SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 04:49

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142445 příspěvků v 9988 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Navigace GPS a K750
Strana: 1 ... 4 5 [6]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Navigace GPS a K750  (Zobrazeno 38986 x)
Getz
Uživatel
***
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #75 v: 11. Leden 2007, 20:21 »

 ;DAhoj,chci Vás poprosit o radu,jelikož jsem tady poprvé a hlavně úplný začátetečník,tak doufám,že budete mít se mnou trpělivost,co se týká otázek pro Vás.Ctěl jsem si pořídit navigaci do auta,ale jelikož mě to vypočítali na 20 000kč,tak jsem se rozhodl,že bych to zkusil přes mobil,
mám eurotel,kde teďka běží akce 3dny GPS modul zdarma na vyzkoušení a jinak za 2 250 kč a měsíční poplatek 150 kč.
Můžete mi poradit,dá se nějak obejít operátor,aby to fungovalo bez něj?
Kolega z práce mi nabídl,že by mě vypálil program na pamětovou kartu,který navigaci podporuje,ale nevím,zda by mě karta stačila,mám původní 64 MB.
Můžete mi napsat podrobně,kteří to mají přes mobil a funguje to,jak si to nastavit,jak najít stránky na mapy,jak je stáhnout ,co vše namačkat,jak to funguje,popř.co dokoupit-celý postup práce.
Mockrát děkuji za odpověď
Zdraví Zdeněk
uložena
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #76 v: 11. Leden 2007, 23:34 »

na K750 neexistuje standalone navigace - GPRS nutne.
uložena
la_da
Uživatel
***
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #77 v: 12. Leden 2007, 12:59 »

;DAhoj,chci Vás poprosit o radu,jelikož jsem tady poprvé a hlavně úplný začátetečník,tak doufám,že budete mít se mnou trpělivost,co se týká otázek pro Vás.Ctěl jsem si pořídit navigaci do auta,ale jelikož mě to vypočítali na 20 000kč,tak jsem se rozhodl,že bych to zkusil přes mobil,
mám eurotel,kde teďka běží akce 3dny GPS modul zdarma na vyzkoušení a jinak za 2 250 kč a měsíční poplatek 150 kč.
Můžete mi poradit,dá se nějak obejít operátor,aby to fungovalo bez něj?
Kolega z práce mi nabídl,že by mě vypálil program na pamětovou kartu,který navigaci podporuje,ale nevím,zda by mě karta stačila,mám původní 64 MB.
Můžete mi napsat podrobně,kteří to mají přes mobil a funguje to,jak si to nastavit,jak najít stránky na mapy,jak je stáhnout ,co vše namačkat,jak to funguje,popř.co dokoupit-celý postup práce.
Mockrát děkuji za odpověď
Zdraví Zdeněk
Bez operatora to nejde, musis stahovat data behem navigace. Tady jsem ti prekopiroval starsi odpoved:1.Koupit wayfinder podle potreby, ja mam dozivotni verzi protoze bys musel kazdy rok kupovat novou licenci za asi 2 500 korun. Ja nakupoval na sunnysoft.cz/_wayfinder/ . V te dozivotni verzi je jiz modul GPS pribaleny vcetne nabijecky a drzaku ..... stoji to asi 7000 korun.
2. Az ti dojde domu tak si stahnes prez wap aplikaci do telefonu, prijde ti SMS kterou nainstalujes v tel. , zapnes GPS modul (tu malou krabicku ktera ti prijde s licenci a aktivujes presne podle pokynu v navodu nebo podle pokynu v tel. nebo podle mywayfinder.cz , kde si muzes stahnout i zkusebni verzi (ovsem jenom pokud mas jiz prijimac GPS jinak ti to je k nicemu)
3. musis si aktivovat na vodafone. cz v samoobsluze nebo prez operatora datovy tarif. ten je na 10Gb za 200 korun, pokud ho prekrocis tak dalsich 200 korun.- Ja jezdim z povolani a jeste se mi nestalo abych ty 2 stovky prekrocil. Na tech jejich strankach jeste nemaji zobrazenou novou verzi wfd.6 , ale ta se ti stahne automaticky, ma uz pekne udelany nav.
4. pokud se ti to zda za moc penez tak si muzes stahnout zadarmo na NAV4ALL.COM aplikaci, podle ktere se da taky dobre jezdit ovsem wayfinder je dalako lepsi, jak pokrytim map tak funkcemi. V tomto pripade se podivej po netu a zakup si GPS modul zvlast. stoji tak od tech 1800 korun nahoru. Musi podporovat blutooth, jinak je to jedno, akorat by mel mit cip 3. Ten je nejcitlivejsi na prijem druzic.
5. koukni se na navigovat.mobilmania.cz/autonavigace/ , kde najdes spoustu informaci.
6. doporucuji ti otevirat stranky wayfinderu pro korektni nacitani v Internet exploreru mne v opere zlobi.
7. pokud nebude neco jasny tak tak se zeptej. 
PS: U Eurotelu to budes mit za tech 150,- , ja u Vodafounu trochu vic za min dat.
uložena
Getz
Uživatel
***
Příspěvků: 4


