SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 12:41

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W850 vs. K800
Strana: 1 [2] 3 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: W850 vs. K800  (Zobrazeno 29156 x)
p.potrava
Anonym
« Odpověď #15 v: 22. Září 2006, 14:35 »

Nevim jak vy ale ja si asi pockam na nejakeho dalsiho cool Walkmana nebo na nastupce K800i. Jinak W850 bych td nechtel kvuli fotaku bez AF, protoze sem si uz zvykl Cheesy a K800i se mi dost libi ale nic prevratneho oproti K750i neprinasi akorat lepsi displej (dobry jak neco Cheesy) a lepsi fotak. Jinak foceni ve vodorovne poloze, AF, pametovky prinesla uz K750i.
uložena
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 22. Září 2006, 14:52 »

No to teda nepockam *3* Potrebuju w850ku jak sul Smajlík)..A navic nez neco prijde to bude doba..Nemuzu cekat:))hh
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 22. Září 2006, 15:02 »

Nevim jak vy ale ja si asi pockam na nejakeho dalsiho cool Walkmana nebo na nastupce K800i. Jinak W850 bych td nechtel kvuli fotaku bez AF, protoze sem si uz zvykl Cheesy a K800i se mi dost libi ale nic prevratneho oproti K750i neprinasi akorat lepsi displej (dobry jak neco Cheesy) a lepsi fotak. Jinak foceni ve vodorovne poloze, AF, pametovky prinesla uz K750i.
Nj, ale to si počkáš ještě pěkně dlouho a jak se tady už psalo, tak ve walkmanech už nebude vše jak tomu bývalo třeba u W810i/900i, třeba AF bude chybět dál.....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
p.potrava
Anonym
« Odpověď #18 v: 22. Září 2006, 15:29 »

hmm ja vim no, ale W800i mam nejak od ledna a nejsem jeste vydelecna ososba Cheesy Cheesy mozna pristi rok v lete na brigade neco sezenu Cheesy a kupim si nastupce K800i Cheesy Cheesy
uložena
SBDer
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W850i
Příspěvků: 575



Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 22. Září 2006, 15:52 »

hmm ja vim no, ale W800i mam nejak od ledna a nejsem jeste vydelecna ososba Cheesy Cheesy mozna pristi rok v lete na brigade neco sezenu Cheesy a kupim si nastupce K800i Cheesy Cheesy
Mít W800i, tak neřeším ani ň. Ale mám W550i a ta mi až tak úplně nevyhovuje... Takže jdu do W850i  Cool
uložena

Smajlík Sony CMD-J5 -> J6 -> SE K700i -> W550i -> W850i Cheesy + J6  -> HTC Touch Diamond Tongue
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #20 v: 22. Září 2006, 18:54 »

hmm ja vim no, ale W800i mam nejak od ledna a nejsem jeste vydelecna ososba Cheesy Cheesy mozna pristi rok v lete na brigade neco sezenu Cheesy a kupim si nastupce K800i Cheesy Cheesy
Mít W800i, tak neřeším ani ň. Ale mám W550i a ta mi až tak úplně nevyhovuje... Takže jdu do W850i  Cool
Já bych si tu W850i nekupowal !!! Budeš sklamaný že nemá AF a ani MAKRO  Roll Eyes wěř mi tohle jsou docela hodně užitečný wěci  Mrknutí
uložena
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 22. Září 2006, 19:02 »

W850i neni telefon na FOCENI!!...Kdyz budu chtit fotit vezmu fotak!...Podle me BOHATE na momentky tento telefon staci..je to Walkman! a U Walkmana nejde prece o foceni nebo snad jo?? Na to jsou CyberShoty a kdyz chce nekdo fotak bere Cecko..Ja osobne chci telefon hlavne na hudbu ..:Ma to gigovou kartu, sluchatka(kvalitni) a mp3 prehravac, ktery je uplnej..na momentky staci fotak 2MPX bez autofocusu a makra..Diskutuje se o tom porad..Podle me zklamanej byt nemuze, jestli nechce fotit umelecky fotky.. Tot muj nazor
uložena
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #22 v: 22. Září 2006, 19:07 »

