SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
13. Květen 2024, 20:22

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142446 příspěvků v 9989 tématech od 23752 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W850 vs. K800
Strana: 1 2 3 ... 5 [Vše]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: W850 vs. K800  (Zobrazeno 29345 x)
xcookx
Anonym
« v: 18. Září 2006, 15:10 »

Zjimalo by mne jak se tyhle telefony od sebe lisi?Fotak vim ze je jinej ale jinak jak je to z ostatnima funkcema?Dekuji za odpovedi Huh
uložena
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #1 v: 18. Září 2006, 15:17 »

Zjimalo by mne jak se tyhle telefony od sebe lisi?Fotak vim ze je jinej ale jinak jak je to z ostatnima funkcema?Dekuji za odpovedi Huh
Kdyby sis tyhle dwa telefony porownal a prohlídnul obrázky na mobilmanii,tak by jsi mohl poznat w čem se liší hned od prwního pohledu a nezakládat kwůli tomu téma,stačí hledat  Mrknutí
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #2 v: 18. Září 2006, 16:19 »

Telefony jsou prakticky stejné, W850i má horší foták, jinou konstrukci a navíc daleko lepší přehrávač a funkci TrackID pro rozpoznávání muziky, v balení navíc bude velká karta a lepší sluchátka, jinak vede K800i
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 18. Září 2006, 16:57 »

Nechám to tady ještě odemčený zda se tady bude dál kecat.
V tomto je dle mě těžký poradit, chceš styl a nebo víc foťák? Každej foun je něco jinýho, myslím, že jen tak nevybereš.
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 19. Září 2006, 07:05 »

Přesně to je to co mě docela mrzí..Proč neošiděj přehrávač MP3 u K800i?? Ošidili AF a máš horší fotak u W850i, ale prehravac maj oba mobily stejny..Nebo se mýlim? Myslim ted kvalitu hraní...
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 19. Září 2006, 08:06 »

W850i má daleko víc propacovanější přehrávač, něco novýho oproti jiným modelům....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 19. Září 2006, 13:34 »

Tak to je fajn:D
uložena
bobesh
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 109



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 21. Září 2006, 08:47 »

Proč se rozhodnu pro W850 oproti K800:

-Foták používám jen sporadicky
-Design W850 je pro mě zajímavější a praktičtější než u K800i..hrozně bych se bál že nedopatřením,po pádu na zem přijdu o krytku fotáku u K800i
-W850 nabízí nové řešení joystiku,u K700 a D750 sem měl s joystikem funkční problémy
-W850 v bílé barvě+vysouvací mechanyzmus pro mě bude něco nového
-1GB karta+kvalitnější sluchátka než u K800i=nemusím nic dokupovat(tedy až na pouzdro)
uložena

SE-K700i-D750i-P990i(služební)
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #8 v: 21. Září 2006, 09:22 »

2 Bobesch:

Samozřejmě ti nechci brát iluze, W850i je fajn phoník, ale když ti spadne W850i na zem, tak ti praskne sklíčko místo aby upadnul kryt foťáku. Osobně preferuji špatně řešenou krytku než žádnou, takže že se občas v kapse otevře mi nevadí, protože ochrana je pro mě důležitější;).
Ale to nechci nijak rozebírat, to je věc vkusu. W850i bude frčet a velmi rychle svým úspěchem naváže na W810i, já jen naopak nezkousnu ten foťák, rozlišení není pro mě až tak důležité, ale autofokus a makro, jejda to bolí....
uložena
bobesh
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 109



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 21. Září 2006, 10:49 »

Stou krytkou máš asi pravdu u mě je to spíš subjektivní strach
uložena

SE-K700i-D750i-P990i(služební)
!nt_
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 12



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 21. Září 2006, 12:28 »

Určitě k800i , funkce jako přehrávač má dobré , m krytku a o fotáku se toho napsalo.....
uložena

SE 4rever.
DavesMan
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: C702, Samsung Galaxy S II i9100
Příspěvků: 1691



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #11 v: 21. Září 2006, 15:09 »

No, u K800i Ti může chybět tak akorát MegaBass™. I když dle mého názoru je se sluchátky typu HPM-70 nepoužitelný, protože ty basy pak přehlušej úplně vše. Na nějaký TrackID se můžu víte co...
Naopak, krytka je celkem nepostradatelná, protože vím, jak dopadnou všechny objektivy bez ní: zaprasený a poškrábaný.
uložena

