SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 21:51

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: sluchátka HPM-82
Strana: 1 [2] 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: sluchátka HPM-82  (Zobrazeno 19854 x)
DavesMan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702, Samsung Galaxy S II i9100
Příspěvků: 1691



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 v: 23. Únor 2009, 14:16 »

Funguje naprosto bez problému, telefon HF správně identifikuje jako HPM-82. Přehrávač a rádio tím ovladačem můžeš bez problému ovládat: hlasitost, další/předchozí skladba (popř. preset u rádia), play/pause.... dá se jím spustit i rádio (dlouhý stisk play/pause). Ale jak říkám, rádio se na ně chytá dost blbě a podle zahraničních diskuzí nejsem sám a neni to vina telefonu nýbrž nejspíš toho, že jak spolu ovladač a telefon komunikují, tak to prostě ruší příjem...
uložena

Sony Ericsson C702 Speed Black / www.cyber-shot.cz
R3EK002 Generic CENTRAL-EURO, EROM: 1200-4341, OTP CID: 52, EROM CID: 52, EROM COLOR: RED, CDF: 1201-0116 R12A
SanDisk Memory Stick™ Micro 2 GB
Sony Ericsson MW600
DavesMan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702, Samsung Galaxy S II i9100
Příspěvků: 1691



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #16 v: 27. Březen 2009, 10:34 »

No, tak odpovím si sám. Podle všeho to byla nějaká kopie a ne originál. Vzhledově nerozlišitelné, ale přestaly se najednou z ničeho nic detekovat, telefon "dělal", že vůbec neví, že jsou připojený, atd.... Když jsem rozebral ovládání.... hrůza. Takže bacha na to, co a od koho kupujete. Věřím, že originály mít problémy s rádiem nebudou.
« Poslední úprava: 10. Duben 2009, 16:04 od DavesMan » uložena

Sony Ericsson C702 Speed Black / www.cyber-shot.cz
R3EK002 Generic CENTRAL-EURO, EROM: 1200-4341, OTP CID: 52, EROM CID: 52, EROM COLOR: RED, CDF: 1201-0116 R12A
SanDisk Memory Stick™ Micro 2 GB
Sony Ericsson MW600
DavesMan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702, Samsung Galaxy S II i9100
Příspěvků: 1691



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #17 v: 10. Duben 2009, 16:03 »

Jelikož jsem se stal majitelem originálu, doplním pár rad jak poznat padělek:
 - originály jsou ČERNÉ! Sony Ericsson bílé nevyrábí!
 - originály mají na Fast-Portu osazené jen potřebné piny (viz foto). Padělek, co jsem měl, měl osazen komplet všechny.
 - v menu Nastavení -> Připojení -> Příslušenství lze u originálů zobrazit verzi fw, sériové číslo, atd. Padělek toto neuměl (byť byl v příslušenství vidět).

O problém s příjmem rádia u originálu opravdu není
uložena

Sony Ericsson C702 Speed Black / www.cyber-shot.cz
R3EK002 Generic CENTRAL-EURO, EROM: 1200-4341, OTP CID: 52, EROM CID: 52, EROM COLOR: RED, CDF: 1201-0116 R12A
SanDisk Memory Stick™ Micro 2 GB
Sony Ericsson MW600
Malachippp
Anonym
« Odpověď #18 v: 14. Říjen 2009, 13:41 »

Mám telefon C702. Vzhledem k tomu, že kvalita dodávaných sluchátek je nic moc, rozhodl jsem se koupit lepší. Proto prosím o pár rad   zkušenější. Je kvalita sluchátek HPM-82 vyšší než u HPM-70 nebo je rozdíl jen v ovládání? To ovládání mě docela láká, ale ta   cena. Dále jsem uvažoval HGE-100, protože internet zdarma mi skončil a používat gps bez něj  je utrpení, fixace satelitů trvá běžně až 10 minut, navíc s nepřesností až 200 metrů, nadmořskou výšku ukazuje 0 mnm a postupně po metrech stoupá. Je tohle vůbec normální? Tak nevim jestli to bude s HGE-100 lepší nebo raději koupit samostatný bt gps modul. Která sluchátka SE jsou podle vás nejlepší? Znáte nějaký zahraniční eshop s dobrými cenami, který posílá zaručeně originální SE výrobky? Děkuji za odpovědi.    
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #19 v: 14. Říjen 2009, 19:17 »

