SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 07:56

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Jak odemknout bootloader u nových telefonů Sony Ericsson (diskuze)
Strana: 1 [2] 3 4 ... 7
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Jak odemknout bootloader u nových telefonů Sony Ericsson (diskuze)  (Zobrazeno 41688 x)
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 v: 24. Srpen 2011, 09:39 »

dartananr: Tomu popisu poněkud nerozumím...

Kiwi1: Tu poslední asi vynech.
"The last number of the IMEI is a check digit calculated using the Luhn algorithm." ( http://en.wikipedia.org/wiki/International_Mobile_Equipment_Identity )
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Kiwi1
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 233


Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 01. Září 2011, 08:52 »

Tak teď mám problém u bodu 3. Jam mám držet tlačítko menu u Xperie Mini, když nemá hardwarové tlačítko. Na to dotekové mi nereaguje.
uložena

T610 -> T630 -> P990i -> C510 -> X8 -> Mini a Spiro
sony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 511


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 01. Září 2011, 19:19 »

1.čo sa stane ked pri otvorenom bootloaderi a roote,pripojim telefon na oficialny seus ? je to bezpecne?
2.v pripade reklamacii je potrebne opät zamknut bootloader,ale ako to urobit ked telefon budem chcet reklamovat kvoli nejakej chybe,pri ktorej uz teoreticky telefon nebudem moct pripojit k Pc.napr. pokazi sa usb vstup a podobne,apwbo bude nejaky iny aj softverovy problem,a ja nebudem moct pred reklamačkou zamknut bootl... ?
uložena

Xperia Neo Blue,Sony Vaio VPCEB3S
321654
Anonym
« Odpověď #18 v: 01. Září 2011, 20:58 »

1, pred pripojenim k seusu ho zamkni
2, pak máš smůlu
uložena
sony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 511


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 01. Září 2011, 21:33 »

1.) aha,takže zamknut bootloader,ale root može zostať?  A takisto ho nepripajat z odomknutým bootloaderom ani na PC companion?

Inak, čo sa stane ked ho nezamknem,a aj tak pripojím na SEUS?
uložena

Xperia Neo Blue,Sony Vaio VPCEB3S
Joza
Anonym
« Odpověď #20 v: 02. Září 2011, 11:18 »

Tak teď mám problém u bodu 3. Jam mám držet tlačítko menu u Xperie Mini, když nemá hardwarové tlačítko. Na to dotekové mi nereaguje.
viz jiný thread, je potřeba držet zvýšení hlasitosti (nebo snížení, teď jsem v práci). Prostě teleon dioda bude svítit modře
uložena
Habix
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia mini
Příspěvků: 53



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 29. Září 2011, 21:05 »

Mám asi hloupí dotaz, Embarrassed nechal jsem si vygenerovat kód, ale nepoužil jsem ho a zatím ani nepoužiji. Může být nějaký problém, když jsem tam zadal IMEI telefonu?
« Poslední úprava: 29. Září 2011, 22:22 od Habix » uložena

Philips Savvy -> Ericsson T10 -> Sony J5 -> SE T610 -> SE K750i -> SE W715 -> SE Xperia mini
Joza
Anonym
« Odpověď #22 v: 29. Září 2011, 22:52 »

Ani trochu (to bych si mohl sjet IMEI telefonů někde ve skladu a zbořit lidem záruku...)
uložena
Habix
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia mini
Příspěvků: 53



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 29. Září 2011, 22:59 »

Ani trochu (to bych si mohl sjet IMEI telefonů někde ve skladu a zbořit lidem záruku...)
Díky, to mě nenapadlo.
uložena

Philips Savvy -> Ericsson T10 -> Sony J5 -> SE T610 -> SE K750i -> SE W715 -> SE Xperia mini
paracik
Uživatel
***
Telefon: xperia neo
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 30. Září 2011, 09:00 »

mne to zasa hodi takuto hlasku Sad  co s tým???
uložena
Srandista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K510i, K610im, W995, Xperia Arc Blue
Příspěvků: 262