Sony Ericsson C702 Speed Black / www.cyber-shot.cz
R3EK002 Generic CENTRAL-EURO, EROM: 1200-4341, OTP CID: 52, EROM CID: 52, EROM COLOR: RED, CDF: 1201-0116 R12A
SanDisk Memory Stick™ Micro 2 GB
Sony Ericsson MW600
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 21. Září 2006, 15:15 »

Foťák v telefonu je sice fajn, ale když budu chtít opravdu, opravdu, opravdu pořádnou fotku, stejně si vezmu klasický fotoaparát. Na nějakou momentku nebo zachycení vtipné situace, či třeba na výletě jen k vyfocení něčeho pro vystihnutí "nálady" (ne z uměleckého hlediska) mi bohatě stačí i 1.3 Mpix u mé W550i a až přejdu na W850i, budu z jejích dvou nadšený. Autofocusu a makra bude škoda, to ano, ale celkově je mi W850i mnohem bližší než K800i.
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 21. Září 2006, 15:16 »

Asi tak je to i u me  Cheesy Mrknutí
uložena
Davidtichy
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 311



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 21. Září 2006, 15:32 »

No, u K800i Ti může chybět tak akorát MegaBass™. I když dle mého názoru je se sluchátky typu HPM-70 nepoužitelný, protože ty basy pak přehlušej úplně vše.
Tak přesně kvuli tomuhe si asi ještě nechám svou W800i a sluchátka HPM-70! docela mi to vadí že tam není MegaBass™ Sad
 Mrknutí
uložena
p.potrava
Anonym
« Odpověď #15 v: 22. Září 2006, 14:35 »

Nevim jak vy ale ja si asi pockam na nejakeho dalsiho cool Walkmana nebo na nastupce K800i. Jinak W850 bych td nechtel kvuli fotaku bez AF, protoze sem si uz zvykl Cheesy a K800i se mi dost libi ale nic prevratneho oproti K750i neprinasi akorat lepsi displej (dobry jak neco Cheesy) a lepsi fotak. Jinak foceni ve vodorovne poloze, AF, pametovky prinesla uz K750i.
uložena
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 22. Září 2006, 14:52 »

No to teda nepockam *3* Potrebuju w850ku jak sul Smajlík)..A navic nez neco prijde to bude doba..Nemuzu cekat:))hh
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 22. Září 2006, 15:02 »

Nevim jak vy ale ja si asi pockam na nejakeho dalsiho cool Walkmana nebo na nastupce K800i. Jinak W850 bych td nechtel kvuli fotaku bez AF, protoze sem si uz zvykl Cheesy a K800i se mi dost libi ale nic prevratneho oproti K750i neprinasi akorat lepsi displej (dobry jak neco Cheesy) a lepsi fotak. Jinak foceni ve vodorovne poloze, AF, pametovky prinesla uz K750i.
Nj, ale to si počkáš ještě pěkně dlouho a jak se tady už psalo, tak ve walkmanech už nebude vše jak tomu bývalo třeba u W810i/900i, třeba AF bude chybět dál.....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
p.potrava
Anonym
« Odpověď #18 v: 22. Září 2006, 15:29 »

hmm ja vim no, ale W800i mam nejak od ledna a nejsem jeste vydelecna ososba Cheesy Cheesy mozna pristi rok v lete na brigade neco sezenu Cheesy a kupim si nastupce K800i Cheesy Cheesy
uložena
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 22. Září 2006, 15:52 »

hmm ja vim no, ale W800i mam nejak od ledna a nejsem jeste vydelecna ososba Cheesy Cheesy mozna pristi rok v lete na brigade neco sezenu Cheesy a kupim si nastupce K800i Cheesy Cheesy
Mít W800i, tak neřeším ani ň. Ale mám W550i a ta mi až tak úplně nevyhovuje... Takže jdu do W850i  Cool
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 v: 22. Září 2006, 18:54 »

hmm ja vim no, ale W800i mam nejak od ledna a nejsem jeste vydelecna ososba Cheesy Cheesy mozna pristi rok v lete na brigade neco sezenu Cheesy a kupim si nastupce K800i Cheesy Cheesy
Mít W800i, tak neřeším ani ň. Ale mám W550i a ta mi až tak úplně nevyhovuje... Takže jdu do W850i  Cool
Já bych si tu W850i nekupowal !!! Budeš sklamaný že nemá AF a ani MAKRO  Roll Eyes wěř mi tohle jsou docela hodně užitečný wěci  Mrknutí
uložena
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 22. Září 2006, 19:02 »

