SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 13:18

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C510 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Záloha kontaktu pres A2???pomoc
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Záloha kontaktu pres A2???pomoc  (Zobrazeno 9289 x)
FoXo
Uživatel
***
Telefon: Vivaz Pro
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« v: 01. Srpen 2010, 14:24 »

Prosim o radu. Moje C510 nehodla nastartovat,kdyz ji zapnu zavibruje rozsviti se display a modre tlacitka,ale pak tak zustane. K SEUS a A2 jde pripojit. Potreboval bych ale zalohovat kontakty,poznamky a kalendar. Tak se chci zeptat kde to pres A2 najdu. Nechci delat flash a prijit o kontakty. Moc diky za radu
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #1 v: 01. Srpen 2010, 15:18 »

Tak to máš nejspíš smolíka. Zálohu sis měl udělat dřív, např. přes MyPhoneExplorer. K tomu ale founa připojíš, pouze když je nastartovanej, pokud se nepletu. A2uploader, už z názvu, slouží k něčemu úplně jinému...
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #2 v: 01. Srpen 2010, 16:21 »

zálohovat! zálohovat! zálohovat!
v SE A200 je tak jednoduchy zalohovat kontakty, otazka minuty
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 01. Srpen 2010, 21:03 »

Já bych zálohoval celý filesystém (asi bych použil Far Manager spíše než A2uploader, ale to je teď vedlejší). Ono to bude v pár souborech. Po flashi je možné experimentovat. Možná bych doporučil po úspěšném vrácení těchto dat je zálohovat, znovu flashnout a obnovit ze zálohy.
Další věc je, kde jsou ty soubory. Dost možná to někde najdeš uvedené. Pokud ne, hledal bych v /tpa.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
FoXo
Uživatel
***
Telefon: Vivaz Pro
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 02. Srpen 2010, 10:21 »

To ja zálohuju,ale posledni zalohu mam tak pred 2 mesicema a jako naschval jsem si rikal minuly tyden,ze uz by to chtelo dalsi,ale nez jsem se k tomu dostal tak bohuzel telefon uz nelze zapnout. Urcite musi byt nejake reseni
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 02. Srpen 2010, 10:24 »

Však je, na 99% to bude někde ve FS, nemám čas hledat nebo experimentovat. Můžeš to udělat sám, divil bych se, kdyby to bylo mimo /tpa. Na /sys a /boot raději nesahej. Můžeš i napsat Philipovi (viz můj podpis), zcela určitě bude vědět/umět, ale asi za to bude nějaké peníze chtít.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
FoXo
Uživatel
***
Telefon: Vivaz Pro
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 02. Srpen 2010, 12:22 »

v tpa jsem nasel slozku user a system a v ni sem nasel pimnotes,pimcalendar apodobne.tak treba to bude i fungovat.pak jeste v tpa/system je slozka phonebook.tak bud to vyjde nebo ne.uvidime.ale diky za rady
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 02. Srpen 2010, 12:29 »

Pokud zálohuješ celý FS, můžeš v případě neúspěšné obnovy to zkusit znovu.

Jinak doporučuji po takovéto obnově zálohovat třeba přes MPE, flashnout a obnovit ze zálohy. Tato operace může totiž mít nějaké veldejší následky, například problémy s upozorněním kalendáře, takže je vhodné si tímto zajistit konzistentní stav FS.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
FoXo
Uživatel
***
Telefon: Vivaz Pro
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 02. Srpen 2010, 13:12 »

Tak nevim jestli nebude jednodusi se na to vsechno vykalsat a budu doufat ze v kalendari nebo poznamkach nebylo neco duleziteho co uz jsem zapomnel  Smajlík
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 02. Srpen 2010, 13:17 »

Jak myslíš. Já bych to tak nedělal. Ona ta operace backup-flash-restore není až tak náročná, takže se IMHO pro tu jistotu vyplatí.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
FoXo
Uživatel
***
Telefon: Vivaz Pro
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 02. Srpen 2010, 13:36 »

A cim zalohovat cely FS, pres A2 by to asi bylo vcelku nadlouho. a MPE=my phone explorer?
uložena
FoXo
Uživatel
***
Telefon: Vivaz Pro
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 02. Srpen 2010, 14:01 »

tak uz jsem nasel,ze je to pres A2 pomoci skriptu. Tak hura na to Cool
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 02. Srpen 2010, 14:02 »

Jo, to je jedna z mnoha možností.
Jo, MPE je MyPhoneExplorer.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
FoXo
Uživatel
***
Telefon: Vivaz Pro
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 02. Srpen 2010, 14:04 »

tak pak napisu vysledek.snad se zadari.diky
uložena
FoXo
Uživatel
***
Telefon: Vivaz Pro
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 03. Srpen 2010, 11:37 »

tak sem prehral fw,telefon funguje.podarilo se mi obnovit poznamky a kalendar,ale kontakty nechtely nejak uplne fungovat.takze to asi nebude jen jeden soubor ale jeste nekde nejakej.ale diky za radu s tou zalohou celeho fs,alespon muzu ve volnem case experimentovat
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #15 v: 03. Srpen 2010, 11:43 »

Pokud se pamatuju, řešil jsem kdysi stejný problém a proto už jsem výše psal, že s kontaktama budeš mít asi smolíka, alespoň u mě to tenkrát nedopadlo... chce to hold pravidelně zálohovat, MPE nemá chybu...
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 v: 03. Srpen 2010, 12:08 »

Možná jsem na tom jinak, ale kontakty měním podstatně méně často než kalendář. Kdybych byl odkázán na 2m staré kontakty, asi by mi tam toho moc nechybělo. Více bych se bál u dva týdny starého kalendáře.
Jinak jsem se na to mrknul a našel jsem /tpa/system/phonebook.dbf.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
FoXo
Uživatel
***
Telefon: Vivaz Pro
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 03. Srpen 2010, 12:19 »

tenhle soubor jsem taky nasel a prehral do mobilu,ale kontakty sice fungovaly,ale nesla z nich vytvorit zaloha.a kdyz sem sel do kontaktu tak se to nejdriv zeptalo na kopirovani ze simkarty,takze tam nejspis bude jeste nekde neco.uz sem nejakej soubor  i nasel,kterej by podle nazvu mohl mit neco spolecneho z kontakty.tak to nekdy v blizke dobe otestuju. kontakty sice nemenim tak casto,ale clovek nikdy nevi kdy mu nejakej bude schazet zrovna z te doby co nedelal zalohu
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #18 v: 03. Srpen 2010, 12:25 »

Ještě bych doporučil při dalších pokusech nahrát všechny související soubory znovu, protože mohly být po neúplném nahrání (nějaký soubor chyběl) a spuštění telefonu poškozeny.
Můžeš ještě experimentovat s Contacts, Options, More, Advanced, Backup to m. card.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C510 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Záloha kontaktu pres A2???pomoc
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.