SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 14:04

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SEMania ROM pro Sony Ericsson XPERIA Mini Pro - Android 2.3.3 (diskuze)
Strana: [1] 2 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: SEMania ROM pro Sony Ericsson XPERIA Mini Pro - Android 2.3.3 (diskuze)  (Zobrazeno 17448 x)
Joza
Anonym
« v: 11. Září 2011, 12:23 »

Diskuze o následující ROM:
http://forum.semania.cz/index.php/topic,28448.0.html

« Poslední úprava: 12. Listopad 2011, 17:04 od Jozef Cmar » uložena
Malinka
Uživatel
***
Telefon: SE Mini Pro Black
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 16. Září 2011, 07:56 »

Zdravím,
rád bych se zeptal jak se po delším testování (předpokládám, že tu rom máš v telefonu už minumálně pár dní) chová výdrž telefonu. Já ho mám od minulého týdne a při běžném používání se na víc jak 24 hodin nedostanu. Běžným používáním myslím tak jeden hovor, 20 sms a tu a tam přečtení zpráv na internetu. Takže mi nepřijde, že bych nějak zásadně telefon vyčerpával. Projevilo se ořezání těch různých aplikací na výdrži? Kolik tak zhruba dá?

Díky za info
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 17. Září 2011, 14:21 »

Výdrž se mi zvedla o cca 25 procent, ale ideální je zkombinovat to s taktem procesoru tak, aby se upravoval podle potřeby a aktuální vytíženosti. Telefon používám jako rezervní, při nečinnosti mi tak běží procesor na 122 MHz a na výdrži se to projeví
uložena
Malinka
Uživatel
***
Telefon: SE Mini Pro Black
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 19. Září 2011, 06:00 »

Díky za odpověď, ještě bych si dovolil jednu otázku. Píšete, že jste odstranil facebook a všechny navazující věci, ale já mám momentálně spoustu kontaktů v telefonu provázaných s facebook účtem (i třeba kvůli fotce a tak) a chtěl bych to zachovat. Co se stane, když si zálohu kontaktů nahraju do vaší romky, kde tohle chybí? Budou ty kontakty vůbec použitelné? A případně dá se do té romky tohle doinstalovat, kdybych to tam chtěl používat?

Možná se ptám blbě, ale mám první android a zatím se moc neorientuju.

Díky
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #4 v: 19. Září 2011, 06:54 »

Stran těch kontaktů upřímně netuším, ale možná by tím pádem bylo lepší, kdybych FB přímo nemazal a pouze jej také přesunul do složky data (kdo chce, smaže si tyto aplikace, kdo je používá, ten je odstraňovat nebude...)
uložena
Malinka
Uživatel
***
Telefon: SE Mini Pro Black
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 19. Září 2011, 08:51 »

To by, myslím, bylo úplně skvělé. Nechat aplikace tak jak jsou, jen je přesunout tak, aby i amatér jako já, mohl vymazat ty co nepoužívá a ostatní si mohl nechat. Super nápad, dle mého. (Samozřejmě u věcí operačního systému, které odstraňuješ nebo měníš je jasné, že tam to zůstane jak je).
uložena
kohucik16
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 24. Září 2011, 01:20 »

konecne mam root tak zajtra by som vyskusal len som chcel vediet ako je to z facebookom je v data alebo je zmazan
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #7 v: 24. Září 2011, 07:11 »

smazán
uložena
pepan33
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA MINI PRO
Příspěvků: 50



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 26. Září 2011, 13:13 »

zdravim mám dotaz. naistaloval sem tuto romku. Jak sa da zmenit poradi naistalovanych aplikaci? z vyroby tam bylo tlacitko ze sem si to mohl poprehazovat podla seba a  jozko to tam ma abecedne  dik za radu
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #9 v: 26. Září 2011, 13:28 »

Tohle je věcí launcheru, v Zeamu to je defaultně abecedně...
uložena
pepan33
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA MINI PRO
Příspěvků: 50



