SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 00:07

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C510 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Záloha kontaktu pres A2???pomoc
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Záloha kontaktu pres A2???pomoc  (Zobrazeno 9287 x)
VaRo
Anonym
« Odpověď #15 v: 03. Srpen 2010, 11:43 »

Pokud se pamatuju, řešil jsem kdysi stejný problém a proto už jsem výše psal, že s kontaktama budeš mít asi smolíka, alespoň u mě to tenkrát nedopadlo... chce to hold pravidelně zálohovat, MPE nemá chybu...
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 v: 03. Srpen 2010, 12:08 »

Možná jsem na tom jinak, ale kontakty měním podstatně méně často než kalendář. Kdybych byl odkázán na 2m staré kontakty, asi by mi tam toho moc nechybělo. Více bych se bál u dva týdny starého kalendáře.
Jinak jsem se na to mrknul a našel jsem /tpa/system/phonebook.dbf.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
FoXo
Uživatel
***
Telefon: Vivaz Pro
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 03. Srpen 2010, 12:19 »

tenhle soubor jsem taky nasel a prehral do mobilu,ale kontakty sice fungovaly,ale nesla z nich vytvorit zaloha.a kdyz sem sel do kontaktu tak se to nejdriv zeptalo na kopirovani ze simkarty,takze tam nejspis bude jeste nekde neco.uz sem nejakej soubor  i nasel,kterej by podle nazvu mohl mit neco spolecneho z kontakty.tak to nekdy v blizke dobe otestuju. kontakty sice nemenim tak casto,ale clovek nikdy nevi kdy mu nejakej bude schazet zrovna z te doby co nedelal zalohu
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 v: 03. Srpen 2010, 12:25 »

Ještě bych doporučil při dalších pokusech nahrát všechny související soubory znovu, protože mohly být po neúplném nahrání (nějaký soubor chyběl) a spuštění telefonu poškozeny.
Můžeš ještě experimentovat s Contacts, Options, More, Advanced, Backup to m. card.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C510 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Záloha kontaktu pres A2???pomoc
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.005 sekund, 18 dotazů.