SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 00:53

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Folie Brando
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Folie Brando  (Zobrazeno 18476 x)
Dragonflys
Uživatel
***
Příspěvků: 18



Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 01. Srpen 2007, 20:51 »

No já měl štěstí, že jsem ukecal kolegu a dal mi zadarmo folii pro dotykového palmtopa. Super síla, velikost stačí na 6 displejů a je matná. Pokud se stříhá nůžkami, neodlepuje se a ta výdrž proti škrábancům je boží...Bohužel jsem chtěl vypídit na netu ten typ a hodit to sem, ale nemám přesně typ nebo označení, takže je nemožné najít... Ještě budu hledat a když to najdu, dám vědět, ani kolega neví, co je to za typové označení, tak snad v prodejně PC by Vám mohli poradit o objednat
uložena

M600i BLACK, Xperia X10mini pro
Krispin
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 02. Srpen 2007, 09:07 »

ja sem si nakoec koupil nejakou univerzalni v ElectoWorldu, ale je to bida, hned byla poskrabana - je to sice lepsi nez dratem do oka, ale ta originalni co sem mel predtim na P910i byla daleko lepsi... Undecided
uložena

SE M600i white, SE P900@910i
vladaf
Uživatel
***
Telefon: M600i
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 08. Srpen 2007, 15:19 »

No jinak celkem slusnou nabídku folií Brando mají zde http://obchod.sunnysoft.cz/01_prislusenstvi-pda-tel/12-ochranne-folie/ Ale bohuzel na M600 nemají, dá se tam ale koupit na iPAQ hx4700 coz by melo byt i na dve folie na M600. Coz za cenu nejakych 250Kc ujde... Musí se ale stríhat.
uložena
Krispin
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 30



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 08. Srpen 2007, 15:37 »

No jinak celkem slusnou nabídku folií Brando mají zde http://obchod.sunnysoft.cz/01_prislusenstvi-pda-tel/12-ochranne-folie/ Ale bohuzel na M600 nemají, dá se tam ale koupit na iPAQ hx4700 coz by melo byt i na dve folie na M600. Coz za cenu nejakych 250Kc ujde... Musí se ale stríhat.

no, to strihani mi prave moc nedoporucovali, chtel sem to takhle udelat uz puvodne, ale rikal mi ten prodavac ze to zkousel a ze se to pak odlepuje.. Undecided sakrys, proc nemaji primo na M600? Vzdyt P1i bude mit stejnou velikost dispalye, ne? takze by meli zacit to sunout k nam na trh.
uložena

SE M600i white, SE P900@910i
Dragonflys
Uživatel
***
Příspěvků: 18



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 08. Srpen 2007, 20:31 »

Tak folie, o které jsem psal, je na Fujitsu Siemens Lifebook T4215 s dotykovým displejem, ale ať to zadávám jak chci, neleze nikde ta ochranná folie pro tenhle displej, takže asi byste se museli zeptat přímo u někoho, kdo to prodává...displej to má 12", takže vystačí opravdu na hodně displejů
« Poslední úprava: 12. Srpen 2007, 08:16 od Dragonflys » uložena

M600i BLACK, Xperia X10mini pro
Petr Kuchařík
Anonym
« Odpověď #20 v: 09. Srpen 2007, 17:00 »

Doporučuji folie Clarivue. Jsou přímo na M600i a jsem s nimi spokojem - neškrábou se tak jako univerzální a mají lepší povrch...
uložena
vladaf
Uživatel
***
Telefon: M600i
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 20. Srpen 2007, 22:14 »

Já jsem stríhal, a jsem spokojen. Chce si to opravdu pohrát, nuzky rádne nabrousit, mít presné pravítko a trochu sikovné ruce. Mám ji jiz mesíc a nikde ani náznak odlepení...mimochodem k tomu hodne prispívá i to, ze displej  u M600 i P1 je zapustenej, takze pri presnem strihání nehrozí, ze v kapse zavadís o folii,atd. Tvuj prodavac zrejme nemel primo zkusenosti se zapustenými displeji! U nezapustených displeju se urcite nevyplatí stríhat ani sebesikovnejsím! Tam je riziko nechteného zavadení frekventovanejsí...enjoy
uložena
frutisek
Uživatel
***
Příspěvků: 8



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 23. Říjen 2007, 19:41 »

takze dnes sem zakoupil v Brne Brando folii na iPAQ hx4700 (ja mam m600i), teda chtel sem jakoukoliv a zrovna mi prodavac dal tuhletu, az sem odchazel z obchodu tak sem si vzpomel na tuhle diskusi ze ji nekdo doporucil. Teda vubec nevypadala ze by vysla na 2x, kazdopadne kdyz si ji clovek dal "nalezato" tak zjistil ze fakt vyjde a jeste zbude nejaky sranda rozmer. Jinak osvedcil se postup kamose - v autocadu narysovat obdelnicek rozmer displaye, vytisknout, vystrihnout a dostrihnout presne na rozmer. Az budete mit papirovy rozmer folie, staci pridrzet na folii a strihnout si original Smajlík takze nalepeno 5 minut, zatim drzi, je to hezky od kraje ke kraji, a az na asi 1mm kousicek, ktery se tvari jako ze se mu nechce prilnout, tak v poho. Vzhledem k tomu ze je ten display zapusteny, beru to zatim jenom jako drobny kaz, ktery byl zpusobeny ne superostryma nuzkama. no on prodavac doporucoval skalpel nebo fakt hodne ostry nuz. tak to je tak odeme coby doporuceni dalsim generacim Smajlík
uložena
Dragonflys
Uživatel
***
Příspěvků: 18



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 08. Srpen 2008, 13:18 »

 Smajlík Tak shrnu zkušenosti s folií, co jsem popisoval - po celou dobu jsem ji neměnil a nenese žádné větší známky opotřebení...trošku ještě zmatněla, ale je to vidět pouze pod úhlem a jenom při porovnání z okraji...Žádné odlepování nebo něco podobného neznám, veliká spokojenost
uložena

M600i BLACK, Xperia X10mini pro
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Příslušenství (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Folie Brando
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.