SEMania.cz Frum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vtejte, Anonym. Prosm pihlate se nebo se zaregistrujte.
Nepiel Vm aktivan email?
12. erven 2024, 23:17

Zadejte uivatesk jmno, heslo a dobu pihlen
Hledat:     Pokroil vyhledvn
142450 pspvk v 9992 tmatech od 23752 uivatel
Nejnovj uivatel: tripsitter
* Dom Npovda Hledat Pihlsit Registrovat
Frum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Modertor: Ganimed)  |  Tma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zku¹enosti, va¹e otázky...
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 68
Poslat tma Tisk
Autor Tma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zku¹enosti, va¹e otázky...  (Zobrazeno 263477 x)
Joza
Anonym
« Odpov #30 v: 22. Listopad 2009, 13:59 »

Trochu OT: pravdu samozøejmì máte, ale to prostì typického zákazníka souèasné doby nezajímá. Ten prostì nový telefon NUTNÌ POTØEBUJE a v¹echny nové funkce samozøejmì vyu¾ije, tedy je ochotný si za nìj zaplatit. Ale zpìt X10 - a» se na ni dívám jakkoliv, jedná se o krásný stroj.

uloena
Pupu
U¾ivatel
Pohlav: Mu
Telefon: X10 black
Pspvk: 535

Zobrazit profil
« Odpov #31 v: 22. Listopad 2009, 14:34 »

Ta klavesnice na fotce je opravdu z jedne z prvnich verzi, na ruznych videiich na netu je uz videt jina, ktera lepe vyuziva prostor a hlavne jsou na ni sipky doleva a doprava. K videni napr. zde http://www.youtube.com/watch?v=cD2PECP2AaQ
uloena
Curuj
U¾ivatel
Telefon: P1i, C510
Pspvk: 24

Zobrazit profil
« Odpov #32 v: 22. Listopad 2009, 14:52 »

... Já myslím, ¾e ne, ostatnì jak øíká Va¹ek ,,a¾ telefony budou mít vypalovaèku, tak to bude pecka''. Ale ani to tento Android nemá Roll Eyes Mrknut....
vypalovaèka by nebola odveci. Èo by som dokázal oceni», tak to je USB host v mobile. s tým by som bol spokojnej¹í Smajlk
uloena

jacktalking
U¾ivatel
Telefon: telefon? Mám
Pspvk: 331

Zobrazit profil
« Odpov #33 v: 22. Listopad 2009, 15:05 »

Curuj: LOL, pøesnì to jsem øíkal - USB host sice pár mobilù má, ale u¾ivatelé onìch mobilù - kromì vyzkou¹ení, pou¾ívají to poøád? Co vím tak ne. Pøeci jen je nesmysl si pøipojit klávesnici èi nìco jiného Mrknut
uloena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlá¹ená svou nekompetentností a velmi laxním pøístupem. Obracet se na nì je jen ztráta èasu.
Pupu
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #34 v: 22. Listopad 2009, 17:41 »

Jacktalking: Mas jiste v mnohem pravdu a takovi lidi, jake popisujes, nemaji hluboko do kapsy a proto je to v podstate celkem nezajima, zda jim mobil vydrzi, zda jej plne vyuziji, ci zda ho maji jen na paradu, je jim to proste jedno, chteji ho, tak si jej koupi.

Na druhou stranu jsou lide, jako treba ja, kteri si telefon kupuji na 2 a vice let a proto je pro ne vyber dulezity. Oproti memu soucasnemu kousku je vsak X10 opravdu jako zjeveni. Cely Android OS je presne to, co chci. Muzu si s nim delat temer vse, stale je stabilni a vyborne se ovlada (to zadny jiny system v soucasnosti nema), navic se rychle vyviji.
Mas pravdu, ze kdyby clovek hledel jen na HW stranku, musel by kupovat porad novy a novy telefon. To, cim je vsak X10 zcela vyjimecna je, ze v sobe snoubi skvely design, spickovy HW a vynikajici OS, proto nad nim tak slintam a verim, ze nejsem sam.
Par dni jsem pouzival HTC Hero a byl jsem z nej nadsen, bohuzel kdyz to clovek zacal pouzivat naplno, nebylo to az tak plynule, jak bych si predstavoval (jednak prvni verze HTC Sence nebyla odladena a dale pouzity chipset proste neumel dodat potrebny vykon). Chybelo skutecne malo a HTC Hero by byl mym vyvolenym telefonem a pouzival bych ho stale dal.
Naproti tomu X10 ma vse, co si preju a nechybi ji nic, co bych mohl postradat (napr. USb host a dalsi kraviny pro geeky). Je to proste krasny telefon, ktery umi byt "chytry", kdyz to chci a soucasne me vubec neobtezuje slozitostmi ovladani a nastavovani ci cihlovym provedenim, zkratka a dobre zastane vse a skvele vypada, proto to nadseni z me strany.
uloena
Ganimed
Administrátor
Telefon: LG G7
Pspvk: 2395

