SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 13:20

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: dotaz elm
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: dotaz elm  (Zobrazeno 9074 x)
medvidek1103
Uživatel
***
Telefon: nokia 6303
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« v: 01. Září 2010, 19:57 »

zdravim ,prosim lidi co maji elma jestli mi pomohou, zvazuji jeho koupi
1.nikde se nemuzu docist zda v prehravaci muzu sledovat filmy,popr.jake podporuje formaty,
zda se da videoklip pretacet a jestli se da vypnout zvuk jen v prehravaci
2.jak je to ze signalem???byl jsem si ho pomackat v prodejne elektro a na displeji mel jen jednu carku a pritom na mojem stavajicim mobilu jsem mel plny signal (podotykam stejny operator na obou tel.)
3.gps muze vyhladat pres wi-fi ???nekde pisou ze ano a nekde ze ne ,skutecnost???
4.da se v dnesnim blaznivem svete dokoupit redukce  se na 3,5 jack mam sluchatka koss a nechci aby lezely v supliku
diky za odpovedi
p.s. cely zivot mam jen nokie ,zrovna ted vlastnim n6303 a jestli ma smysl menit za elma?
 mooc diky za odpovedi a nazory
uložena
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 01. Září 2010, 23:08 »

1. Samozřejmě můžeš. Formáty 3gp a mp4, přetáčet se dá, zvuk vypneš tak, že ho prostě dáš na minimum (přitom příchozí hovor ale bude zvonit normálně).
3. Vyhledat GPS podle Wifi? To myslíš asistenci při hledání satelitů? A k čemu by ti to přes Wifi bylo? Odpověď neznám.
4. Samozřejmě dá.
uložena

hejdis
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: c702, SE ELM
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 02. Září 2010, 03:20 »

1. Lze sledovat filmy ve formátu 3GP, MP4 - nejlépe v rozlišení 240/320
2. Mám ELMa už pár měsíců a se signálem jsem zatím problém neměl
3. To si nejsem jistý. GPS nepoužívám
4. Jako redukce lze použít část originálních sluchátek SE (třeba Sony Ericsson HPM-64 za 350 Kč )

PS: Záleží na zvyku  ( já třeba v životě NOKII neměl a nějak jí nemůžu přijít na chuť)


Hodně štěstí s ELMem

uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 02. Září 2010, 05:09 »

k te gps a vifi tak to jde ale nevim k cemu ti to je budes odkazany jen na dosah wifiny, osobne bych pouzil spise nejakou free javovou aplikaci typu TrekBuddy

uložena

HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 02. Září 2010, 06:24 »

Nemyslí autor stahování AGPS dat přes WiFi?
uložena
medvidek1103
Uživatel
***
Telefon: nokia 6303
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 02. Září 2010, 14:04 »

diky za odpovědi uz skoro vim vše,ale ješte jedna otazečka mam domy net od upc a klasický standartní modem,da se k tomu nejak pripojit wi-fi router?abych moch na elmu si surfovat i doma?a jak je to ze zabezpecenim aby se ode me nikdo nechytal a nespomaloval mi net ?
omlovam se vim ze takova otazka asi patří někde jinde ale kdyz uz jsem tady zalozil vlakno ještě jednou diky
uložena
M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #6 v: 02. Září 2010, 14:25 »

na surfovani doma si kup bluetooth adapter k pc,sezenes ho levne a bt ti zere min baterku nez wi-fi.
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
medvidek1103
Uživatel
***
Telefon: nokia 6303
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 02. Září 2010, 14:29 »

na surfovani doma si kup bluetooth adapter k pc,sezenes ho levne a bt ti zere min baterku nez wi-fi.
mužu se zeptat ten adapter je co?to jako se spoji s tel a muzu serfovat doma pres bluetooth?a pujde to i na nokii 6303??? diky
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 02. Září 2010, 14:32 »

Wifi je lepsi a zapojeni routeru neni tezke, navic se to da nastavit podle internetu. Vsude jsou navody jak.
uložena

berustrutnov
Uživatel
***
Telefon: SE ELM J10i2
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 03. Září 2010, 12:41 »

