SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 15:49

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson XPERIA Mini Pro dorazil do redakce - ptejte se co vás zajímá
Strana: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson XPERIA Mini Pro dorazil do redakce - ptejte se co vás zajímá  (Zobrazeno 63779 x)
Kjuba
Uživatel
***
Telefon: Xperia Mini Pro
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #150 v: 19. Prosinec 2011, 18:22 »

Zdravím. Pořídil jsem si nový telefon. ve specifikacích jsem vyčetl, že mám mít digitální kompas ale v menu ho nemůžu najít. Jak ho můžu zprovoznit?
uložena
Marzocchi
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia mini ST15i
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #151 v: 19. Prosinec 2011, 19:26 »

z marketu si treba kompas stiahnut, je ich tam habadej Smajlík
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #152 v: 19. Prosinec 2011, 19:42 »

Ten mobil má kompas jako hardware pro využití v aplikacích, třeba mapách. Pokud chceš kompas jako aplikací, dobrý je Marine Compass.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #153 v: 19. Prosinec 2011, 21:35 »

ja pouzivam Ulysse Gizmos,je tam vic veci,vodovaha,magneticke pole nebo satelity
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
Kjuba
Uživatel
***
Telefon: Xperia Mini Pro
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #154 v: 19. Prosinec 2011, 22:13 »

Děkují za odpovědi. Nainstaloval jsem si Ulysse Gizmos a velice se mi libí.
uložena
PedroKV
Uživatel
***
Telefon: K770i, Xperia Mini Pro
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #155 v: 20. Prosinec 2011, 00:03 »

Tak jsem si dnes pořídil Xperii Mini Pro. Od Vodafone (CZ). Rád bych se podělil o zážitky.

5 let jsem dělal v Eurotelu, ale dávno tomu, asi 3 roky zpět. V té době Android ještě nebyl, nebo aspoň ne u nás. Takže jsem znal obyčejné mobily, Symbianovské, Windows Mobile. Teď jsem se rozhodl pro Androida. A konkrétně Xperii Mini Pro.

Proč? Pomalu dosluhuje moje asi 3 letá K770i. Neměla se mnou jednoduchý život, i když kajak ani ponorku jsem s ní nedělal. A chtěl jsem si udělat malou radost. Co hlavně od telefonu chci? Výdrž na baterku - současné Androidy prostě sorry. Tohle jsem se rozhodl oželet, resp. zaplácnout duo simkartou a starou K770i v záloze.
Wifi a rychlá data a tedy i internet - má.
Dobrý foťák - zhýčkán Sony Erikem a s potřebou stále fotit (v práci, doma na stavbě) prostě nechceme šunt.
Video v dobrém rozlišení - znechucen Sony Erikem, protože 640x480 umí až ty nové, probůh, to to byl takový problém před 3 lety?!!!
GPS - málokdy sebou tahám pda s BT gps, tak bych si takhle mohl ulovit nějakou kešku.
Kompas - občas se mi v práci hodí detekovat magnetické pole.