Zobrazit profil
« Odpov #35 v: 22. Listopad 2009, 17:42 »

To co tu rikate je sice pekne ale nemuzete nikomu kecat do vyberu. Kdyby nebylo takych lidi co neustale kupuji vse by se zastavilo. Nikdo by si novou vec nekoupil firmy by je pro nezajem prestaly vyrabet a pak by zanikly. Zustalo by ti pak zarizeni x1 ktere je pro tvou potrebu dokonale jelikoz jsi stary nevyuzijes nic jineho.

Ona x1 ale casem jako kazde zarizeni bude mit technicky problem, a pak to prijde reknes si ale ouha neexistuje firma co ho vyrobila nebo stroje co ho vyrobily, nahradni díly no tak sory kamo ale mame jen China napodobeninu kterou neposkladas dokupy diky nepresnostem nebo pak jen zbytky z havarky.
Pak si svuj kus teda ponechas buï jako maketku do vitrinky nebo to obtahnes lepici paskou, nacpes to podkladacima papirkama, poletujes pajkou, sednes si do houpaciho kresla a budes brucet. Novy pristroj si stejne nekoupis protoze kazdy novy bude mit vic funkci, a na co by ti to tak asi bylo ze...

Verim ze x10 ma velky potencial. nevim proc by casem mobily nemusely konkurovat treba netbookum, vyvoj jde kupredu a lidi co funkce vyuziji jsou tu taky.
uloena

MartinVagner
Anonym
« Odpov #36 v: 22. Listopad 2009, 18:20 »

2 Ganimed: S tim nemuzu souhlasit. Nerikam, ze si nemaji kupovat telefony, ale myslim to tak, ze ty si koupis M600 vydrzi ti dva roky, ja si koupim p1i, ty pak az ti doslouzi telefon si koupis x1, ja pak po doslouzene p1 vezmu x2 a tak pujde kolobeh dal. Telefony se budou prodavat dal, jen my nebudeme menit telefony jen proto, ze se objevila jedna nova funkce. Pritom vubec nejde o to jestli na to mam nebo ne.

Moje prvni reakce na tohle tema tu byla proto, ze se tu objevuji prispevky typu: X2 je kram, nesaha X10 ani po paty. Pritom je to porad top model a cenove je na tom stejne s X10 proto, ze ma treba hw klavesku. A ze jsou widle uz out je samozrejme jen zavadejici nazor. Napriklad moznostmi aplikaci a flashovani ruznych ROM bude dlouha leta na Androidem.

uloena
VaRo
Anonym
« Odpov #37 v: 22. Listopad 2009, 18:31 »

Kucííííííí, pionýøi nehádejte se mi tu a zpìt k vláknu. X10-ka je pecka, X2-ka není ¹patná. O jejich úspìchu ale budou hovoøit prodejní èísla a tr¾by SE, nikoli ohlasy jejich u¾ivatelù... K¹eft je k¹eft a prachy jsou tøeba, alespoò do prázdné pokladny SE zcela jistì. A teï u¾ jen o dojmech, pocitech, zku¹enostech, otázkách...  Mrknut
uloena
Ganimed
Administrátor
Telefon: LG G7
Pspvk: 2395

Zobrazit profil
« Odpov #38 v: 22. Listopad 2009, 19:02 »

pak je toto tema zbytecne protoze se tu budou rozplyvat vsichni, navic ja nejsem vlastnikem zadne prevratne novinky, bohuzel mne zatim nic neoslovilo, to je ten problem

