SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 11:12

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SEMania ROM pro Sony Ericsson XPERIA Mini (diskuze)
Strana: 1 2 [3] 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: SEMania ROM pro Sony Ericsson XPERIA Mini (diskuze)  (Zobrazeno 30231 x)
hendrychd
Uživatel
***
Telefon: SE xperia mini pro
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 20. Říjen 2011, 13:16 »

Dobrý den, kde prosím mohu hledat fonty, pokud zde již byly přidány? Děkuji


dobrý den, fonty sem dám ve formě zip souboru pro recovery během dne...
uložena
Kiwi1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 233


Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 05. Listopad 2011, 08:35 »

Nechystá se nějaká ROM pro 2.3.4. (4.0.2.A.0.42)?
uložena

T610 -> T630 -> P990i -> C510 -> X8 -> Mini a Spiro
Lukic
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 08. Listopad 2011, 15:54 »

Stou ROM pro 2.3.4 by mě to takyy zajímalo.. Ale hlavně by mě zajímlao, jestli jde přehrát ten soft bez odemykaní botloaderu. Fakt se mi nechce přicházet io záruku, když slyším, že pár lidem vypovída senzorové tlačitko zpět. (mě začíná taky blbnout.) je sice pěkný, že jde botloader zamknout, ale SE už má v databázi vaše IMEI (získá ho po zadání abysme dostali kod na odemknuti) a záruká tím 100% úplně zaníká. I když by s emi to taky líbilo konečně odladěná ROM, tak nechci přijít o záruku.... Ono s ROOTem to je ted už jiné a lze udělat ROOT i bez odemknutí. (borci na XDA napsali script).. kdyby se někomuá podařilo bez odemykaní botloaderu nahraát romku tuhle budu vděčný za postup  Smajlík Mrknutí
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #33 v: 08. Listopad 2011, 19:52 »

Prosím nestrašte s databází IMEI, pokud do problému nevidíte. Pokud by to bylo jak říkáte, v servisním SW Emma by vyskočilo upozornění po připojení takto modifikovaného telefonu a nešel by aktualizovat. Díky
uložena
Lukic
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 08. Listopad 2011, 20:06 »

tjn ale před získáním kódu na odemčení botloaderu je potřeba zadat IMEI a SE tam jasně píše že se tím ztrácí záruka! (tohle je torchu něco jiného než ROOT)
uložena
freezer
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson NEO silver
Příspěvků: 76



Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 12. Listopad 2011, 23:30 »

jenže do IMEI na stránkách SE můžeš zadat cokoliv (kdyby sis přečetl návod, který tu je)
uložena

dříve ve vlastnictví: Motorola T2288, Motorola T192, Motorola C350, SE K700i, HTC S710i, SE W580i, SE W910i, W890i Sparkling silver,  HTC HERO white, SE NEO silver
Joza
Anonym
« Odpověď #36 v: 13. Listopad 2011, 15:37 »

teoreticky vám mohu nahodit recovery zálohu CZ firmwaru na obnovu, ale jestli je to stejná jako Vodafone... Jaké dvě čtyřčíslí máte na krabičce?

PS: jen mě napadá, že pokud máte odemknutý bootloader, tak jej bez USB stejně nezamknete... tudíž odemknutí půjde zjistit...
« Poslední úprava: 13. Listopad 2011, 15:42 od Jozef Cmar » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #37 v: 13. Listopad 2011, 17:29 »

no Recovery atd. by si bez odemknutí BL nerozjel, takže...

Edit: beru zpět, dle podpisu máš X10 Mini, v té chvíli jsi ale v tomto topicu hodně mimo téma, tady se bavíme o úplně jiném telefonu...
uložena
jakub oborník
Uživatel
***
Telefon: SE xperia mini
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 14. Listopad 2011, 19:35 »

Dobrý den,tak jsem se rozhodl hodit do moji xperie mini vasi ROM...Po trochu zapaseni s fastboot jsem mi to podle tohoto navodu podarilo: http://forum.semania.cz/index.php/topic,28079.0.html Presel jsem na druhou fazi,a to prehrani na custom kernel podle tohoto navodu: http://forum.semania.cz/index.php/topic,28352.0.html    ...zde se objevil zadrhel,pripojil jsem telefon,modra dioda se rozsvitila a ja zadal ten prikaz a vypsalo: "The device must be rooted first" a ted je zadrhel hned ve dvou vecech...: asi tyden pred tím jsem si udelal root podle tohoto navodu: http://forum.semania.cz/index.php/topic,28698.0.html  a ted si myslim,ze se to s tim fastbootem nejak navzajem vyrusuje...Jelikoz mám nejnovejsi FW 4.0.2.A.0.42 tak me napadlo ze jsem si stahl stary boot.img a nasel jsem tento odkaz : http://forum.semania.cz/index.php/topic,28489.0.html   zde,ale xperia mini chybí...je zde jen xperia mini pro...co ted?     Děkuji za odpověď... Undecided Smajlík
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #39 v: 16. Listopad 2011, 11:51 »

OT: já samozřejmě poradím, ale musím se k tomu dostat, taky někdy chodím do práce a tak Smajlík
Večer to dořeším a pošlu sem výsledek

Každopádně nyní už mám doma nový kernel s Recovery pro model XPERIA Mini, takže po otestování ROM upravím na Android 2.3.4 a tady ji vydám, tím všechny polemiky budou zbytečné.

Tímto také oficiálně oznamuji, že také Xperia Mini s Androidem 2.3.4 se dočká nové upravené ROM
uložena
jakub oborník
Uživatel
***
Telefon: SE xperia mini
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 17. Listopad 2011, 19:22 »

Dobrý den,prominte mi tu nedockavost,ale kdy asi tak bude hotovy ten kernel pro 4.0.2.A.0.42 (xperia mini)   A az to bude,date ten soubor sem:  http://forum.semania.cz/index.php/topic,28489.0.html    ,nebo nekam jinam??? Jde mi hlavne o ten novy kernel,protoze mam odemceny bootloader a dál nic...:/     Díky moc za odpoved...Smajlík Smajlík
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #41 v: 17. Listopad 2011, 20:22 »

Kernel už je funkční, jen ho zatím nikdo nemá, dám ho sem za pár minut Smajlík
uložena
jakub oborník
Uživatel
***
Telefon: SE xperia mini
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 17. Listopad 2011, 21:21 »

Děkuji,vypada to ze bych si uz dneska mohl nataktovat svoji mini  Cheesy Mrknutí a date to na tu puvodni stranku s ostatnimi kernely?
uložena
bubakkaja
Uživatel
***
Příspěvků: 228



Zobrazit profil
« Odpověď #43 v: 18. Listopad 2011, 10:45 »

A hrome s 5 prispevkama ktere ani nedokazes editovat tady pises Héj.Nema tady jen tebe.Ja nekdy cekam na odpoved i tyden.To je fakt sen.
uložena
jakub oborník
Uživatel
***
Telefon: SE xperia mini
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #44 v: 18. Listopad 2011, 12:10 »

Jenomze uz je to 12 hodin co rikal ze za par minut to sem dá... Sad  Lips sealed
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SEMania ROM pro Sony Ericsson XPERIA Mini (diskuze)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.