SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 21:07

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C902 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: ztráta sms po aktualizaci
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: ztráta sms po aktualizaci  (Zobrazeno 6557 x)
RisaMisa
Uživatel
***
Telefon: SE C902
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« v: 04. Květen 2010, 21:23 »

Ahoj, po aktualizaci softwaru se mi vymazaly všechny zprávy z telefonu. Mám je sice zazálohované v Sony Ericsson PC Suite, ale nevím jestli se odtud dají nějak dostat zpátky do telefonu.
Prosím moc o radu a předem děkuji za případou pomoc  Cool
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 11. Květen 2010, 13:38 »

daju sa obnovit :-) ale kedze tento mesiac sa mi kazi vsetko na co siahnem, aj pc sa mi odporucil do vacnych lovist, tak ti momentqalne s aplikaciou neporadim. Ale vo vseobecnosti oznacit vsetky sms a odoslat do telefonu.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
VaRo
Anonym
« Odpověď #2 v: 11. Květen 2010, 13:41 »

Díky za odpověď..  Angry

Zálohuj přes MyPhoneExplorer a máš po problému. Nerozčiluj se, když nedostaneš odpověď, to je tady na fóru totiž za banána, koukni se na pravidla... Zkoušel jsi obnovu dat opakovat?
uložena
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 11. Květen 2010, 14:21 »

RisaMisa: problem je zrejme v tom, ze PC Suite pouziva minimalne mnozstvo ludi. kazdy si radsej zalohuje ako tu uz bolo spomenute, cez My Phone Explorer.
Kvoli tebe som ho otvoril a otazka: ako si ich zalohoval? normalnou aktualizaciou? tak si to zapni, daj si Backup&Restore a daj restore. ale ako som teraz skusal, sms-ky mi nezalohovalo. alebo Text Messages a otvor si Archives a ak tam nieco mas, tak si to presun do telefonu.

(ach boze, toto je program  Roll Eyes )
uložena

M.Čermák
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Příspěvků: 1350


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #4 v: 11. Květen 2010, 17:44 »

Nejjednodussi je zaloha na pametovku.ja asi pred tydnem prehraval filesystem a zalohoval jsem si vsechny soubory i obsah fs co jsem tunil ale na kalendar,kontakty a smsky jsem zapomel.nastesti jsem mel zalohu na pametovce..
uložena



Důležité články
Zkuste ELFy! elfpacky jsou pořád aktualizovány - C905
RisaMisa
Uživatel
***
Telefon: SE C902
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 12. Květen 2010, 21:29 »

Díky všem, nějak to vykoumám. A sorry za nervozitu, špatné období...  Cheesy
uložena
RisaMisa
Uživatel
***
Telefon: SE C902
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 12. Květen 2010, 22:15 »

RisaMisa: problem je zrejme v tom, ze PC Suite pouziva minimalne mnozstvo ludi. kazdy si radsej zalohuje ako tu uz bolo spomenute, cez My Phone Explorer.
Kvoli tebe som ho otvoril a otazka: ako si ich zalohoval? normalnou aktualizaciou? tak si to zapni, daj si Backup&Restore a daj restore. ale ako som teraz skusal, sms-ky mi nezalohovalo. alebo Text Messages a otvor si Archives a ak tam nieco mas, tak si to presun do telefonu.

(ach boze, toto je program  Roll Eyes )

Už jsem poučen, MPE nainstalován. Ale ještě k tomu PC Suite - v Archivu to mám uložené, ale nemohu přijít na to jak to přesunout do telefonu. V MPE je to jednoduchý, ale tady netuším. Asi to rozšlapu, páč pouhá odinstalace není dostatečná satisfakce  Cool
uložena
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #7 v: 13. Květen 2010, 07:57 »

Co takto?
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 13. Květen 2010, 14:00 »

V6ak: sms nezalohuje, bohvie preco. ma to v archive.
RisaMisa: pripoj si telefon a skus to z archivu jednoducho pretiahnut do dorucenych (telefon). alebo klikni v archive na spravu pravym tl.mysi a mozno tam bude nieco ako preposlat do telefonu alebo nieco podobne.
uložena

RisaMisa
Uživatel
***
Telefon: SE C902
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 13. Květen 2010, 16:39 »

Přetáhnout to nejde a nijak jinak taky. To neva, aspoň mám ponaučení. Díky moc za rady  Mrknutí
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Platforma A200  |  Řada C  |  C902 (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: ztráta sms po aktualizaci
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.