SEMania.cz Frum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vtejte, Anonym. Prosm pihlate se nebo se zaregistrujte.
Nepiel Vm aktivan email?
14. ervenec 2024, 20:02

Zadejte uivatesk jmno, heslo a dobu pihlen
Hledat:     Pokroil vyhledvn
142456 pspvk v 9998 tmatech od 23752 uivatel
Nejnovj uivatel: tripsitter
* Dom Npovda Hledat Pihlsit Registrovat
Frum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Ostatní (Modertor: Ganimed)  |  Tma: Pøijetí souboru pøes Bluetooth - problémy s ukládáním
Strana: [1]
Poslat tma Tisk
Autor Tma: Pøijetí souboru pøes Bluetooth - problémy s ukládáním  (Zobrazeno 3878 x)
Chicken
U¾ivatel
Pohlav: Mu
Pspvk: 26

Zobrazit profil
« v: 19. Listopad 2007, 23:35 »

Zdravím, kamo¹ mi posílal do P990i dvì empétrojky (cca po 8MB.. btw. taky z P990i)... po pøenosu se objevila obrazovka s pøijatými soubory.. dal sem ulo¾it nebo nìco takovýho a vypisovalo to "zaneprázdnìno"..

no ale ka¾dopádnì, to po èase stejnì nic neudìlalo.. a hlá¹ka blikala dál.. to ve mì vzbudilo dojem,¾e je nìco ¹patnì a zda-li se péèko nekouslo..

dal sem proto na boku telefonu ¹ipku zpìt.. obrazovka zmizla a dole na li¹tì se objevila ikona, ¾e mám na telefonu málo místa... 63/64MB.. a zda nechcu nìco vyèistit..

najel sem do zpráv, ale nic pøijatýho z blurtooth tam nebylo.. správce souborù to stejný v bledì modrým..

vypl.. zapl.. telefon s dojmem, ¾e se uvolní pamìt telefonu.. neuvolnila se..

po asi 2 hodinách pou¾ívání sem spustil pøehrávaè hudby a najednou byl soubor na svìtì.. ale jenom jeden.. a ve zprávách opìt nic..

proto prosím toho, kdo mìl podobný problém, aby mi napsal, jak se toto dá vyøe¹it pro pøí¹tì ..
díkec za rady i typy !!!  Smajlk
uloena
★RONOX★
Grafik SEMania.cz
Telefon: P1i & OQO 2 & iPhone
Pspvk: 1960

Zobrazit profil WWW
« Odpov #1 v: 19. Listopad 2007, 23:36 »

neuklada sa to do zlozky beam?
uloena

Chicken
U¾ivatel
Pspvk: 26

Zobrazit profil
« Odpov #2 v: 20. Listopad 2007, 21:56 »

Tu najdu kde ?
V pamìti telefonu mám jenom slo¾ky:
- obrázek
- hudba
- video
- dokument
- jiný
  Undecided
uloena
Misha kulicka
U¾ivatel
Pspvk: 64

Zobrazit profil
« Odpov #3 v: 22. Listopad 2007, 17:15 »

Zkusil bych si nainstalovat X-plore. Pak jej zpustit-> menu-> nástroje-> správa a tam jsou soubory pøijaté pøes bluetooth.
uloena

Nyní: HTC Kaiser+ 8 GB Sandisk
Døíve: Philips Fizz-> Philips Savvy-> Ericsson GF768-> Siemens C25-> Siemens C35-> Siemens S35-> Ericsson T65-> Nokia 6210-> Alcatel OT 501-> Sony Ericsson T610-> Nokia 6600-> SE P990i
kubikaaaaaa
Anonym
« Odpov #4 v: 06. nor 2008, 23:54 »

nevie niekto co treba urobit zmenit aby sa mi subory prijmane cez bluetooth ukladali na kartu? myslim ze je to strasne malo 40mb na prijate subory telefon mam p990 dakujem
uloena
sharkes
U¾ivatel
Pspvk: 128

Zobrazit profil
« Odpov #5 v: 28. nor 2008, 19:47 »

To v p(uiq3) nenastavis vsetko sa uklada do adresaru /private/.../mail2/.... smolicka
uloena
køeèek™
U¾ivatel
Telefon: Nokia N8
Pspvk: 1135

Zobrazit profil WWW
« Odpov #6 v: 28. nor 2008, 21:01 »

mam takovej malinkej dotaz: u tìchto telefonù kdy¾ se nìco do nich posílá tøeba pøes BT, tak nejde nejak zapnout aby se displej rozsvítil ¾e se nìco do mobilu posílá? pøijde mi to takové nedodìlané!
uloena
sharkes
U¾ivatel
Pspvk: 128

Zobrazit profil
« Odpov #7 v: 28. nor 2008, 21:18 »

Je to busines telefon takze ziadne zbytocne otravovanie...
uloena
Frum SEMania.cz

uloena
Strana: [1]
Poslat tma Tisk
Frum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Ostatní (Modertor: Ganimed)  |  Tma: Pøijetí souboru pøes Bluetooth - problémy s ukládáním
Skoit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Vechna prva vyhrazena.
Strnka vytvoena za 0.008 sekund, 18 dotaz.