SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Duben 2024, 19:21

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142444 příspěvků v 9987 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Připojení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: P1i a O2 active
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: P1i a O2 active  (Zobrazeno 4111 x)
martyforty
Anonym
« v: 27. Prosinec 2007, 19:55 »

Zdravím, mám takový problémek, můj operátor O2 nabízí zdarma službu O2 active, tzn. že můžu být zdarma připojen na jeho wapových stránkách, na mém starém telefonu mi služba fungovala a funguje bez problémů, na P1i také funguje, ale s tím že se nemůžu dostat do mailu který mám na centrum.cz, po zadání jména a hesla mi telefon napíše hlášku: Problém sítě http: //o2. mail.centrum.cz/ ... login/ . Ten sám problém mi nastane jakmile si chci najít nějaké město na mapě, zadám název města a telefon napíše hlášku Problém sítě a internetová adresa... Telefon mám nastavený přesně podle návodu na stránkách operátora i jsem ho nastavoval pomocí nastavovací sms, jméno a heslo píšu určitě správně a jak jsem již psal, na jiném telefonu mi přihlášení funguje bez problémů, problém bude asi ještě v nějakém nastavení telefonu, budu rád za každou radu...
uložena
gasbag
Uživatel
***
Telefon: K750
Příspěvků: 154



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 27. Prosinec 2007, 20:16 »

Mám podobný problém s jinými stránkami O2 active a jiným mobilem.

http://forum.semania.cz/index.php?topic=8421.msg136036#new

Na nic nemohu přijít, takže začínám podléhat podezření, jestli je ten wapový portál napsaný důsledně, aby byl funkční na všech prohlížečích.
uložena

mobilní telefon Sony Ericsson K750i + poutko a jiné příslušenství
Michal942
Uživatel
***
Telefon: SE P990i
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 04. Duben 2008, 21:35 »

Chyby na O2 Active v Opere. P990i ma stejnou verzi Opery jako P1 nyni. Vyresit to muze jiny webovy prohlizec, nova verze Opery nebo kdyz O2 prepise ty wapove stranky, sice to vi uz 4 mesice a rika, ze to resi, ale porad se nic nedeje. Takove velke problemy by se meli vyresit do tydne.

Tady jsou screeny z me P990i:

1. O2 Active e-mail Centrum.cz



2. O2 Active xchat.cz



3. O2 Active Mapy

uložena
TOMÁŠ.
Anonym
« Odpověď #3 v: 16. Červen 2008, 23:07 »

Mám problém.Předevčírem jsem se dostal do mého emaelu a nyní se do něho nemohu přihlásit.Prosím,jaké jsou možnosti.Předem děkuji.
uložena
Tonda512
Anonym
« Odpověď #4 v: 17. Červen 2008, 11:53 »

Už jsem do O2 kvůli tomuto problému asi 3x volal a psal 5 mailů.

Nejdřív ani nevěděli na technické podpoře, že takovo službu jako email na centrumu nabízejí a odepsali..

Dobrý den,

Upřesněte prosím kde konkrétně (nejlépe odkaz na daný text) jste se o těchto informacích na našich stránkách dočetl.

S pozdravem

Technická podpora O2 Active
www.o2active.cz
[email protected]
tel. 14141

Tak jsem jim poslal odkaz.....a přišla


Dobrý den,

V tomto případě se prosím kdykoliv obraťte na pracovníky Centra péče o zákazníka, kteří jsou Vám k dispozici 24 hodin
denně na telefonním čísle *11 (pouze z mobilních telefonů). Volání *11 je na území ČR zdarma. Toto odděleni můžete též kontaktovat na čísle
+420720720720 (účtováno dle cen Vašeho tarifu pro volání do sítě O2) nebo na 800123456 (linka zdarma).
S pozdravem

Technická podpora O2 Active
www.o2active.cz
[email protected]
tel. 14141


A hádejte co mi řekli na infolince......ať kontaktuji technickou podporu..tak hle párkrát dokola a teď už mě jen odpálkujou že se na tom maká...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Připojení (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: P1i a O2 active
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.