To byly požadavky. Takže jsem si dotáhl XMP domů a začal zkoumat.
  • S baterkou to nějak zvládnu. Teď svícením na vrchní dírky jsem zjistil, že to přeci jen má čidlo okolního světla a reaguje to na to.
  • Data, internet, FB a tak. Překvapuje mě, kolik aplikací si chce furt povídat s internetem. Něco neskutečného. Chcete zapnout GPS? Ano, ale potvrďte, že přitom odešleme data o vaší poloze do googlu. Nainstalujete si aplikaci zdarma a nahrávají se reklamy. Zrovna první byla na Vodafone, tak jsem zapochyboval o neupravování mobilu Vodafonem a zavolal kolegovi, jestli je to normální. No prostě síla. Fejsbůk. Ten krám se nas...e všude. Za chvíli bude na zdi i to, že jsme si už utřeli pr...l a místnost je volná. Jsem tam taky registrovaný, ale co je u koho nového mi stačí zjistit jednou (no dobře, 3x) za večer. Internetový prohlížeč. Vestavěný zdá se šlape skvěle. Ze zoufalství, že se stále načítá m.vodafone.cz místo nastavené domovské stránky jsem z marketu stáhnul Operu. Idnes.cz bylo nepřečtitelně malé a aktuálně nečitelně velké. Krám. Opera na desktopu není co bývala, Opera mini v Javě a Opera na WM (asi starší verze, co mám je OK a Opera mobile na Androida je na draka. Nakonec jsem se nějakým záhadným způsobem zbavil ze záložek Vodafona a už se načítá idnes. Řeknu vám, že tenhle boj mi ubral aspoň 5 let a přidal 5 šedivých vlasů. Na internetu jsem skoro furt a pořád na začátku načítat Vodafoňáckou reklamu, to bych se toho mobilního billboardu radši zbavil a zůstal na K770i.
  • Foťák fotí opravdu hezky. No, venku je tma, tak si fotím na makro klávesnici a zdá se to být supr. Videa z recenzí taky OK, tak tady se zdá se jsem nešlápl vedle. Nemám co dodat, navíc jsem to moc nezkoušel. Snad jen že funguje spuštění fotoaparátu podržením spouště, stejně jako na jiných SE. A že by mohla být přes čočku krytka.
  • GPS podstoupí zkoušku zítra, protože zatím se zdá, že je to bída. BT GPS se SIRF III za oknem dneska za sněžení chytla signál asi 10-15 minutách (to už i družice drží smutek?), XMP hned vedle ani po půl hodině. Vyndal jsem ruku z okna, v hrsti XMP a vida, signál. Dobrý, tak se nám to fixlo, můžu ruku zastrčit a zkoušet za oknem, teda vlastně před. A prd. XMP zase bez signálu. To je vtip? Tak zase ven-signál je a dovnitř a zase není. Tak to je bída, bída. Zítra se s tím trošku projdu, jestli je XMP schopná najít nějakou kešku. Jinak asi sbohem.
  • Kompas. No nejdřív jsem sháněl a nainstaloval detektor magn. pole. Při zavřené klávesnici ukazuje ukazatel asi 200uT (červené pole), při otevřené asi 20uT (standard). Ovlivnění nějakým magnetem v klávesnici ukazuje i Ulysse Gizmos, o kterém jsem si tu přečetl-sever "někam tím směrem" asi bude, podle toho, jeslti máte otevřenou klávesnici nebo ne bud buď tam, či o pár stupňů vedle. Citlivost na magnet? Klasický ledničkový magnet najde asi z 15cm. Maďarský kolega říkal, že našel magnet se Samsungem (který vlastnil, ale nevím jaký) na 1m.

A teď otázky:
  • konečně jsem přišel na to, jak si upravit obrazovky a ikony na nich. Už jsem myslel, že ty bazmeky jsou tam natrvalo (přehrávače MP3, videí a bůhví čeho ještě). Že bych si koupil mobil pro týnejždry? Na co jsem ale nepřišel, je to jak se zbavit dárků od SE, tedy těch, které tam SE asi natvrdo narval do ROMky: nějaké Moxier pro, už jen první varování, že instalací dovolím aplikaci smazat všechna data mi přišlo jako špatný vtip. Odinstalovat to nejde, používat to nechci, přesunul jsem to na poslední obrazovku, ale je to opruz, zvláště když se zdá, že nové aplikace přistanou nejdřív na té poslední obrazovce. Google napověděl, že se po tom pídí i cizinci (jak se toho zbavit) a výsledek snad stejně naní (snad jen jiná rom a do toho se mi nechce). Další pecka je Games by PopCap, taky děsně nutně musím mít. A takových je tu víc. Takže: Dá se toho nějak zbavit?
  • Widgety. Konečně jsem přišel na to, jak si je tam dát a jak tak rychle zapnout/vypnout BT,Wifi,GPS,data atp. Žerou widgety baterku? Třeba tyhle zmíněné přepínače? A co třeba widget počasí? Ten si jen dle nastavení sosne počasí a pak by nic žrát neměl, ne?
  • Pro mě celkem důležitá otázka: když je mobil kupovaný ve Vodafonu a měl v internetovém prohlížeči přednastavenu záložku Vodafone (už se nezobrazuje ani po vypnutí/zapnutí telefonu), znamená to, že je mobil customizovaný a tím pádem může být problém při příchodu anoncovaného Androidu 4 (tj. bude, až projde Vodafonem a bůh ví, co v něm spáchají?). Jak se to dá zjistit? V info o telefonu jsem našel: Android 2.3.4, Verze základního pásma: 8x55A-AAABQOAZM-2030028D-58 (co to je?), Verze jádra: 2.6.32.9-perf (SEMCUser@SEMCHost #1), Číslo sestavení: 4.0.2.A.0.58.
  • V telefonu je předinstalován McAfee Security, je to k něčemu užitečné? Samozřejmě vím, že to má být nějaký antivirák, ale je to třeba? Přečetl jsem si taky něco o napadené hře AngryBirds, která pak vesele posílala premium sms. Jestli takto může být napadená každá aplikace, ochrání McAfee před tím?
  • Když jsem viděl Office Suite, myslel jsem si, že budu moct napsat nějaký wordový dokument a vyzkoušet rovnou psaní s diakritikou na klávesnici, jenže Off.Suite je snad jen prohlížeč a nenašel jsem v telefonu nic na poznámky a u SMS to nemá smysl zkoušet. Celkem mě to překvapilo, Windows Mobile mají Office v základu, pravda, je to Microsoftí dítě, ale stejně. Co na dokumenty (tvorbu) používáte vy?

