SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 21:37

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Platforma Sagem (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericssony na platformě Sagem - co je nutné vědet
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericssony na platformě Sagem - co je nutné vědet  (Zobrazeno 37455 x)
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 v: 04. Prosinec 2009, 21:19 »

To bys mohl podporu multitaskingu najít i u Nokie 3120 - při čemkoli spuštěném umí přijmout hovor a editor SMS vlastně taky můžeš minimalizovat!
Ne, chtěl jsem tím naznačit, že nemáme jasně dáno, čemu máme říkat multitasking (v nějaké podobě to vnitřně třeba kvůli zmíněnému přijímání hovorů musí mít snad všechny mobily) a že pak se můžeme takto zbytečně hádat. A "všichni budeme mít kousek pravdy". (Omlouvám se všem matematikům za ten text v uvozovkách, je to nadsázka.)
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 04. Prosinec 2009, 23:04 »

V6ak ty bys to mohl vědět, myslel jsem, že to uměla až midp 2, že se při hovoru uměla jakoby pauznout a jet na pozadí, u midp 1 se vždycky ukončila.
uložena

v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 v: 05. Prosinec 2009, 14:35 »

O MIDP 1.0 a CLDC 1.0 jsem se zajímal spíš jako uživatel a to v době používání Nokie 3120 (S40 1st edition, jar maximálně 64KiB, vnitřní paměť naměřená 840KiB, dokumentovaná 640KiB, pouze 3 API: MIDP 1.0, CLDC 1.0 a Nokia UI API - žádný přístup k souborům apod.), nicméně si nemyslím, že by to byla pravda. Volám sice spíše vzácně (to i dnes), ale zcela určitě se mi stalo, že při spuštěném Oskárkovi mi zamýšlený adresát zavolal, a žádné takové chování si nepamatuju.
Navíc by pak návrh MIDP 2.0 musel být dost divoký, protože metoda pauseApp je abstraktní => musí být ve třídě midletu obsažena. Pokud by to bylo tak, jak říkáš, musela by být v MIDP 2.0 doplněna, což by sice teoreticky nebylo nemožné, ale bylo by to přinejmenším poněkud divoké.
Nevím, kde's to četl. Pokud ale něco takového je pravda, pak to bylo nejspíš takto: Nějaká konkrétní implementace (pro zjednodušení: nějaký konkrétní výrobce) ve starší verzi uměla jen MIDP 1.0 a chovala se tak, jak říkáš. Pak přišla novější verze, která přinesla dvě navzájem nesouvisející novinky a to MIDP 2.0 a podporu běhu aplikace během hovoru.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Sasakr
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia E5
Příspěvků: 745



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 05. Prosinec 2009, 14:39 »

Tuším, že jsem to četl v Mobilitách, ale už je to x let a navíc jsem to mohl i blbě interpretovat.
uložena

martinz01
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE X10i
Příspěvků: 83



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 04. Květen 2010, 22:19 »

Já pracuji v prodejně, kde se prodávají také mobily. Nevěřili byste kolik lidí kupující lowend chce právě to jednoduchý ovládání. Ani ho moc nikdy na prodejně nezkouší. Jede podle teorie Nokia je jednoduchá - ostatní složité. Oni berou Nokii jako vzor jednoduchého ovládání. Sony Ericsson má u "low" uživatelů horší pověst co se týče ovladatelnosti. Ačkoliv jsou si jisti, že ten SE má určitě vyšší výbavu, vědí, že by ho nedokázali ovládat, proto si radši koupí méně vybavenou Nokii. U A100 jsem se divil, kolik lidí nedokáže nikdy pochopit, že šipkou se vrací zpátky a C maže znaky. 100x to můžu zopakovat a stejný problém.
Takže pokud Sagem přinese platformu, která bude pro tyto uživatele přijatelná, proč ne. My technicky zdatnější to sice nedokážeme pochopit, ale úspěch mít určitě může. 
uložena

Sony CMD-J5, Sony Ericsson T300, T610, T630, S700i, D750i, W800i, K750i, W550i, W900i, K800i, Z610i, W880i, K850i, C905, Satio, X10i.
Srandista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: K510i, K610im, W995, Xperia Arc Blue
Příspěvků: 262



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 05. Květen 2010, 08:32 »

Bohuzial obrovskym problemom u platformy Sagem je jej kvalita... Takze je sice pekne, ze clovek moze kupit SE za par supov, ale ked sa potom na nom zacnu objavovat problemy (a to neni vobec neobvykle, je OBROVSKE kvantum W395, co sa neustale tocia na reklamaciach, a SE doteraz neprisiel na to, preco sa tam vyskytuje jeden problem a ako ho odstranit), ovplyvni to jeho skusenost so znackou SE. A vzhladom na to, ze bezny zakaznik nevie co je to platforma, ani to, ze medzi W395 a napr. Elmom je fakt strasny rozdiel ("vsak to menu predsa vyzera rovnako"), tak si jednorucho dalsi SE nekupi...
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 v: 07. Květen 2010, 18:19 »

V podstate s Tebou suhlasim @ Srandista. Naozaj by sa zislo niektore informacie v tvojom prvom prispevku, Jozko, ohladom podpory flashu opravit. Nakolko SEUS podporuje niektore "sagem" telefony ako napr. t303. Samozrejme ostatna podpora tejto platformy zo strany inych flash aplikacii (xs++, setool, a2uploader, farmanager) konci. Teda je uplne veskera ziadna.
« Poslední úprava: 08. Leden 2011, 23:11 od .:roxetak:. » uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Platforma Sagem (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericssony na platformě Sagem - co je nutné vědet
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 17 dotazů.