W850i neni telefon na FOCENI!!...Kdyz budu chtit fotit vezmu fotak!...Podle me BOHATE na momentky tento telefon staci..je to Walkman! a U Walkmana nejde prece o foceni nebo snad jo?? Na to jsou CyberShoty a kdyz chce nekdo fotak bere Cecko..Ja osobne chci telefon hlavne na hudbu ..:Ma to gigovou kartu, sluchatka(kvalitni) a mp3 prehravac, ktery je uplnej..na momentky staci fotak 2MPX bez autofocusu a makra..Diskutuje se o tom porad..Podle me zklamanej byt nemuze, jestli nechce fotit umelecky fotky.. Tot muj nazor
uložena
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 v: 22. Září 2006, 19:07 »

W850i neni telefon na FOCENI!!...Kdyz budu chtit fotit vezmu fotak!...Podle me BOHATE na momentky tento telefon staci..je to Walkman! a U Walkmana nejde prece o foceni nebo snad jo?? Na to jsou CyberShoty a kdyz chce nekdo fotak bere Cecko..Ja osobne chci telefon hlavne na hudbu ..:Ma to gigovou kartu, sluchatka(kvalitni) a mp3 prehravac, ktery je uplnej..na momentky staci fotak 2MPX bez autofocusu a makra..Diskutuje se o tom porad..Podle me zklamanej byt nemuze, jestli nechce fotit umelecky fotky.. Tot muj nazor
Každý foták nemá a proto si on kupuje mobil....mi se mu tady snažíme poradit at wí do čeho jde proto se o tom tady howoří! A tak mu radim,že mobil s AF a Makrem je lepší a že je škoda,že ho do toho mobilu nenahráli  Embarrassed
uložena
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 22. Září 2006, 20:17 »

No jo..To skoda je..Ale preci kdyz bude chtit tak bere CyberShot ne?...Je jasny, ze neudelaj mobil se vsim ne?
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #24 v: 22. Září 2006, 20:29 »

Stou krytkou máš asi pravdu u mě je to spíš subjektivní strach
no po zkušenostech s mobilem s krytkou (K750, K800)  i bez (W900), má oboje svoje plusy i mínusy. Osobně preferuji krytku, ikdyž její hlavní výhodu nevidím v ochraně, (ono potom taky bude záležet na kolik taková oprava krytky přijde, dost pravděpodobně to stejně budou řešit celým zadním krytem, stejně jako u prasklého sklíčka před čočkou, nebo vyjde samotná krytka stejně) ale vidím ji v rychlosti aktivace a deaktivace foťáku, odsunutí krytky je podstatně rychlejší, než dlouhý stitsk tl. foťáku, nebo vstup přes menu.  Mrknutí
uložena
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 v: 22. Září 2006, 21:49 »

Stou krytkou máš asi pravdu u mě je to spíš subjektivní strach
no po zkušenostech s mobilem s krytkou (K750, K800)  i bez (W900), má oboje svoje plusy i mínusy. Osobně preferuji krytku, ikdyž její hlavní výhodu nevidím v ochraně, (ono potom taky bude záležet na kolik taková oprava krytky přijde, dost pravděpodobně to stejně budou řešit celým zadním krytem, stejně jako u prasklého sklíčka před čočkou, nebo vyjde samotná krytka stejně) ale vidím ji v rychlosti aktivace a deaktivace foťáku, odsunutí krytky je podstatně rychlejší, než dlouhý stitsk tl. foťáku, nebo vstup přes menu.  Mrknutí
To souhlasim s pohodlností krytky u mého mobilu je to někdy hrůza než to pustim  Angry abych wyfotil rychle nějakou roštěnku která jde kolem  Mrknutí ale zase bych Walkman newyměnil třeba za werzi "K"
uložena
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 v: 22. Září 2006, 21:50 »

No jo..To skoda je..Ale preci kdyz bude chtit tak bere CyberShot ne?...Je jasny, ze neudelaj mobil se vsim ne?
Ale mohli by  Cry To by byl stroj  Roll Eyes
uložena
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 23. Září 2006, 06:42 »

