SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 16:42

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nefunkcni P1i - jak dostat kalendar, kontakty, poznamky...
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Nefunkcni P1i - jak dostat kalendar, kontakty, poznamky...  (Zobrazeno 5714 x)
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« v: 29. Říjen 2010, 20:45 »

Mam problem s P1i - uz drive telefon uprostred startovaci animace vypl zvuk (ale nastartoval normalne, tichy rezim nebyl), ted se ale pri zapnuti, po zavibrovani, podsvetli displej, ale po 10s se vypne a neustale se restartuje, zadne zvuky nevydava. Do PC Suite ho nepripojim, k XS++ ho sice pripojim, ale na P1i (jakekoliv) nefunguje jeho spravce souboru. Jak se tedy dostat k datum na vnitrni pameti telefonu?
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 29. Říjen 2010, 22:23 »

Takze ak jedine tak cez PC, cez Xs++ to urcite nepojde, nakolko tento program, resp. jeho spravca nepodporuje uiq3 telefony. Jedine ak  mas telefonny zoznam, kalendar atd zazalohovane na karte. Do telefonu sa asi nedostanes. Lips sealed Cry A aj tak neviem ake subory by si mal stiahnut. Najlepsie mas ak si vyuzival MPE. Odtial vsetko vyexportujes.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #2 v: 29. Říjen 2010, 23:05 »

No, vim o ktere soubory jde. MPE (Mobile Phone Explorer?) jsem nevyuzival, to s nim myslis jak? Jakoze kdyby jsem ho vyuzival, mam to zalohovane na PC v nem, nebo se stale muzu pripojit a dostat data?
uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 30. Říjen 2010, 12:50 »

presne, ak si synchronizoval. Mas to v programe, takze vyexportujes kontakty, kalendar, poznamky, ci vcelku alebo i jednotlivo. Tie subory, co chces ziskat su na c:, ci z:? lebo do z sa nedostanes.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
alterego
Uživatel
***
Telefon: SEP1, SEX1
Příspěvků: 577



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 30. Říjen 2010, 13:29 »

Jde o soubory na C:. Tam se dostanu jak?
« Poslední úprava: 31. Říjen 2010, 21:23 od alterego » uložena

Přijde Ti můj dotaz hloupý? Nepiš to,mohlo by se to dotknout těch,kdo neměli odvahu se zeptat. # Chces-li mi lat,pockej 2h. Oba ušetříme čas zbytečným psaním.
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Nefunkcni P1i - jak dostat kalendar, kontakty, poznamky...
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.006 sekund, 17 dotazů.