Malá poznámka na závěr: sháněl jsem nějaké pouzdro se zipem, které bych si dal na pásek. Sehnal jsem Vanguard Cardiff 5B za 299,-Kč a zdá se, že to bude to pravé ořechové. Je to původně pouzdro na kompaktní foťák, ale co. Dneska je problém sehnat normální pouzdro, všude jen ty pytlíčky pro šamponky, děs běs.
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #156 v: 20. Prosinec 2011, 00:48 »

kdyz prechazis z K770:
1) nesmis uz se na to divat vubec jako na hloupej telefon co nic vic nez ma v zakladu nezvladne (nic proti K770,i ta se da upravit a diky elfum toho zvlada hoooodne) = co nema v softwaru,muzes ho donutit nejakou aplikaci,muzes si stezovat akorat na hardware.
2) internet- jo,desne moc aplikaci hned po pripojeni k internetu zacne tahat data,ja ho moc nepouzivam,protoze mam internet v PC a zere to desne baterku.neni vubec pravda ze bys k androidu potreboval internet.je to zase ale chyba v uvazovani,android vychazi z linuxu,kazdy vi ze napr. v ubuntu je centrum softwaru odkud muze stahovat aplikace a instalovat je,je to ale tak protoze dnes uz je vetsina PC pripojenych k internetu. u telefonu to tak ale neni a neni to ani nutnost,android se da poiuzivat bez internetu uz od sameho zacatku,pokud ty aplikace sezenes jnak nez pres market.je to ale dalsi omezeni-ze nemuzes z marketu stahovat do PC.
3)aplikace co nepotrebujes,jako stahovace ruznych her nebo dema her,facebook odinstalujes jednoduse pres titanium backup,budes ale potrebovat root.v navodech tady pro 2.3.4 je navod jak na root bez nutnosti odemykat bootloader.
4)macafee ti k nicemu nebude,kdyz budes vedet co instalujes (ani to vlastne vedet nemusis). neco jako angry birds stahovane z marketu nemuze byt napadeno virem,leda ze bys to bral z jineho zdroje.na marketu je drtiva vetsina aplikaci (nejspis by mely by vsechny) na 100% v poradku.
5) gps? mel jsi mit neco jako C702 nebo C905 a byl bys nadsenej citlivosti.je blbost to zkouset chytat za oknem,jak das ruku s mobilem dovnitr tak se nediv ze ztrati satelity.
6) widget pocasi-zalezi jaky pouzivas,jestli se da nastavit frekvence stahovani informaci...spis si uprav domovskou obrazovku abys tam mel veci co fakt potrebujes,ne 12 obrazovek a pak bys vubec enmusel chodit do nabidky aplikaci..
7)na psani office,objevil jsem treba google dokumenty,ale tlacitko s popiskem vytvorit novy mi nefunguje,napise error creating document,nevim proc..ten office co mas v telefonu klidne vymaz a treba openoffice-ten je taky jenom na cteni dokumentu
8)pouzdra se zipem nejsou moc obvykly,spis se pouzivaji na uzavirani magnety nebo suchy zip.s magnety jsem jich uz mel strasne moc,ale vydrzely tak pul roku,nekdy i vic.to posledni mam uz asi 2 roky,je kozeny,redpoint a drzi porad a neni na nem videt jak je stary.
9)baterku budes nejspis nabijet kazdodenne,dokud budes pouzivat internet at 2G nebo 3G.a sezen si aplikaci autostarts,je naupravovani spoustenych aplikaci za nekterych podminek,napr.pri startu,pri pripojeni k internetu atd atd.jestli ti to bude vyhovovat tak vypinej data vzdycky kdyz to nepotrebujes,setri to baterku,napr.gmail porad chce stahovat,zjistuje jestli neprisel email..
dodatek: kdyz vypnes data,prestanou se zobrazovat reklamy v aplikacich kde se jinak zobrazujou.na poznamky,ukoly,stahni si myphoneexplorer do pcjestli ho jeste nemas,pripoj a samo se ti to do mobilu nainstaluje.pouzival jsem aknotepad ale nema moznost widgetu jako tohle.ta aplikace v pc je vhodna na vetsinu prace s telefonem co se netyka uprav,jako pc companion ale mene otravna a chytrejsi
« Poslední úprava: 20. Prosinec 2011, 01:18 od M.Čermák » uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
PedroKV
Uživatel
***
Telefon: K770i, Xperia Mini Pro
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #157 v: 20. Prosinec 2011, 11:06 »