Jenze to prece nemuzou..Lidi by pak nehledali nic novyho Mrknutí
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #28 v: 23. Září 2006, 08:06 »

no, pro mne je foťák docela důležitej, a s joystickem jsem nikdy problémy neměl, takže jsem se rozhodnul pro K800. Také jsem čekal na W850, ale ten chybějící autofocus je pro mně, podobně jako třeba pro Martina nepřekonatelnej problém. Jinak vysouvací konstrukce je super, jen doufám, že se dočkám vysouváku i pod křídly cyber-shotů.  Cheesy
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 23. Září 2006, 09:42 »

2Mars: já nevím, ale třeba u W900i krytka nebyla a nebyl nijak náchylnej na poškrábání, když to správně vyřešej, tak tam bejt nemusí. Souhlasím tady tak se všema, W850i je walkman, takže proč dobrej foťák, ale AF tam dát mohli, když už ho měla i K750i. Pro mě je to taky důležitá věc a proto bych třeba víc bral W900i kdyby ti nevadili horší rozměry oproti W850i....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
mars
Anonym
« Odpověď #30 v: 23. Září 2006, 10:07 »

tak tak, nebyla, také jsem nepsal, že vidím nevýhodu v poškrábání, ale v "akčnosti". Myslím že W810 a W900 jsou mezi walkmany pro mnoho lidiček nej volbou,a  i do budoucna zatím budou, právě díky AF.
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 23. Září 2006, 10:09 »

tak tak, nebyla, také jsem nepsal, že vidím nevýhodu v poškrábání, ale v "akčnosti". Myslím že W810 a W900 jsou mezi walkmany pro mnoho lidiček nej volbou,a  i do budoucna zatím budou, právě díky AF.
Však proto doufám v nástupce W900i ikdyž to vypadá, že nebude  Cry Byl by to super foun....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 23. Září 2006, 10:19 »

Me teda w850i vede..Nema to AF, ani makro, ale tak co? Je to walkman a na momentky to staci Smajlík
uložena
GURY
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 64



Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 23. Září 2006, 10:26 »

Me teda w850i vede..Nema to AF, ani makro, ale tak co? Je to walkman a na momentky to staci Smajlík
taky me to mrzelo ze nema makro a AF ale presne jak rikas je to walkman a na ty momentky to bohate staci
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #34 v: 23. Září 2006, 10:38 »

Me teda w850i vede..Nema to AF, ani makro, ale tak co? Je to walkman a na momentky to staci Smajlík
jenže pokud by se ti změnili priority, tak z walkmana cyber-shot neuděláš, kdežto opačně ano  Mrknutí  Smajlík
uložena
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 23. Září 2006, 10:39 »

Me teda w850i vede..Nema to AF, ani makro, ale tak co? Je to walkman a na momentky to staci Smajlík
taky me to mrzelo ze nema makro a AF ale presne jak rikas je to walkman a na ty momentky to bohate staci

Jj presne tak..Vzdyt pkdyz chci fotit beru CyberShoty..Je to porad to samy dokola:)..Kdyz chci oboji musim si umet vybrat..Ze to je bez AF neni zas takova tragedie
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #36 v: 23. Září 2006, 10:43 »

ono je to tak, že než se objevila K800, byly walkmany dokonalé. Měli W výbavu i K funkce. Teď už to tak nikdy nebude, to by byl SE marketingově sám proti sobě  Cry Cry a jak ořezali u K800 video, je myslím zřejmé, že chystá něco jako handycam sérii  Shocked
uložena
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #37 v: 23. Září 2006, 17:53 »

tak tak, nebyla, také jsem nepsal, že vidím nevýhodu v poškrábání, ale v "akčnosti". Myslím že W810 a W900 jsou mezi walkmany pro mnoho lidiček nej volbou,a  i do budoucna zatím budou, právě díky AF.
Však proto doufám v nástupce W900i ikdyž to vypadá, že nebude  Cry Byl by to super foun....
To máš prawdu že asi nástupce nebude dyt přece Martin Vágner psal,že se s otočnými mobily můžeme asi rozloučit  Undecided
uložena
drChaos
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 24. Září 2006, 13:58 »

A jak je to s videem? To je asi tak poslední věc, která mě dělí od koupě. Bude kvalitní? Ve srovnáním např. s Nokii N70? A co s tím K800? O kolik ten má lepší video? Díky
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #39 v: 24. Září 2006, 16:20 »

