SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:36

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Redukce 3.5mm Jack
Strana: 1 2 [3] 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Redukce 3.5mm Jack  (Zobrazeno 34297 x)
ForFunCZech
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE M600i Granite Black QuickShare Edition
Příspěvků: 244



Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 03. Červen 2007, 18:49 »

chudáku  Shocked  hele kašli na ní, vem si už rovnou HPM-70 ... vyplatěj se za 500,- než furt kupovat redukce ...  Roll Eyes
uložena

komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 03. Červen 2007, 19:39 »

No já bych se na to vykašlal ale já mám svoje sluchátka a ty jsou nesrovnatelně lepší jak HPM-70! Ty taky nejsou špatný ale pořád to není ono! A naposledy mi je vyreklamovali a dali mi je nový! Ale nevim jestli mi to vezme i tentokrát!
uložena
trepka
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 182



Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 10. Červen 2007, 10:13 »

Tak už nevim co s tim! Zase mi ta redukce odešla! Nevim nevim jak je to možné! Tentokrát mi vydržela jen !!týden!!
a co si takhle z těch standardních sluchátek co Ti nevyhovujou ustříhnout FastPort konektor s cca 10cm káblu a na to napájet samičku 3,5 konektoru? Já to tak mám přes půl roku a hraje a hraje...  Cheesy
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 10. Červen 2007, 12:18 »

Taky souhlasim ten konektor u tech standartne dodavanych sluchatek je jiste kvalitnejsi nez ty neoriginalni. A co ti vubec vadi na HPM-70 ? Nemusis je pouzivat vsak si do te dodavane redukce zapichnes ty svoje sluchatka
uložena

komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 10. Červen 2007, 13:29 »

Tahle možnost mě ještě nenapadla! Budu o tom určo uvažovat! No ty HPM-70 nejsou špatny to ne! Ale prostě to není pořád ono! Na nich je nejlepší ta guma a jak se dávaj do uší ale ten zvuk není natolik kvalitní abych si poslech užíval! Stále se mi zvuk který vydávájí zdá být jakoby zabalený, trochu tlumený!
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 10. Červen 2007, 14:15 »

Fungovat to bude neboj ja to tak mam HPM-70 nepouzivam mam jen tu redukci protoze vydrzi nejvice ze vsech a pripojuji k nim svoje sluchatka Koss a je to v pohode. Sice budes mit ted v kapse klubko kabelu ta redukce sama o sobe ma docela dlouhy kablik a plus jeste kablik od sluchatek ale co nacpu to do kapsy a jdu.
uložena

komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 25. Červen 2007, 15:17 »

Tak jsem to nakonec vyřešil úplně jinak! Kámoš kterej tak trochu dělá v elektrice... mi poradil takovej malej fígl kterej používá! Kápnout trochu fteřiňáku na místo kde vychází šnůra z redukce! Říkal mi, že je šitsky udělaná! Že se prý drátky rozpojují! A musejí se znova napájet! Proto mi to přestávalo hrát! Tak jsem tam ten fteřiňák kápnul a zatím v pohodě! Takže uvidíme!
uložena
ForFunCZech
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE M600i Granite Black QuickShare Edition
Příspěvků: 244



Zobrazit profil
« Odpověď #37 v: 25. Červen 2007, 18:24 »

to je teda fakt vychytávka, a ten kámoš fakt se teda vyzná v elektřině s vteřiňákem  Grin Grin Grin uvidíš sám, že to k ničemu nepovede, protože se ti ten kábl ukroutí zase za tim lepidlem... ty kabely co jsou na těchlech redukcích jsou dost tenký a rádi se ukroutěj... to budeš řešit do nekonečna, kups is HPM-70 sundej origo sluchátka a používej jen tu "KVALITNÍ" redukci na tvoje sluchátka...
uložena

komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 25. Červen 2007, 18:34 »

Já vim měl bych to udělat! Ale ale ale ... nevim no prostě se mi nechce věřit že by to nešlo! Jsem hold takovej! Ikdyž vim o lepšim způsobu tak prostě chci ten svůj ikdyž vim že dřív nebo pozdějc udělám ten správnej krok!
uložena
ForFunCZech
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE M600i Granite Black QuickShare Edition
Příspěvků: 244



Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 25. Červen 2007, 18:46 »

jak chceš, klidně si utrácej za redukce a vteřiňáky Mrknutí jsou to tvoje prachy Smajlík
uložena

komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 25. Červen 2007, 21:19 »

No jsem přemejšlel a asi si ty sluchátka koupim! Teda možná! Měl bych! Uvidíme zítra jdu do krámu a podívám se na ně! Jo já za ty redukce neutrácím oni mě je v obchodě vyměňujou! Ale to je fcelku jedno! No uvidíme jestli si ty sluchátka koupím! Ale asi jo! Anebo počkám až redukce opět selže a pak si okamžitě ty sluchátka koupím!
uložena
komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 26. Červen 2007, 10:36 »

Tak jsem se na tu redukci vy... před chvilkou jsem si koupil sluchátka HPM-70 za 490kč! Zrovna je mám na uších a možná že si je i nechám a nebudu na ně dávat svoje sluchátka! Přecejenom hrajou dost dobře! Téměř stejně jak moje!
uložena
ForFunCZech
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE M600i Granite Black QuickShare Edition
Příspěvků: 244



Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 26. Červen 2007, 10:49 »

 Grin Grin Grin to bylo keců, že nejsou tak kvalitní, a nakonec je spokojenej... jo, kdyby si už dřív poslech nás, kteří je maj odzkoušený  Roll Eyes
uložena

komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #43 v: 26. Červen 2007, 11:57 »

Nojoo já vim! Příště poslechnu hned Smajlík Snad  Grin
uložena
komunista
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson P990i + 4GB, Motorola V500
Příspěvků: 276



Zobrazit profil
« Odpověď #44 v: 27. Červen 2007, 15:08 »

Tak sluchátka používám druhý den a zalíbili se mi natolik, že si je asi nechám! Co asi! Určitě! Sakra že jsem si je nekoupil dřív! Redukci jsem si ponechal! Ale nevim jestli ji budu ještě používat! Možná sem tam abych provětral svoje staré sluchátka! Ale to bude asi tak vše!
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Redukce 3.5mm Jack
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 19 dotazů.