Kazdy ale vi ze Android ma potencial a vyrobce ktery dela androidy taky, tudis X10 fandim, Wm mi posledni dobou pije krev clovek to musi porad ladit aby to jelo, ja sam jsem porad nespokojen protoze ani jeden vyrobce neudela zarizeni s odladenyma funkcema nove pristroje nemaji osvetcene funkce tech starych, a nove funkce jsou neodladene, kazdopadne si uz dlouho nic nekoupim  Angry

Jozef Cmar

hod sem taky screen konektoru at kazdy vidi ze si musi kupit novy kabel mini usb vam bude totiz naprd  Lips sealed
uloena

Pupu
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #39 v: 22. Listopad 2009, 19:44 »

Martin V. Nechci se hadat, ale z konce tveho prispevku mi vyplynulo, ze Androida prilis neznas, takze tvuj usudek muze byt do znacne miry neblaze ovlivnen. Widle jsou ve sve aktualni verzi 6.5, kterou navic ma jen par telefonu skutecne OUT a priznal to sam Microsoft, coz je dukaz nad dukazy. Argument, ze pro Androida nejsou aplikace je naprosto smesny, najdes na nem vse, co jen budes chtit, staci se podivat na Market a musi ti to byt jasne. Ze jich neni tak moc jako na Widle ci na iPhona? Na to mohu rict pouze to, ze duraz davam na kvalitu, ne kvantitu. Pokud jde o ty ROMky, pak na Androidu je muzes flashovat rovnez, jde to i na stare G1 a je to snadny jako facka, jen to chce rootnout telefon a muzes si delat, co se ti zlibi. Na druhou stranu kdyz telefon koupis, nemusis si nastavovat milion veci, aby byl pouzitelny, to se o WM rici dle meho soudu neda.
uloena
Joza
Anonym
« Odpov #40 v: 22. Listopad 2009, 19:51 »

Brzy asi zalo¾ím téma klady a zápory operaèního systému Google Android a bude lep¹í, kdy¾ se diskuze k OS pøesune tam. Tady bych pøeci jen radìji vidìl spí¹e diskuzi pøímo smìøující k XPERII X10, hlavnì názory a postøehy tìch, kteøí se o ni zajímají nebo mìli mo¾nost ji vyzkou¹et.
uloena
Sonyk1
U¾ivatel
Telefon: iPhone 3G - Nokia N8
Pspvk: 136

Zobrazit profil
« Odpov #41 v: 22. Listopad 2009, 19:53 »

Pánové je jasné, ¾e X10 budou v¹ichni chválit, jeliko¾ je to první tel s tímto OS od SE a hlavnì jsme na SEManii a ne na Nokiamanii èi tak podobnì. Je teda pochopitelné, ¾e se zde "èùrá" po vìtru. Je tøeba si uvìdomit, ¾e nemá cenu srovnávat Satio, X2 a X10. Jsou to jiné OS a ka¾dý si koupí to, co je pro nìj dobré, nìkomu vyhovuje Android a jinému zase ne. Omlouvám se za OT.  
uloena
VaRo
Anonym
« Odpov #42 v: 22. Listopad 2009, 20:20 »

jacktalking - opakuji. Mù¾ete zde kucíí dávat na odiv své znalosti, zku¹enosti a bùh ví, co je¹tì, prodeji SE to nepomù¾e. Buï se bude X10 líbit a bude mít solidní cenovou úroveò a do nabídky ji dají i operátoøi a tr¾by SE se zaènou lep¹it nebo ne. Tak¾e, pls. naposled bavme se tu u¾ jen o X10-ce, btw. pro mì to bomba je, proto¾e u¾ jsem zaèínal (a nejen já) SE odepisovat a ono to vypadá, ¾e se zaèíná blýskat na lep¹í èasy...
uloena
jacktalking
U¾ivatel
Telefon: telefon? Mám
Pspvk: 331

Zobrazit profil
« Odpov #43 v: 22. Listopad 2009, 20:25 »

