úprava: 12. Prosinec 2011, 16:53 od Střelmistr » uložena

Historie : Philips Savvy - Siemens S25 - Siemens S45i - Nokia 3110 - Nokia 6230i - Nokia N82 - Nokia E71 / Životní omyl bylo BlackBerry / Budoucnost  vidím  v Androidu :  Sony Ericsson Xperia Pro
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 12. Prosinec 2011, 17:03 »

přesně tak, ale je lepší mít kvůli tomu nainstalované právě recovery a přes to tam tenhle zip šoupnout, jako když aktualizuješ ROM - dá se to taky samozřejmě přesunout ručně - rozbalit ze zipu, hodit na kartu a pak přes nějakej file manager, který umožňuje měnit "permissions", protože je tam pak potřeba změnit některé nastavení - lepší je to prostě přes recovery.
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 12. Prosinec 2011, 18:30 »

hoši...a kluci....FW 4.0.2.D.0.4 NIE JE ANDROID 4.0 !!! je to obycajny customize firmware pre operatora v izraeli. Necakajte nan teda.....4.0 pride neskor....  Roll Eyes
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 12. Prosinec 2011, 18:41 »

c510:: to já samozřejmě vím, asi sis spletl vlákno, jinak tvoji reakci naprosto nechápu... o ICS tady nebyla ani zmínka... sám jsem to v jiném vláknu tady na semanii psal
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 12. Prosinec 2011, 18:52 »

o teba nejde Smajlík ale Střelmistr caka na novy firmware....akurat ze tohto firmware sa dockaju iba pouzivatelia v izraeli. Nas ostatnych caka iny firmware, nie 4.0.2.D.0.4. Chcel som tym povedat ze nan nemusi cakat.  Mrknutí
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
Střelmistr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Pro Black
Příspěvků: 39



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 12. Prosinec 2011, 18:56 »

Měl jsem na mysli toto :    http://forum.semania.cz/index.php/topic,28846.0.html
uložena

Historie : Philips Savvy - Siemens S25 - Siemens S45i - Nokia 3110 - Nokia 6230i - Nokia N82 - Nokia E71 / Životní omyl bylo BlackBerry / Budoucnost  vidím  v Androidu :  Sony Ericsson Xperia Pro
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 12. Prosinec 2011, 22:10 »

střelmistr::: to byla prvotní informace, mě zatím není jasné, jestli bude tato verze i jinde, ale spíše ne, zatím je ale pouze pro izrael, jak píše c510 a rozhodně to není ICS. Ten bude nejdříve v průběhu ledna, ale spíš si myslím, že se to bude tak únor.

C510:: tak to potom jo :-)
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
Střelmistr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Pro Black
Příspěvků: 39



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 13. Prosinec 2011, 20:29 »

Dík za info,  Hebrejsky neumím    Cheesy   , tak určitě počkám na CZ verzi  Smajlík , nebudu se pouštět do žádných dobrodružství, jsu rád že mi vše na founu funguje.
uložena

Historie : Philips Savvy - Siemens S25 - Siemens S45i - Nokia 3110 - Nokia 6230i - Nokia N82 - Nokia E71 / Životní omyl bylo BlackBerry / Budoucnost  vidím  v Androidu :  Sony Ericsson Xperia Pro
Phavel
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 02. Leden 2013, 17:53 »

Zdravím, prosím o pomoc. Aniž bych mobil nějak rootoval, nebo upgradoval (pouze jsem přidával pár aplikací), mám přesně ten samý problém. Nefunguje mi podsvětlení klávesnice ani stavová dioda. Změna orientace displeje při vysunutí i klávesnice samotná funguje. Zpětně si vzpomínám že tomu předcházelo jakési "zaseknutí" kdy dioda svítila jakoby modře k čemuž nebyl důvod. To "nabourání" by mohla provést možná aplikace RunKeeper, se kterou jsem v tu dobu pracoval, ale to je jen spekulace.

Výše v diskuzi je zmínka o nějakém "fixu" na tento problém, bylo by prosím možné ho odněkud stáhnout? Rád bych vyzkoušel nějaké méně drastické postupy než případný reset telefonu do továrního nastavení (čímž asi o vše příjdu).

Děkuji předem za pomoc


uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Problémy a chyby (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nejde podsvícení HW klávesnice na Xperia Pro
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.