W850i neni telefon na FOCENI!!...Kdyz budu chtit fotit vezmu fotak!...Podle me BOHATE na momentky tento telefon staci..je to Walkman! a U Walkmana nejde prece o foceni nebo snad jo?? Na to jsou CyberShoty a kdyz chce nekdo fotak bere Cecko..Ja osobne chci telefon hlavne na hudbu ..:Ma to gigovou kartu, sluchatka(kvalitni) a mp3 prehravac, ktery je uplnej..na momentky staci fotak 2MPX bez autofocusu a makra..Diskutuje se o tom porad..Podle me zklamanej byt nemuze, jestli nechce fotit umelecky fotky.. Tot muj nazor
Každý foták nemá a proto si on kupuje mobil....mi se mu tady snažíme poradit at wí do čeho jde proto se o tom tady howoří! A tak mu radim,že mobil s AF a Makrem je lepší a že je škoda,že ho do toho mobilu nenahráli  Embarrassed
uložena
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 22. Září 2006, 20:17 »

No jo..To skoda je..Ale preci kdyz bude chtit tak bere CyberShot ne?...Je jasny, ze neudelaj mobil se vsim ne?
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #24 v: 22. Září 2006, 20:29 »

Stou krytkou máš asi pravdu u mě je to spíš subjektivní strach
no po zkušenostech s mobilem s krytkou (K750, K800)  i bez (W900), má oboje svoje plusy i mínusy. Osobně preferuji krytku, ikdyž její hlavní výhodu nevidím v ochraně, (ono potom taky bude záležet na kolik taková oprava krytky přijde, dost pravděpodobně to stejně budou řešit celým zadním krytem, stejně jako u prasklého sklíčka před čočkou, nebo vyjde samotná krytka stejně) ale vidím ji v rychlosti aktivace a deaktivace foťáku, odsunutí krytky je podstatně rychlejší, než dlouhý stitsk tl. foťáku, nebo vstup přes menu.  Mrknutí
uložena
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #25 v: 22. Září 2006, 21:49 »

Stou krytkou máš asi pravdu u mě je to spíš subjektivní strach
no po zkušenostech s mobilem s krytkou (K750, K800)  i bez (W900), má oboje svoje plusy i mínusy. Osobně preferuji krytku, ikdyž její hlavní výhodu nevidím v ochraně, (ono potom taky bude záležet na kolik taková oprava krytky přijde, dost pravděpodobně to stejně budou řešit celým zadním krytem, stejně jako u prasklého sklíčka před čočkou, nebo vyjde samotná krytka stejně) ale vidím ji v rychlosti aktivace a deaktivace foťáku, odsunutí krytky je podstatně rychlejší, než dlouhý stitsk tl. foťáku, nebo vstup přes menu.  Mrknutí
To souhlasim s pohodlností krytky u mého mobilu je to někdy hrůza než to pustim  Angry abych wyfotil rychle nějakou roštěnku která jde kolem  Mrknutí ale zase bych Walkman newyměnil třeba za werzi "K"
uložena
křeček™
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8
Příspěvků: 1135



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #26 v: 22. Září 2006, 21:50 »

No jo..To skoda je..Ale preci kdyz bude chtit tak bere CyberShot ne?...Je jasny, ze neudelaj mobil se vsim ne?
Ale mohli by  Cry To by byl stroj  Roll Eyes
uložena
Goddmetal
Uživatel
***
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 23. Září 2006, 06:42 »

Jenze to prece nemuzou..Lidi by pak nehledali nic novyho Mrknutí
uložena
mars
Anonym
« Odpověď #28 v: 23. Září 2006, 08:06 »

no, pro mne je foťák docela důležitej, a s joystickem jsem nikdy problémy neměl, takže jsem se rozhodnul pro K800. Také jsem čekal na W850, ale ten chybějící autofocus je pro mně, podobně jako třeba pro Martina nepřekonatelnej problém. Jinak vysouvací konstrukce je super, jen doufám, že se dočkám vysouváku i pod křídly cyber-shotů.  Cheesy
uložena
Víťa
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Příspěvků: 2709



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 23. Září 2006, 09:42 »

2Mars: já nevím, ale třeba u W900i krytka nebyla a nebyl nijak náchylnej na poškrábání, když to správně vyřešej, tak tam bejt nemusí. Souhlasím tady tak se všema, W850i je walkman, takže proč dobrej foťák, ale AF tam dát mohli, když už ho měla i K750i. Pro mě je to taky důležitá věc a proto bych třeba víc bral W900i kdyby ti nevadili horší rozměry oproti W850i....
uložena

Sony Ericsson Xperia X5 Pureness
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3 4 5  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: W850 vs. K800
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 17 dotazů.