Ahoj,
HMP-82 jsou to samé jako HPM-70, akorát s ovladačem. Jinak sluchátka s GPS modulem nebrat. Hrajou naprd a GPS stojí naprd taky. Zlatý LD-4W. Jinak SE nedělá špatné poslouchací prostředky, ale nejlepší volba je vždy redukce plus svoje sluchadla.. na moje PX100 se nehrabe pod kotníky ani jeden výrobek od SE. vše se samozřejmě také odvíjí od finančního budgetu.
uložena
Malachippp
Anonym
« Odpověď #20 v: 14. Říjen 2009, 19:55 »

Díky za tip, taky jsem měl tušení, že HPM-82 je to samé  co HPM-70, no dávat 400 navíc za  dálkové ovládání rozhodně nebudu i když by bodlo. Ono jak člověk čte různé recenze a názory některých nadšených uživatelů na fórech, které píše kdovíkdo,  tak nabývá dojmu, že nejsou na světě  lepší sluchátka než od SE. Nejlepší by bylo, kdyby se prodávala samostatná redukce s dálkovým ovládáním nebo BT ovladač telefonu.
uložena
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 v: 14. Říjen 2009, 21:22 »

Ale dyť redukci na jacka v ovládáním máš v HPM-82:) a ještě v nějakých dalších sluchátkách (označení si nepamatuju).. jinak by možná pro tebe bylo zajímavé řešení pomocí A2DP Bluetooth sluchátek. Ikdyž rozhodně kvalitou poslechu se nevyrovnaj drátu, ale jsou zas daleko pohodlnější na ovládání
uložena
tommyio
Anonym
« Odpověď #22 v: 07. Listopad 2009, 14:54 »

Ahoj, koupil jsem si sluchátka SE HMP-82 v internetovém obchodě YenZde.cz. Ač byly zabalené v orginálním blistru, mám dojem že jde o padělek.
1. jsou osazeny všechny piny na konektoru, což na orginálním konektoru údajně nejsou.
2. v menu Nastavení->Připojení->Příslušenství->HPM-82 se nedá zobrazit FW sluchátek.
Zajímalo by mě zda na základě těchto indicií můžu jednoznačně určit, že jde o padělek.
Děkuji.
uložena
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 07. Listopad 2009, 15:21 »

PINy jsou zapojeny v pořádku.
FW bych nepočítal.

Falzifikáty se dodnes nezměnily - podívej se na blister. Všude musí být "Sony Ericsson" (důležitá je mezera) a ne SonyEricsson. Stránky jen www.sonyericsson.com a ne www.SonyEricsson.com
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
Benehallow
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 338



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 07. Listopad 2009, 16:23 »

Já mám HPM-82ky doma už nějaký ten rok a: piny mám také osazeny všechny.A info ohledně firmwaru mi také nejde Mrknutí Mělo by snad jít zobrazit?....k čemu by to bylo dobré?
uložena

Benehallow
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 338



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 07. Listopad 2009, 16:25 »

Osobně doporučuji HPM-90.Jsou hlasitější než 82ky a mají silnější basy.Akorát nevím jestli se to proveví i u tvého telefonu, jelikož máš Cyber-Shota.Já je používal s W610i a s W960i a nyní se Satiem Mrknutí
uložena

v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 v: 07. Listopad 2009, 20:45 »

Jaký je mezi tím rozdíl. V názvech domén se AFAIK nerozlišuje velikost písmen. Ta se rozlišuje až za lomítkem po doméně.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
jacktalking
Uživatel
***
Telefon: telefon? Mám
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 07. Listopad 2009, 22:18 »

v6ak: mluvím o blistru, tj. co je natištěno. Stále jsou čínské kopie co tisknou na blistr www.SonyEricsson.com
uložena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlášená svou nekompetentností a velmi laxním přístupem. Obracet se na ně je jen ztráta času.
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 v: 08. Listopad 2009, 15:11 »

Aha, to pak jo.
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Martinkres
Anonym
« Odpověď #29 v: 14. Listopad 2009, 15:22 »

Ahoj, mohl bys mi napsat odkud jsi zjistil, že
- originály mají na Fast-Portu osazené jen potřebné piny?
 - v menu Nastavení -> Připojení -> Příslušenství lze u originálů zobrazit verzi fw, sériové číslo?


Na podpoře SE ani v značkovém obchodě mi nebyli nic takového schopni potvrdit, jinak mám ten samy problém.
Díky
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: sluchátka HPM-82
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.