SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
18. Duben 2024, 23:30

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: C702 - nejde potvrdit pin
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: C702 - nejde potvrdit pin  (Zobrazeno 5108 x)
Elay
Uživatel
***
Telefon: SE C702
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« v: 15. Červenec 2010, 15:06 »

Zdravím, mám něco přes půl roku SE C702, nedávno po zapnutí jsem se dostala k zadání pinu, z kláves nefungují OK a C, pin lze potvrdit křížkem, dál to už nefunguje  Poprvé přehráli soft, dvakrát se zapnul, potřetí zase to samé. Pak ho poslali do servisu a přišel mi zpátky s tímto:

Vráceno zpět bez opravy z důvodu mechanického poškození, -SE stav přístroje se neslučuje se záručními podmínkami a smluvními postupy výrobce Sony Ericsson.
Požadavek zákazníka: diagnostika, posouzení přitom na reklamaci bylo napsáno něco o nefunkčních tlačítkách

Pravda, hned ze začátku mi asi dvakrát upadl (komu nikdy neupadl mobil, že), ale pořád fungoval správně. Minimálně měsíc před tím, než začal blbnout, nespadl ani nic podobného. Druhej servisák napsal, že je běžně opotřebený (vrypy na krytu, ošoupaný kryt), nic o mech. poškození. Teď mi nabízejí opravu za 2500Kč, za to je skoro novej mobil a hlavně není zaručené, že se povede. Krom toho mi i zrušili záruku, myslím že na to nemají právo.
Nevíte prosím někdo co s tím?

edit 22:55- spolu s Ganimedem (velice trpělivý a hodný člověk Smajlík) jsme přehráli fw, bez úspěchu
edit 16.7. Zapomněla jsem říct, že servis, kam poslali MT byl Britex, dle různých diskuzí dosti problematický servis...
« Poslední úprava: 16. Červenec 2010, 17:01 od Elay » uložena
C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 15. Červenec 2010, 15:26 »

No keď ti už prehrávali firmware tak ďaľšie prehranie už asi nemá zmysel. Skús nájsť lacnejší servis alebo sa obzri po novom telefóne. 2500 je naozaj veľa, to sa neoplatí.  Mrknutí Ale odomykať ti ide....hm....skús si ešte raz sama doma prehrať firmware. Keď to nepomôže tak jedine servis. Návod ako na to nájdeš tu: http://semania.cz/firmware-v-sony-ericssonech-vse-kolem-nej.html
« Poslední úprava: 15. Červenec 2010, 15:29 od C510 » uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 15. Červenec 2010, 20:26 »

skus neautorizovany servis (bezne oznacovany ako Mobilshop). ceny tam byvaju niekolkonasobne nizsie (samozrejme nie pri vsetkom) ako v autorizovanych.
uložena

v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 04. Srpen 2010, 11:29 »

A pokud si myslíš, že to není Tvoje chyba, můžeš zkusit na ně jít se znaleckým posudkem. Prý vyjde na pár stovek.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Raduzz
Uživatel
***
Telefon: w580i
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 28. Srpen 2010, 15:55 »

ahoj. já mám úplně stejný problém. c702 mám přes půl roku. tlačítko ok i c vždy fungovalo bez problému.  a uprostřed dne, z ničeho nic, obě tlačítka "umřela". žádný náraz, žádná vlhkost. díky za radu s potvrzením pinu křížkem. ale k čemu mi to je? do telefony mi chodí sms a ty si stejně nepřečtu. by mě zajímalo, kdo mi píše. pokud vím tak sms se uládají do paměti telefonu a ne na SIM, takže smůla. chtěl jsem si firmware přehrát sám. ale na začátku postupu mám držet "C". takže tudy taky cesta nevede. mobil mám v záruce, ale před hodinou mi bylo oznámeno, že můj prodejce zkrachoval...
s výsledkem tvé reklamace jsem velmi zklamán!!!!!!!
můžeš mě prosím kontaktovat na emailu? z125(zavináč)seznam(tečka)cz
Bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic. a SE nám ty tefeny opraví.
jinak....!!!
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: C702 - nejde potvrdit pin
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.