SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 11:52

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Firmware (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Neuspesna aktualizace firmware :(
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Neuspesna aktualizace firmware :(  (Zobrazeno 16499 x)
KoCuR
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 1125



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #15 v: 18. Listopad 2006, 18:06 »

Uz vyssie pisal ze ma M600  Mrknutí

Na akom telefone si ho prehraval?
m600i
uložena

Sony Ericsson+Nokia= www.eucellmania.com
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #16 v: 18. Listopad 2006, 19:06 »

Jj, teď by mě ještě zajímala ta verze firmware co tam má;-)....
uložena
File-ip
Uživatel
***
Příspěvků: 23



Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 22. Prosinec 2006, 00:17 »

Tak a moja M600i umrela. Robil som aktualizaciu cez SEUS stiahnuty z oficialnej stranky, urobil som vsetko podla navodu aj sa zacal download, ktory skoncil prilis skoro a spustl sa update telefonu, ktory presiel tak do 13 percent a skoncil. A nic. Teraz ked zapnem iba blika display. Da sa s tym nieco urobit alebo pomoze uz len servis??? Kde som urobil chybu. Budem za opravu platit???
uložena
Andel
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: M600i-R9F011
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 10. Leden 2007, 16:57 »

Můžete někdo napsat jaká to byla verze FW?Dnes jsem si M600i obednal a chtěl bych si hned po doručení upgradnout FW dokud nebudou v telefonu aplikace.Díky za info.
uložena

SE M600i (R9F011)   O2
GC 85     (R4C3)      T-Mobile
Dymo
Uživatel
***
Příspěvků: 12


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 28. Leden 2007, 00:58 »

Zdravim, snazil jsem se o aktualizaci....ale pokazde mi to nahalsilo...ze telefon neni treba aktualizovat jelikoz je v nem posledni aktualizace...presto jsem aktualizoval a firmware je stale ten stary...a ne ten z 3.1.2007...ten mi to proste nenaslo...a to jsem si stahl SEUS II  2.6.4.9. i 2.6.11.7. tak co s tim? poradte prosim...diky Smajlík
uložena
Andel
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: M600i-R9F011
Příspěvků: 26



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 28. Leden 2007, 01:49 »

Zdravim, snazil jsem se o aktualizaci....ale pokazde mi to nahalsilo...ze telefon neni treba aktualizovat jelikoz je v nem posledni aktualizace...presto jsem aktualizoval a firmware je stale ten stary...a ne ten z 3.1.2007...ten mi to proste nenaslo...a to jsem si stahl SEUS II  2.6.4.9. i 2.6.11.7. tak co s tim? poradte prosim...diky Smajlík

A nemáš náhodou telefon od Vodafone?Jak již psali výše tak pro customizované telefony je FW později.
uložena

SE M600i (R9F011)   O2
GC 85     (R4C3)      T-Mobile
J
Anonym
« Odpověď #21 v: 29. Prosinec 2007, 16:23 »

Presne toto urobil môj W950i - dal som aktualizovať firmware a viac sa nerozbehol, zostala svietiť klávesnica a display na bielo - vyreklamovali mi ho a posledná vec čo by som teraz robil je aktualizácia firmware, nech si to najskôr SE dá do poriadku  Cheesy
uložena
FilipLudvik
Anonym
« Odpověď #22 v: 29. Prosinec 2007, 18:47 »

SE ma update servis v poradklu, ale vy si dejte do poradku operacni system v PC, nebot to je tento problem Smajlík
uložena
golddigger
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Příspěvků: 41


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 13. Únor 2008, 13:53 »

Ahoj chlapi,tak tady ctu o neuspesnem updatu a podelim se o svou zkusenost a snad nekdo poradite. Stahnul si z ofiko stranek SEUS a chtel prehrat P1i na novy sowtvare.Udelal vse jak pisou,to znamena pripojil pres internet na sluzbu,pak podle instrukci vypnul tel.,baterie ven a zpet,podrzet "c" ,pripojit kabel,pustit "c" a rozbehne se detekovani telefonu,nechal bezet celou noc a rano to same.Zkousel to nekolikrat a nic.Kupoval u O2,tak jestli neni problem tam.Dik za radu
uložena

golddigger
Chaly
Uživatel
***
Telefon: SE p990i
Příspěvků: 33


Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 13. Únor 2008, 17:10 »

no mam taky problem...vsechno bezi v pohode az do 45% tam se to zpomaluje ale nakonec to dojede na 52% a pak aktualizace se nezdarila...a telefon se samozrejme nezapne.....nevite nekdo co stim??jestli je chyba treba v USB portu nebo tak neco???reklamovat to nechci,jelikoz by sem musel telefon posilat az do Prahy a to mam 3 a pul hodky autem....
uložena
MartinVagner
Anonym
« Odpověď #25 v: 13. Únor 2008, 17:25 »

Můžeme pomoci s Filipem i na dálku pomocí netu, stačí se ozvat.... Smajlík
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2]  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  Symbian UIQ3  |  Firmware (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Neuspesna aktualizace firmware :(
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.