A jak je to s videem? To je asi tak poslední věc, která mě dělí od koupě. Bude kvalitní? Ve srovnáním např. s Nokii N70? A co s tím K800? O kolik ten má lepší video? Díky
pokud by jsi trochu hledal, věděl by jsi, že u K800 je video mizerné, jde o krok zpět oproti třeba W900 (320x240). Je to největší slabina K800 oproti předchozím modelům. U W850 je to myslím samé, tedy jen 176x144 bodů.
uložena
bobesh
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 109



Zobrazit profil
« Odpověď #40 v: 25. Září 2006, 07:06 »

Tak ještě kvalitní video joo tak to už by jsme po walkman třídě chtěly asi moc prostě už se navždy změnila marketingová strategie SE Sad
uložena

SE-K700i-D750i-P990i(služební)
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #41 v: 25. Září 2006, 08:55 »

Na natacanie videa budu ine SE mozno ich nazvu HandyCam Grin
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
bobesh
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 109



Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 25. Září 2006, 09:14 »

jo jo to bedeme mit vsichni doma hned tři SE,walkman-cyber shot-a ten třetí na video plus ještě smarta na práci Mrknutí
uložena

SE-K700i-D750i-P990i(služební)
mars
Anonym
« Odpověď #43 v: 25. Září 2006, 09:20 »

Na natacanie videa budu ine SE mozno ich nazvu HandyCam Grin
přesně tohle taky očekávám, vypadá to tak.
uložena
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #44 v: 25. Září 2006, 11:49 »

Ved sam SE sa k tomu priznava ze vsetko porozdeluje ide na to presne opacne ako Nokia(Nseries) ta zasa hovori ze ludia chcu vsetko v jednom a SE chce jedno vo vsetkom:(
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
mars
Anonym
« Odpověď #45 v: 25. Září 2006, 11:54 »

a to je přesně to, co mi teď na SE vadí  >: Až po K750 vždy SE zachovával sérii od základního modelu po TOP, který měl vše, co mohl ve své době mít.Teď se obrací k systému ala Nokia z doby N6610,7210 a podobně, kdy se lišili jen drobnostmi ta měla to, ta zase nic jiného, jinak to samé, a evidentně už i Nokia přišla na to, že to není správný směr.  Tohle SE může i zničit.  Cry
uložena
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #46 v: 25. Září 2006, 12:51 »

Tohle SE může i zničit.  Cry
Určitě se všichni shodneme na tom, že je škoda, že do nových Walkmanů nedávají ALESPOŇ ten autofocus, když už ne foťák s velkým rozlišením, ale že by se tím SE zničil, toho se nebojím. Tyhle věci vadí nám - lidem, pro které je SE něco víc než jen mobil kteří téhle firmě fandíme a je to logické, ale pro "běžné" lidi, kteří hledají prostě nový mobil a je jim fuk, jestli je to N, SE, LG nebo Benq to může být výhoda, že mají na výběr vícero různých podobných telefonů a vyberou si podle vzhledu véčko, slidera nebo klasiku s tím, že vědí, že funkce, které oni zrovna potřebují jsou stejně pokaždé stejné...
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #47 v: 25. Září 2006, 18:39 »

Souhlasím s vámi, byl bych teď raději, kdyby se SE zaobíral cestou Nokii, vše v jednom, ono to třeba K800i prakticky má, ale walkmanům by toho mohli dát třeba ještě víc  Mrknutí
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #48 v: 25. Září 2006, 20:24 »

Souhlasím s vámi, byl bych teď raději, kdyby se SE zaobíral cestou Nokii, vše v jednom, ono to třeba K800i prakticky má, ale walkmanům by toho mohli dát třeba ještě víc  Mrknutí
TJN to by mohli etě do nich třeba šoupnout CyberShoty  Mrknutí to by byl luxus mobil a nikdo by asi nekupowal nic jiného  Grin
uložena
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #49 v: 29. Leden 2007, 12:03 »

Nazdár chlapy... také se rozmýšlím mezi těmito 2tel, a jedniné co nevím je to , jestli W850 umí také spustit třeba 2aplikace nejednou? aby mi šel Jimm a mohl bych u toho hrát třeba nějakou hru, chci ho mít na muziku a nen na foto, na foto mam doma zrcadlovku :-p to jedinný mě zajímá... dík.