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 30. Září 2011, 09:11 »

Nemas nahodou telefon od operatora?
uložena
Midgar
Uživatel
***
Telefon: W995
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 03. Říjen 2011, 20:46 »

Zdravím, mám BIG problém a prosím o radu, již jsem zoufalý.... Lips sealed

Dnes jsem si pořídil Xperii MINI PRO, po výborných zkušenostech s X10 MINI PRO. Telefon krásnej, displej naprostej luxus, prostě láska na první pohled:-). Načež jsem se chtěl pustit do ROOTu ( a případně do Jožkovi ROMky), ale shořel jsem jak papír... Už se s tím trápím celej den a nic, takže prosím o radu...

Jel jsem podle návodu Root a Recovery menu pro nové telefony snadno a rychle, ale shořel jsem hned na bodě jedna, a to:

1. odemkněte bootloader dle následujícího návodu
http://forum.semania.cz/index.php/topic,28079.0.html

Problém je v tom, že nejsem schopen do svého telefonu dostat firmware FW 4.0.A.2.368 a tudíž nemůžu pokračovat (už mám vygenerovanej i ten kód na IMEI, po problémech se mi snad i konečně povedlo rozběhat ovladač S1Boot Fastboot - nyní WIN 7 hlásí fajfku, že je ovladač dobře nainstalován. Nicméně to byl porod, bo při samoinstalaci WIN hodily chybu, když jsem chtěl zadat cestu přímo na driver z balíku Bootloader_unlock.rar dostal jsem chybu též, takže jsem musel vybrat ručně nějakej driver s Androidem a jede to, takže snad to je v pohodě...). No ale k firmwaru -  telefon je od Vodafonu, firmware tam je FW 4.0.A.2.335. SEUS mi jinej nenabídne, ve WOTANu mi jezdí jen zelená linka ať dělám co dělám a Flash Tool mě neustále hlásí Error Please plug you device in flash mode (což zkouším, stejně jako ve WOTANu - vypnu telefon, současně držím hlasitost nahoru a připojím telefon kabelem k PC. Ukáže se fajfka -S1Boot Fastboot- , na telefonu se rozsvítí modrá dioda a tím jsem skončil). Ve Flash Tool mám samozřejmě namapovanou cestu na firmware FW 4.0.A.2.368.

Pokud by mi někdo pomohl, byl bych moc vděčen, nechci používat tenhle super telefon s takovu tunou balastu, jenž tam teďkom je....
« Poslední úprava: 03. Říjen 2011, 21:08 od Midgar » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #27 v: 06. Říjen 2011, 05:51 »

Dobrý den, pokud aktualizujete telefon, je třeba držet hlasitost směrem dolů (a při odemkyán bootloaderu nahoru)
uložena
kirisek95
Uživatel
***
Telefon: xperia mini pro
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 06. Říjen 2011, 18:20 »

Dobrý den,
mám dotaz, týká se xperie mini pro a odemknutí bootloader, jedu podle tohohle návodu, držím zvýšení hlasitosti, připojím telefon, kde se rozsvítí modrá dioda a nic, ovladače se nenainstalují, co mám dělat, abych je mohl nainstalovat ručně? Nikde tam nevidím instalační soubor nebo tak něco... aktualizaci SW jsem již provedl, můžete mi prosím něják poradit? Smajlík
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #29 v: 06. Říjen 2011, 19:03 »

Ideální je mít nainstalované kompletní SDK vývojové prostředí Androidu, ale třeba teď po reinstalu systému to blbne i mě. Možná by někdo zkušenějšístran Windows mohl napsat, jak to vyřešit
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 ... 7
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Jak odemknout bootloader u nových telefonů Sony Ericsson (diskuze)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 18 dotazů.