uff, to si musím v klidu přečíst dvakrát, to je na mě moc informací.
ad 1)-jasně
ad 2)-já zase potřebuju internet každou chvíli, možná nepotřebuju, jen jsem závislák, ale co už.
ad 3)-můžeš mi prosím tě, pro blbce, resp. nováčka, napsat stručně, co pro mě prakticky root bude znamenat? Našel jsem si tento postup: http://forum.semania.cz/index.php/topic,28698.0.html. Všude se píše o rootu, že tím jde leccos změnit atp., root chápu jako "admin práva k telefonu", ale co to znamená dál pro další používání telefonu? Je tu nějaké riziko, nevýhoda? A co to případně znamená pro záruku na telefon?

ad 4)-ok, díky. A máš info, jak ten McAfee v telefonu běhá? Zda žere baterku, výkon?
4b) v této souvislosti bych se chtěl možná hloupě zeptat, jak se vlastně ukončují aplikace? Třeba z Prohlížeče se dá vylézt jen tlačítkem domů nebo zpět, zpět, zpět. Ta aplikace se ukončí, nebo pořád visí? Nemůže se stát, že pak budu chtít spustit nějakou náročnou aplikaci, která se už pak nevleze do RAM, či ji telefon neutáhne, protože drží při životě otevřené aplikace?
ad 5)-no jo, při přechodu z xy je to pokrok, při přechodu ab je to krok zpět, prostě úhel pohledu.
ad 6)-mám nastavenou frekvenci 1 hodina. Mimo každé té hodiny to nějak žere nebo ne? Co myslíš těma obrazovkama? Těch 5 základních, na které najedu šmrdláním prstu vlevo vpravo bez vstupu do menu? Jejich počet se dá upravit? A jak?
ad 7)-díky, podívám se.
ad Cool-to bych přišel buď o mobil nebo o pouzdro.

díky za trpělivost.
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #158 v: 20. Prosinec 2011, 11:51 »

root-muzes delat vic veci nez bez nej,dostanes se uplne vsude do systemu..o zaruku bys mel prijit ale staci se pak rootu zbavit(lisi se aplikace na rootovani,nekde je tlacitko unroot,nekde ne)-mohlo by i stacit odinstalovat aplikaci superuser aby to prodejce/servis nepoznal
macafee nemam,nemel jsem,nevim jak casto neco skenuje,nejspis by mel bezet porad a porad neco skenovat kdyz je to antivir..
o aplikace se stara system sam,sam si spravuje ktere aplikace bezi a ktere ukonci kdyz je potreba.jde neco upavit,treba tou aplikaci autostarts,nekdo pouziva task killery (i ja),nekdo zase zasadne ne,protoze aplikace v pameti ti pak umoznujou jejich rychlejsi spusteni nez kdyz mas pamet volnou a nebezi.ja ale po startu vybranou vetsinu aplikaci hned vypinam,nemam zas tak vykonnej telefon a kdyz se stane ze se zacne restartovat a pak po startu se ma nacist 20 aplikaci tak se zase restartuje a porad dokola,ale naposledy se mi tohle stalo tak pred 2 mesicema,vzdycky se zaplym internetem-to jich startuje jeste vic..zalezi jestli to potrebujes nebo ne.jako killer je dobrej advanced task killer,ale pouzivat to fakt nemusis.
bod oznaceny 6-tak asi by to mlo stahnout informace jednou za hodinu,vic ne..jo to myslim tema obrazovkama..u zakladniho launcheru to je trosku slozijtejsi,tim ja se zabyvat ani nechci,vim ze to jde upravit na arcu ale u mini/pro nevim..ale urcite bys mel vyzkouset (ejstli se ti bude chtit) jine launchery a vybrat ten co ti bude nejvic vyhovovat-launcher pro,zeam,adw launcher,go launcher-u toho jsem skoncil ja,ma nejvic moznosti nastaveni a asi nejlepsi svoje widgety s hodinama..
tak jsem zjistil ze google docs vytvari dokument online,takze pro vytvoreni potrebujes pripojeni..
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #159 v: 20. Prosinec 2011, 15:17 »

