SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 13:41

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Garmin Mobile XT pro Symbian UIQ3.0 verze 5.00.00
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Garmin Mobile XT pro Symbian UIQ3.0 verze 5.00.00  (Zobrazeno 33134 x)
Feryy
Anonym
« Odpověď #15 v: 26. Březen 2009, 18:57 »

Tak se mi povedlo nainstalovat, ale byl to boj.

Jen tedy ta rychlost je hrozna, opravdu se to neda temer vydrzet. A navic kdyz se nekde seknu, a neodbocim nez se mi to prepocita, to abych radeji zastavil a koukal z okna. Je to skoda, vypada fakt dobre, ale ta rychlost. Kez by existoval nejaky figl jak to upravit.

A nebo nejakou alternativu? TT mam, ale jezdit polema a lesama kdyz to nezna silnice je hnus.
uložena
Ahmedar
Anonym
« Odpověď #16 v: 11. Duben 2009, 18:33 »

K tomu problému s ukládáním míst... Když si nejaké místo přejmenuju, tak při pokusu navigovat na to místo program spadne. Takže to funguje, pokud to nepřejmenuješ, což je použitelné snad jenom v případě, že to to místo uloží jako adresu, pokud ho uloží jako bod, tak se v tom nevyznáš a je to k ničemu. Ale zajímavé je, že to dělá jenom v českém jazyce, když jsem to přepnul do angličtiny, šlo přejmenovat bez problému (ale ty špatně přejmenované v českém jazyce ti fungovat už nebudou!).
Takže řešení je asi jedině změnit jazyk programu a dát si třeba český hlas a bude to fungovat a nebo změnit jazyk, přejmenovat, změnit zpátky na češtinu a taky by to mělo být ok.
uložena
XM
Anonym
« Odpověď #17 v: 10. Červenec 2009, 22:58 »

Ahoj,mam dost divny problem s garminem a mapami atlas czech at uz 7 nebo 8.Muzu najit adresu a zadat jako cil ale nejde navigovat v blizkosti nejsou cesty a pri nahledu "no map" ale pritom v sadach map ji vidim.ale city navigator 2009 jde bez problemu.Nemate nekdo tip co to muze bejt za kravinu.Díky
uložena
Liskni_si
Anonym
« Odpověď #18 v: 28. Červenec 2009, 02:42 »

Já mám ten problém s pojmenováváním míst taky. Zjistil jsem, že když se dá v Správě údajů Správa a Export do GPX, pak se to místo smaže, a pak se dá zase Import z GPX, tak pak už to místo funguje. Nicméně to asi přepnu do angličtiny a nechám to být, je to celkem opruz.
uložena
stava_norom
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 06. Září 2009, 18:59 »

zdravim  mam garmi na P990 po startu swissmanagerem. Vycistim pameť sputim garmina XT .... začnu planovat trasu Plzeň - Makarska (ne že by to  bylo třeba a chtěl jsem  vidět jakou cestu navrhne nova mapa) a garmin skončí hláškou  Z DUVODU NEDOSTATKU PAMĚTI NELZE VYPOČÍTAT  TRASU


setkal se stím někdo nebo nemate nějaký nápad? neswapuje ten kram třeba nějkam do souboru ? nepomohlo by uvolnit místo na kartě ? prostě  děkuji za každou radu ... nemužu si nějak vybrat novej telfon a do woken v mobilu se mi fakt nechce

dík
PS: taky se svám stává že se nedá navigovat pomocí "moje místa"  když to vyberu garmin spadne
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #20 v: 06. Září 2009, 20:04 »