Redukci na sluchatka sezenes treba zde : http://aukro.cz/item1215998483_redukce_sony_ericsson_obycejna_sluchatka_3_5mm.html
BT USB do PC treba zde : http://aukro.cz/item1215998472_akce_bluetooth_usb_2_0_dongle_adapter_akce.html
Jinak ja pouzivam WiFi a spokojenost. WiFi sit si udelas sam, das pod heslo a bez hesla se Ti nikdo nepripoji. S malou antenkou to ma dosah cca 100-500m, v panelaku tak akorat po byte.
WiFi koupis treba zde : http://aukro.cz/listing.php/showcat?id=7035&change_view=1&order=p
uložena
Saman20
Uživatel
***
Telefon: XPERIA Mini Pro
Příspěvků: 28



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 03. Září 2010, 14:31 »

Tu redukci nedoporučuju, měl jsem jí a je to naprd. Jack tam nejde pomalu ani strčit, musíš ho tam narvat a zvuk hrozně potichu!
uložena

Všem začátečníkům doporučuji SLOVNÍČEK POJMŮ, mě velmi pomáhá! Díky za něj uživateli HUdasp!
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 03. Září 2010, 21:54 »

Ta hlasitost ovšem není záležitost redukce, nýbrž sluchátek.
uložena

Sintom
Uživatel
***
Telefon: J10i ELM
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 06. Září 2010, 09:51 »

Ahoj po půl roce praxe se též připojím.
videa se musí přegrabovat žádný standardní formát avi, mpg atd to neumí. navíc instalovanej přegravač je dementní (nebo spíš jeho spouštění a hledání suborů)
Ano na signál je poměrně tupí v práci na stole v praze mám taky jednu čárku o proti staré W810 jenž měla plnej. Ale jde to.
zatím co GPS je super t má signál i ve vlaku Smajlík
Redukci jsme použil od starých sluchátek klasickou origo Sony prodávají všude cca 100 Kč a je na ní rovnou mikrofon.
Wifi používám doma normálně přes pevnou IP, jen baterka jde pak rychle do háje (takže pokud nejse připnutej vždy vypínám)
Co je smutné že již po půl roce nošení v kapse se kompletně obrousila stříbrná barva na kurzoru. Mechanicky to moc eko mobil není protože vydrží tak dva roky.
Jinak je naprosto dokonalej.
uložena
medvidek1103
Uživatel
***
Telefon: nokia 6303
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 06. Září 2010, 22:46 »

Ahoj po půl roce praxe se též připojím.
videa se musí přegrabovat žádný standardní formát avi, mpg atd to neumí. navíc instalovanej přegravač je dementní (nebo spíš jeho spouštění a hledání suborů)
Ano na signál je poměrně tupí v práci na stole v praze mám taky jednu čárku o proti staré W810 jenž měla plnej. Ale jde to.
zatím co GPS je super t má signál i ve vlaku Smajlík
Redukci jsme použil od starých sluchátek klasickou origo Sony prodávají všude cca 100 Kč a je na ní rovnou mikrofon.
Wifi používám doma normálně přes pevnou IP, jen baterka jde pak rychle do háje (takže pokud nejse připnutej vždy vypínám)
Co je smutné že již po půl roce nošení v kapse se kompletně obrousila stříbrná barva na kurzoru. Mechanicky to moc eko mobil není protože vydrží tak dva roky.
Jinak je naprosto dokonalej.
haloha,diky za tvuj nazor,tak to vypada ze si jeste pockam rok/dva nez vyjde mobil mych snů  Cry
uložena
p-bond
Uživatel
***
Telefon: SE C510
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 24. Září 2012, 15:40 »

Napíšu to sem.
Používám dost kalendář jako diář. Má cenu mazat staré položky(události) ? Pokud ano, jak smažu jen události, které se už udály.
Díky.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Aino, Cedar, Elm, Hazel, Jalou, Naite, Yari (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: dotaz elm
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 18 dotazů.