Zobrazit profil
« Odpověď #78 v: 14. Leden 2007, 11:16 »

 :Dděkuji všem za odpověď,ale mám znovu dotaz ohledně vypálení programu na pamětovou kartu,bylo mi řečeno,abych si koupil větší kartu,že když mi na ní nahraje Českou republiku a celou západní Evropu-včetně české hlasové navigace,že to bude mít tak 550Mb,říkal,že bych se vešel do 1000kč,Slovensko tam není,je to dobře nebo ne?Mapy tam budou nastálo,nevím,jak často se mění a jde to mimo operátora.
Díky a hezkou neděli
Zdeněk
uložena
MetalKalic
Anonym
« Odpověď #79 v: 15. Leden 2007, 06:42 »

Na kartu si můžeš vypálit co chceš, ale nepůjde Ti to. Všechny mapy se tahají z Internetu v okamžiku jejich potřeby, pro použití map na paměťové kartě musíš mít SmartPhone a příslušnou aplikaci.
uložena
ancikrist
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #80 v: 02. Červen 2007, 17:50 »

mozete si spravit vlastne offline mapy... priklady tu:
http://www.ahasvet.sk/map/gps.html
( alebo poziadat tych, co to vedia Smajlík )
uložena
sodomak
Uživatel
***
Telefon: SE K700i
Příspěvků: 2



Zobrazit profil
« Odpověď #81 v: 16. Listopad 2007, 10:24 »

Existuje nějakej rozumě použitelnej soft, kterej by fungoval i bez stahování dat z netu?
V ČR by to problém nebyl, ale potřeboval bych to hlavně pro cestování po Evropě a tam to už je docela drahý.
Jak jsem pochopil, tak Wayfinder stahuje data, i když je mapa uložená v mobilu. Co se stane, když mu připojení na net zakážu? Přestane fungovat nebo ne?
Díky za odpověď.
uložena
sodomak
Uživatel
***
Telefon: SE K700i
Příspěvků: 2



Zobrazit profil
« Odpověď #82 v: 16. Listopad 2007, 11:29 »

A ještě jeden dotaz:
Ve FAQ na wayfinder.cz je tohle:
Cituji
Existují dva způsoby, jak si mapu uložit do telefonu:
A. Stažením z MyWayfinder.com:

Můžete si mapy měst stáhnout z MyWayfinder.com a přehrát je z PC do mobilu pomocí Bluetooth, Infračerveného portu nebo USB kabelu. Poté můžete mapu nainstalovat na paměťovou kartu nebo do vnitřní paměti telefonu. Mapy nemusí být uloženy ve stejné paměti jako aplikace.

Není možno na Java a Microsoft Windows Mobile telefonech.

Znamená to, že na java telefonu předem stažené mapy nelze použít a vše se vždy stahuje v reálnym čase?
Dík.
uložena
la_da
Uživatel
***
Příspěvků: 58


Zobrazit profil
« Odpověď #83 v: 01. Prosinec 2007, 08:39 »

DO 750 TO VUBEC ANI NEJDE STAHNOUT.
uložena
bicek
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE P1i FW:R9K009
Příspěvků: 231



Zobrazit profil
« Odpověď #84 v: 01. Prosinec 2007, 09:12 »

A co aplikace trrekbuddy? www.trekbuddy.net Je to java, takze na hloupych SE by mela fungovat taky. Ja ji mam v P1 a funguje. Ale je to spis na turistiku nez do auta. Do auta mam Tomtom.
uložena



T20e -> T630 -> K700i -> P990i -> P1i + Sandisk M2 4GB + MSI SF200 + SE MPS-60 + SE HPM-70
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 ... 4 5 [6]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K750i/W700i/W800i/D750i (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Navigace GPS a K750
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 19 dotazů.