Tak už jsem to našel... jde to Smajlík
« Poslední úprava: 29. Leden 2007, 12:10 od Fester » uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #50 v: 29. Leden 2007, 16:41 »

jasně že to u W850i jde,takže jdi do ní  Cool taky jsem se rozhodoval jako ty  Roll Eyes
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #51 v: 30. Leden 2007, 10:26 »

Souhlasím s vámi, byl bych teď raději, kdyby se SE zaobíral cestou Nokii, vše v jednom, ono to třeba K800i prakticky má, ale walkmanům by toho mohli dát třeba ještě víc  Mrknutí
TJN to by mohli etě do nich třeba šoupnout CyberShoty  Mrknutí to by byl luxus mobil a nikdo by asi nekupowal nic jiného  Grin
Tak W850i je taky K800i, trakže samozřejmě umí to stejný.
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Fester.
Anonym
« Odpověď #52 v: 04. Únor 2007, 10:06 »

jasně že to u W850i jde,takže jdi do ní  Cool taky jsem se rozhodoval jako ty  Roll Eyes
nepamatuju si heslo na přihlášení, tak píšu jako anonym.
jde o to že ja se rozmyslim nějakým zp a pak zjistím že jsem udělal chybu, fakt se nemůžu rozhodnout kua :-P  Sad
uložena
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #53 v: 04. Únor 2007, 16:25 »

No pak se musíš řídit  srdcem, to je jednoduché. Pro mne to bylo u W850i jasné, ten telefon jsem si prostě zamiloval  Cheesy
A pokud váháš mezi K800i a W850i, nevidím nic snazšího. Chceš lepší foťák? Ber klasiku. Nezáleží Ti na foťáku, ale raději bys třeba lepší klávesnici? Sáhni po Walkmanu. Jinak tady není nad čím rozmýšlet, ty telefony jsou stejné ve všem dobrém i zlém, dokud je smrt nerozdělí  Grin
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
Fester
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 239



Zobrazit profil
« Odpověď #54 v: 04. Únor 2007, 23:25 »

No pak se musíš řídit  srdcem, to je jednoduché. Pro mne to bylo u W850i jasné, ten telefon jsem si prostě zamiloval  Cheesy
A pokud váháš mezi K800i a W850i, nevidím nic snazšího. Chceš lepší foťák? Ber klasiku. Nezáleží Ti na foťáku, ale raději bys třeba lepší klávesnici? Sáhni po Walkmanu. Jinak tady není nad čím rozmýšlet, ty telefony jsou stejné ve všem dobrém i zlém, dokud je smrt nerozdělí  Grin

to kdybych veděl tak neváhám Smajlík to je právě že nevim co ci :-(
uložena



užívej dokať žiješ :-)   K750i :-)
Redeemert
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Cedar J108i
Příspěvků: 771



Zobrazit profil
« Odpověď #55 v: 04. Únor 2007, 23:38 »

No pak se musíš řídit  srdcem, to je jednoduché. Pro mne to bylo u W850i jasné, ten telefon jsem si prostě zamiloval  Cheesy
A pokud váháš mezi K800i a W850i, nevidím nic snazšího. Chceš lepší foťák? Ber klasiku. Nezáleží Ti na foťáku, ale raději bys třeba lepší klávesnici? Sáhni po Walkmanu. Jinak tady není nad čím rozmýšlet, ty telefony jsou stejné ve všem dobrém i zlém, dokud je smrt nerozdělí  Grin

W850i má lepší klávesnici? Tak to už musí být opravdu dobrá, protože u K800i mi přišla naprosto v pohodě  Mrknutí
uložena

Motorola T180 -> Nokia 3310 -> Siemens M55 -> Nokia 8310 -> SE T630 -> SE V630i -> Nokia E52 -> Samsung S8000 Jet -> HTC Desire -> SE Cedar J108i
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #56 v: 04. Únor 2007, 23:46 »

Má ji několikrát lepší, podle mě ji zase nemá moc dobrou (K800i)....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #57 v: 05. Únor 2007, 15:58 »

U W850i je na klávesnici hlavně mnohem více místa, tlačítka jsou pohodlněji rozmístěna. I dalším klávesám, jako on-line tlačítku a menu činností je věnován daleko větší prostor, mnohem snáze se tisknou.
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
HenryPotter2
Uživatel
***
Telefon: Nokia N95 8 GB,Sony Ericsson W960i,Sony Ericsson K800i
Příspěvků: 356


Zobrazit profil
« Odpověď #58 v: 05. Únor 2007, 20:29 »

Naopak  na K800i je klávesnice supr. Akorád pro velké ruce je tam málo místa. Moje máma s psaním na K800i má velké problémy nëco jako na N70. Takze tady je to tak 50:50.
uložena

