SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 11:00

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Hry a aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Hry pro Mini / Minipro od Gameloft
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Hry pro Mini / Minipro od Gameloft  (Zobrazeno 4677 x)
Hudy02
Uživatel
***
Telefon: Bosch 509 - Nokia 5110 - Nokia 3310 - SE K750 - SE W995
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« v: 29. Říjen 2011, 07:35 »


Ahoj, chtěl bych si ztáhnout nějaký hry od Gameloftu do Mini.. Bohužel na officiálních stránkách Gameloft mi naběhnou pouze 3hry pro model Mini, víc jich Gameloft nepodporuje..
Přitom když zadám Minipro, nabídne jich mnohem víc.. Zajímalo by mě, proč Gamelof podporuje minipro a mini ne. Minipro a mini jsou prece uplne stejny
az na vysuvnou klavesnici..

Nevíte někdo jestli se o dá nějak obejít? Zkoušeli jste instalovat hru ktera neni podporovana, jestli se po tom preci jen rozjede ?

Zarazi me , ze dva uplne stejny telefony maji tak ruznou nabidku  Huh
uložena
Skaldinho
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia Mini Pro
Příspěvků: 38



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 31. Říjen 2011, 13:28 »

Mám Mini Pro a taky mi to nabízí jen 4 hry (assasins creed, uno, spider man a lets golf). Nezapomeň, že v nabídce gameloftu je mini pro pod názvem Mango, pokud vybíráš SE Xperia Pro, tak to je ta nová velká.



a btw v guglu si dej vyhledat "hvga games" dají se najít i upravený gamelofťácký hry pro naše menší rozlišení
uložena

SE Xperia Mini Pro... kráska v bílé barvě
EifelCZ
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson Xperia Mini Pro
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 10. Leden 2012, 16:56 »

Ahoj, tak sem na guglu zadal hvga game pro SK17i, vyskočila mi tahle stránka, ačkoliv je tam napsáno free game proandroid, po stáhnutí mi to sezralo neuvěřitelných 115 kč, takže z tohohle webu nesosat. http://www.freeware4android.net/sony-ericsson-xperia-mini-pro-sk17-sk17a-sk17i-se-mango-device-2147/racing-tag/outlaw-racing-2011-get-42364.html
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Hry a aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Hry pro Mini / Minipro od Gameloft
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 17 dotazů.