Garmin je na pamět hodně náročný a zrovna P990i ji má ze všech UIQ3 smartu nejméně. Doporučuji P1i, na té běhá jako víno, ale dobře mi šlapal i na M600i (23 MB RAM volných po restartu founu). S P990i zázrak neuděláš a už vůbec ne v kombinaci s Garminem
uložena
stava_norom
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 06. Září 2009, 20:15 »

no myslel jsem si to.  ale kvuli ovladani se mi P990 (plnohodnotne klavesnici)  se mi  telefon opustit nechce ani M600 ani P1 mi do ruky nepadla.... ale dik za info a za srovnani
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 v: 07. Září 2009, 11:04 »

tak potom www.google.sk alebo www.google.com :-D
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
stava_norom
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 07. Září 2009, 12:53 »

no nevim to snad radeji  starej dobrej zatim vždy po evrope bez problemu funkcni TT6 ka s prehistorickejma mapama .... holt když pořad neexistuje TT7 pro symbian
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 v: 08. Září 2009, 07:30 »

Z hladiska situacie okolo UIQ3 - TT7 ani vobec nebude. Kto by vyvijal soft pre mrtvu platformu symbianu.
« Poslední úprava: 08. Září 2009, 09:56 od roxetak » uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
stava_norom
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 08. Září 2009, 10:06 »

jasne bohužel chapu  ...  to že soft nebude  je řekl bych  skoro jasne(ale jak rozbehnout nove mapy je otazka)  ale to tohoto tematu nepatří  na to je tu jinej topic

pardon
uložena
stava_norom
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 19. Září 2009, 15:43 »

JSEM TU ZAS ... chtěl bych se zeptat na zkušenosti s Garminem  musim říct že mě garmin  pořítá absolutní hovadiny...
může to   být  nedodstatkem paměti na telefonu  a neschopností zpra covat všechny silnice???

ale trasa   kterou mi tomtom google maps apod vypočte na cca 550 km garmin  žene nesmyslně oklikou a vyleze to na 750 km
a nesmyslně dlouhej čas ....
cca o 3 hodky více

předem dik za vaše zkušenosti a informace
uložena
stava_norom
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 01. Říjen 2009, 13:04 »

jako nevim proc ale po testu garmina mi připada tato navigace uplne na ***** .... kde se da (mimo mapsource) nastavit priorita dálnic.

trasy co  najde garnin nejsou ani časově ani  kilometrově vůbec výhodné ... když dodám do trasy nějaký další bod  vypočte  kratší a rychlejší trasu .jinak  vymejšli  nevyhodne  okliky apod (a nejedna se o 10 kilometrů) jde řádově o stovky km  proste hrůůůza.

uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 v: 03. Říjen 2009, 02:13 »

Kasli na garmina, skus TT, ci sygic alebo igo8. :-)
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
stava_norom
Uživatel
***
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 03. Říjen 2009, 08:37 »

ono je to otazka ... tomtom na uiq3 jde jen  6ka ---  neumi nove mapy
dale pak  TT ma oddelene mapy .... garmin umi spojovat ( to jest lze sestavit trasu  z cech treba  na balkan kterej je v jine mape )
TT6 umi naplanovat trasu jen přes jeden prujezdni bod  - pak se musi poskladat itinerař - kterej zase neda komplet přehled o ceste

TT je dobrej jen pro evropu (ameriku) a jizni afriku
když chci GPS v argentine  nebo iranu mužu se jit  s tomtomem vycpat

jinak obecne ovladani Tomtoma daleko prijemejsi , prace s mapama - nahravani do pristroje  bez problemu
jelikož nemam rad  tahani zvlastni navigace a prislusenstvi a nemit ji v telefonu bych se nani vykaslal.
ma P990  se trochu rozpada - baterka, sluchatka pozdro 1. stylus jde do kytek  kryty jsou po trech letech taky s nekolika šrámy.
No bohužel  suma sumarum  to vypada že  přechazim na telefon s WOKNAMA (fuj ) a nejspis se nedockam X2 jelikož jsem nekde vycet že nebude v listopadu ale už v prosinci takže vyhraje HTC Touch pro 2 jelikož si dnes život bez plnohodnotne klavesnice nedovedu představit . ACH JO
 
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Hry,aplikace (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Garmin Mobile XT pro Symbian UIQ3.0 verze 5.00.00
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.