3) Ještě je před reklamací dobré zamčít bootloader (pokud ho odemčeš) a ideálně pro jistotu přehrát firmware.
4) Odstranil jsem to a jen to přestalo škemrat o registraci, nenašel jsem jinou změnu. Já nejsem zastáncem antivirů.
Aplikace jsou ukončeny, když má Android málo paměti. Jsou na to priority, například se snaží neukončovat aplikaci, se kterou právě pracuješ. Na první pohled to vypadá zvláštně, ale je to praktické.
Taskkillery jsou kontraproduktivní, Android občas načte nějaké aplikace, které bys mohl potřebovat, a taskkiller je zabije. Přitom to místo v paměti by bylo uvolněno, kdyby bylo potřeba.
6) Mimo aktualizace a překreslování by to žrát nemělo, slušné widgety obvykle žerou zanedbatelně.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
PedroKV
Uživatel
***
Telefon: K770i, Xperia Mini Pro
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #160 v: 20. Prosinec 2011, 20:33 »

ok, děkuji všem za informace. Rootnul jsem si to postupem, na který je tu link, že je to za minutu hotové a není třeba cvičit s bootloaderem, šlo to v pohodě. Cvičmo jsem si odinstaloval nějaké Pop games nebo co, ťuk a už jsou v ... (prostě pryč).

K těm launcherům: já k tomu mám nedůvěru, protože jsem to vídal na Windows mobile a buď to úplně nefungovalo, nebo to žralo paměť a CPU, zkusil jsem asi 2 a bída, až ten třetí úplně prťavoučký funguje a ukazuje ikony na ploše, ale nesmí se do něj šťourat.. :-)

Ještě jedna otázka (taky pitomá): když budu z marketu stahovat kdejakou aplikaci a zkoušet a zkoušet, nezaseru si tím telefon? Tj. jestli po 100 instalacích a 100 odinstalacích bude telefon ve stavu jako před 100 instalacema, nebo bude mít někde zasekaný "registry" a ani se nehne? Vím, že to není windows, zároveň ale o Androidu/unixu nic nevím.

Díky
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #161 v: 20. Prosinec 2011, 20:39 »

mel by byt stav stejne jako predtim.launcheru se neboj,vetsina je daleko lepsich nez originalni..
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #162 v: 20. Prosinec 2011, 20:52 »

Tak launcher na modelech z 2011 mi přijde celkem slušný. Ten na starších SE byl bída, to uznávám. Já teda mám launcher úplně jiné koncepce, ale to je jiná kapitola, většina jich je na jedno brdo a moc se tím nezmění.

No množstvím instalací a odinstalací je možné udělat asi toto:
* Některé aplikace si na kartu ukládají svoje data a ta tam zůstanou i po odinstalaci. Obvykle toho moc není.
* Čistě teoreticky by šlo fragmentovat kartu, ale to by nemělo vadit, vadí to u disků, které jsou stavěny na sekvenční přístup.
* Občas (nevím kdy) se něco neuklidí v dalvik cache zabírá to místo, ale jinak to asi nezavazí. Dá se toho zbavit pomocí Titanijm Backup (asi jen placená verze) nebo ConnectBotem a následujícími příkazy (od křížku včetně není nutné text psát):
Kód:
su # dostanu dotaz na oprávnění roota a ten potvrdím
rm /data/dalvik-cache/* # smaže se dalvik cache
reboot # telefon se restartuje; start chvilku potrvá, protože se bude dalvik-cache znovu vytvářet
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Kjuba
Uživatel
***
Telefon: Xperia Mini Pro
Příspěvků: 13


Zobrazit profil
« Odpověď #163 v: 22. Prosinec 2011, 11:53 »

Zdravím. Chtěl bych se ještě zeptat jak spouštíte java aplikace? Objevil jsem jeden emulátor ale ten mi nejede a jeden online převaděč do apk ale s tím mám taky problémy.
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #164 v: 22. Prosinec 2011, 12:03 »

hod link na ten convertor na apk Cool
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 9 10 [11] 12 13 14
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson XPERIA Mini Pro dorazil do redakce - ptejte se co vás zajímá
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.