VaRo: dále pak tedy budem pokraèovat v novì zalo¾eném tématu - blýská se na lep¹í èasy, proto¾e to je novinka. Vzpomínáte si v¹ichni na C905 jak se blýskalo, jak se blýskalo s W995, jak se blýskalo s K800, jak se blýskalo s Xperií, jak se blýskalo se Satiem? Vyjde novinka a je hotovo Mrknut Poèáteèní nad¹ení = novinka = pozlátko
uloena

MIKE BIKER: Zatím to vypadá na podporu jen od Sony Ericssonu a ta je vyhlá¹ená svou nekompetentností a velmi laxním pøístupem. Obracet se na nì je jen ztráta èasu.
MartinVagner
Anonym
« Odpov #44 v: 22. Listopad 2009, 20:31 »

Martin V. Nechci se hadat, ale z konce tveho prispevku mi vyplynulo, ze Androida prilis neznas, takze tvuj usudek muze byt do znacne miry neblaze ovlivnen. Widle jsou ve sve aktualni verzi 6.5, kterou navic ma jen par telefonu skutecne OUT a priznal to sam Microsoft, coz je dukaz nad dukazy. Argument, ze pro Androida nejsou aplikace je naprosto smesny, najdes na nem vse, co jen budes chtit, staci se podivat na Market a musi ti to byt jasne. Ze jich neni tak moc jako na Widle ci na iPhona? Na to mohu rict pouze to, ze duraz davam na kvalitu, ne kvantitu. Pokud jde o ty ROMky, pak na Androidu je muzes flashovat rovnez, jde to i na stare G1 a je to snadny jako facka, jen to chce rootnout telefon a muzes si delat, co se ti zlibi. Na druhou stranu kdyz telefon koupis, nemusis si nastavovat milion veci, aby byl pouzitelny, to se o WM rici dle meho soudu neda.

Pupu jasnì má¹ pravdu. Pøed nedávnem mì na jiném webu kdosi obvinil, ¾e jsem lojza co neví nic o S60, tak co se do toho se.u. Nyní se setkávám s podobnou reakcí i u Androidu a mù¾u vá¾nì øíct, ¾e  má¹ pravdu. Android neznám a proto¾e jsem na webu o Sony Ericssonech, tak je to nejspí¹ proto, ¾e SE je¹tì ¾ádný model s tímto systémem neprodává. Stejnì jako s S60, který je na trhu u SE dva dny i s cestou.

Jsem dlouholetý, ale opravdu dlouholetý fanda znaèky SE a myslím tøeba platformu UIQ jsem mìl prolezlou skrz na skrz. Stejnì tak s hloupou platformou A100 nebo A200, na tìch jsem se taky myslím vyøádil. No a Android je pro mì novinka. Pøesto si myslím, ¾e s tìma aplikacema jsem nekecal, je mi jedno zda pro tebe je dùle¾itá kvalita pøed kvantitou, na WM je o mrak víc aplikací a já si mezi nimi vybral opravdu luxusní se kterými jsem maximálnì spokojen. Tak¾e je to jen o pohledu, nic víc nic míò....

Ale nechci tu vyvolávat ¾ádné nekoneèné diskuze. Jak jsem øekl Androidu fandím, je to zajímavej systém a X10 velmi povedený model, ale zarazilo mì to èurání po vìtru v tom smyslu, ¾e jeden øekne Android a X10 je nej a v¹ichni jak nemocní osly kroutí hlavami nahoru a dolù ano je. A tím v¹echno ostatní stojí za prd - X2 je krám a ostatní modely taky. Ne není to tak a zatím si stojím a souhlasím s Jacktalkingem, Android a X10 nemá o nic víc ne¾ jiné konkurenèní modely a tak u¾ to bude na poøád. Proto¾e nové modely u¾ v¹e hlavní mají, není tam u¾ dál co technologicky vkládat....

Btw.taky konèím a» mi VaRo nedá ban Grin Grin Grin
uloena
Frum SEMania.cz

uloena
Strana: 1 2 [3] 4 5 ... 68
Poslat tma Tisk
Frum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Modertor: Ganimed)  |  Tma: Sony Ericsson X10 v redakci - dojmy, pocity, zku¹enosti, va¹e otázky...
Skoit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Vechna prva vyhrazena.
Strnka vytvoena za 0.009 sekund, 19 dotaz.