Nokia N95 8 GB, BT reproduktory MD-5W, Transmitter FM CA-300
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #59 v: 05. Únor 2007, 20:32 »

no měl jsem v ruce oba mobily a jednoznačně s klávesami vyhrála W850i  Cool Roll Eyes
uložena
Redeemert
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Cedar J108i
Příspěvků: 771



Zobrazit profil
« Odpověď #60 v: 05. Únor 2007, 20:35 »

Tak to to budu muset v nějakém shopu někdy vyzkoušet, to musí být opravdu luxus. Akorát mi trochu dělá vrásky ta navigační klávesa, jak se ovládá?
uložena

Motorola T180 -> Nokia 3310 -> Siemens M55 -> Nokia 8310 -> SE T630 -> SE V630i -> Nokia E52 -> Samsung S8000 Jet -> HTC Desire -> SE Cedar J108i
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #61 v: 05. Únor 2007, 21:13 »

Klávesnice na K800i se tolik nepovedla, kříž u W850i je o zvyku, mě to trvalo chvilku, zdá se mi v pohodě, nemám s ním problém...
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Redeemert
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Cedar J108i
Příspěvků: 771



Zobrazit profil
« Odpověď #62 v: 05. Únor 2007, 21:16 »

Já jsem zase zvyklý na joystick - mimochodem, na své T630 s ním nemám problém doteď. Občas ho bylo potřeba trošku vyluxovat, ale šlape příkladně. Ale celkově bych proti konceptu navigační klávesy rozhodně nic neměl.
uložena

Motorola T180 -> Nokia 3310 -> Siemens M55 -> Nokia 8310 -> SE T630 -> SE V630i -> Nokia E52 -> Samsung S8000 Jet -> HTC Desire -> SE Cedar J108i
mars
Anonym
« Odpověď #63 v: 05. Únor 2007, 21:45 »

Naopak  na K800i je klávesnice supr. Akorád pro velké ruce je tam málo místa. Moje máma s psaním na K800i má velké problémy nëco jako na N70. Takze tady je to tak 50:50.
mno, asi si W850 neměl v ruce, a už vůbec si neměl v ruce žádnou mobilku ala W900, protože potom bys o klávesnici na K800 mluvil zcela jinak, je to rozhodně největší slabina K800, a i například K610 ji má o dost komfortnější.  Mrknutí

2Redeemert: s joystickem jsem také nikdy neměl problém a na K800 je v pohodě. Chyba je jinde, jak jsem i popisoval v porovnání s W850 a W900  na WP  Mrknutí
uložena
Redeemert
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Cedar J108i
Příspěvků: 771



Zobrazit profil
« Odpověď #64 v: 05. Únor 2007, 22:18 »

Myslel jsi ten trojboj? Teda, nějak jsem to tam nevyčetl, já hlava jedovatá  Sad
uložena

Motorola T180 -> Nokia 3310 -> Siemens M55 -> Nokia 8310 -> SE T630 -> SE V630i -> Nokia E52 -> Samsung S8000 Jet -> HTC Desire -> SE Cedar J108i
Peter_78
Anonym
« Odpověď #65 v: 02. Březen 2007, 13:09 »

Uplne suhlasim, na fotenie su fotaky ako Canon alebo Nikon ... nie SonyEricsson ... hehe

Mam W850 tyzden a som velmi spokojny.

*****************************************************

Ericsson T10 - Ericsson T39 - SonyEricsson K700 - SonyEricsson W850i
uložena
Redeemert
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Cedar J108i
Příspěvků: 771



Zobrazit profil
« Odpověď #66 v: 04. Březen 2007, 15:15 »

To já bych tedy ten autofocus u mobilu rozhodně snesl, když už jsou tam ty megapixely, tak autofocus nezaškodí. Pak se z toho dají dostat docela dobré fotky. Od K750i výše už produkuje SE dobré obrázky. Proto se celkem těším na W610i, že to bude po delší době zase walkman s autofocusem  Smajlík
uložena

Motorola T180 -> Nokia 3310 -> Siemens M55 -> Nokia 8310 -> SE T630 -> SE V630i -> Nokia E52 -> Samsung S8000 Jet -> HTC Desire -> SE Cedar J108i
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 3 ... 5 [Vše]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W850 vs. K800
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.015 sekund, 17 dotazů.