Zobrazit profil
« Odpověď #10 v: 26. Září 2011, 17:15 »

ok diki
uložena
nyqi
Uživatel
***
Telefon: SE Xperia Mini Pro
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 27. Září 2011, 16:18 »

Mám dotaz ohledně této ROM pro Sony Ericsson XPERIA Mini Pro. ROM se mi podařila podle návodu bez problému nahrát jen jsem tam dal kernel co radili v uživatelé v diskuzi, ale bohužel na tomhle novém FW mi nefunguje GPS ( nenajde satelity ani do půl hodiny ). Dál mám QWERTZ klávesnici a místo písmenka Z se zadá Y. Chtěl jsem se zeptat, zda je nějak možné nahrát do telefonu původní FW ( myslím že to byl 4.0.A.2.335 ). Telefon podle všeho pochází z německé distribuce. Ještě jedna věc, v kontaktech, když tapnu na nějaký kontakt tak se nestane nic. Měla by se otevřít nabídka s možností zaslat zprávu, volat a pod. Velmi Vás prosím o jakékoliv informace. Teď mám zpět čistý aktuální FW 4.0.A.2.368 - na tomto FW funguje GPS bez problémů a kontakty taky. Nicméně stále přetrvává problém se záměnou Z za Y ! ( už si pomalu zvykám  Smajlík ).
Moc děkuji za rady !
uložena
pepan33
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA MINI PRO
Příspěvků: 50



Zobrazit profil
« Odpověď #12 v: 28. Září 2011, 20:10 »

k tem kontaktum musis klikat na ikonku(ne na text ci cislo) a vybehne moznost zavolat a poslat sms a kdyz chces upravit kontakt podrz na nem prst a ukaze se nabidka
uložena
peku
Uživatel
***
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 29. Září 2011, 08:21 »

Xperia MiniPro sk17i
Tento návod byl teda boj, ale po dvou dnech je vše úspěšně nainstalováno a vše šlape. Ale chtěl poprosit moderátory, kteří sem píší tyto návody aby měly ohled na úplné nováčky. Jako jsem třeba já, toto je můj první android a takový to typ telefonu vůbec. Spoustu věcí jako třeba připojení ve flash modu pro xperii minipro (podržení tl. hlasitost mínus a připojení kabelu) jsem hledal asi 3 hodiny. Připojení telefonu v režimu fastboot to samé nikde ani zmínka jak na to (podržení tl. hlasitost plus a připojení kabelu). Dále je v návodu špatný odkaz na boot.img, správný soubor lze nalézt na "http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1227593" je tam přímo odkaz na MiniPro a to ještě netuším zda je potřeba v telefonu nastavit ladění po kabelu, já ho pro jistotu zapnul. Dále v návodu "spusťte Recovery menu" další hlednání na netu a nic a pak jsem si všimnul , že je to napsáno na foru k Root a Recovery, ale kdyby to tam nenapsal Ondra tak podle návodu skončí nováček (jako já) před poslední metou a nic (zapnout telefon a pak pomalu mačkat tl. na zapnutí tel až naběhne Recovery menu). Dále z návodu nebylo jasné jestli nahrát  soubor s novou ROM zazipovaný nebo ne, ale přečetl jsem si to v tom Recovery menu, ale znamenalo to jedno vypnutí tel. navíc. Takže na kartu nahrát soubor zazipovaný ( a to stačilo přidat jedno slovo do návodu). Jinak díky za tuto úpravu vypadá a chová se opravdu skvěle. Mrknutí
« Poslední úprava: 29. Září 2011, 08:38 od peku » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #14 v: 29. Září 2011, 11:02 »

Zkusím na to ještě trochu propracovat Smajlík Ale díky za reakce, aspoň je nějaká zpětná vazba. Kernel už skutečně není aktuální, aktuálníá už ale není ani ten na XDA, mám k dispozici novější verzi...
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: SEMania ROM pro Sony Ericsson XPERIA Mini Pro - Android 2.3.3 (diskuze)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.