SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 00:17

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Úprava na fóru
Strana: [1] 2 3 ... 8
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Úprava na fóru  (Zobrazeno 48211 x)
MartinVagner
Anonym
« v: 17. Květen 2006, 09:59 »

Jelikož se naše fórum pravidelně mění, rozhodli jsme se založit tento thread, ve kterém naleznete chronologický seznam změn, kterými naše fórum prochází. Každá nová změna se zde objeví coby nový příspěvek, po čase se pak samostatný příspěvek smaže a změna se zařadí analogicky dle roku do příspěvku, kam patří. První příspěvek je věnován změnám v letech 2006 až 2008, dále už to bude po roce.

17. května 2006 - Vzhledem ke stoupajícímu SPAMU na našem fóru jsme trošku ztížili vkládání příspěvků všem neregistrovaným uživatelům. Ti nyní musí vložit zobrazený kód do připraveného pole. Díky za pochopení. Tento problém by se neměl týkat registrovaných uživatelů.

10. litopadu 2007 - Na foru se objevily RSS čtečky u jednotlivých sekcí, forum čeká větší čištění, dlouhou dobu se toho moc neměnilo, přidají se nové modely do stávajích sekcí. Pokud by jste měli nějaké náměty ohledně změn na foru, kontaktujte mě na ICQ. O RSS čtečce jsem viděl založené téma v tlachání, budeme rádi, pokud nám tam budete psát své zkušenosti s touto službou, abychom mohli vyladit případné chybky.

16. prosince 2007 - Dneškem skončila svou činnost sekce K300i/J300i, těch pár threadů z ní bylo přesunuto mezi ostatní modely.
Dlouhodobě se budeme snažit udržet v přehledném stavu především cca 5 hlavních sekcí a to smarty, cybershoty, walkmany, stylovky a véčka Jinak přes Vánoce čeká moderátory sekce Walkmanů docela dost práce, tato sekce jako jediná z nových ( abych se přiznal neutším proč) je rozdělena dle jednotlivých modelů a ne jako třeba cybershoty, takže bude třeba vytvořit sekce podle stávající šablony a všechny thready při té příležitosti přesunout. No, no, práce na chvíli to nebude

23. prosince 2007 - Dneska proběhla na fóru první část větších změn, s fore se posledních moc měsíců příliš nehýbalo a už bylo poznat, že bylo méně a méně přehledné, proto jsme se odhodlali ke změnám, tady vybírám ty hlavní plus plán do budoucna: Změny už provedené: Sekce o starších telefonech se přesunuli do sekce Ostatní modeli a budou zde tvořit pod sekce, tedy nedojde ke smíchání témat o různých telefonech, forum je díky tomu mnohem kompaktnější, dlouhodoě bude aktivních vždy cca 6 hlavních sekcí, v současné době UIQ3 smarty, cybershoty, Walkmany, véčka, K750i a spol a stylovky (T250i, S500i, T650). Na to navazuje další změna, v těchto sekcích nebude mít každá skupina telefonu podsekce hry a aplikace, ale vše bude směřováno do jedné velké sekce Java, přeci jen Java aplikace fungují na telefonech velmi podobně a většinou záleží spíš na pioužité platformě a rozlišení displeje než na faktu, zda se jedná o Walkman nebo cybershot, čímž se vyhneme problému, aby se na několika místech řešily vlastně stejné věci. Ve výše uvedených sekcích se pak objeví odkazy na sekci Java. Zrušena byla i sekce archiv, témata a uživvatelích a srazech byla přesunuta do sekce O tomto foru a o SEManii. Forum se dříve dělilo na tři části, v prostřední části ale byli věci, které spolu moc nesouviseli ( tedy schémátka, mobilní tuning, java a pc), takže se tyto sekce přemístili do kategorie jiné. Jelikož Java a schémátka se v telefonech přímo používají, možná budou zařazeny mezi telefony. Všechny tyto změny mají za cíl především spřehledění fora tak, aby zde nebylo takové množství sekcí jako doted a bylo jasné kde co hledat, jak se nám to povedlo ukáže až budoucnost. Přes Vánoce bychom rádi: Upravily sekci Walkman phones, je dosti neekonomické mít pro každý model sekci, problémy a dotazy jsou často velmi podobné, nvoě bude sekce Walkmans vypadat stejně jako nyní sekce cybershot, tedy cca 8 podsekcí. Dále pročistit forum od neužitečných a zdvojených témat, přidat do každé sekce téma označené jako důelžité, kde budou odkazy na hlavní věci. Rozřešit otázku kam s noými telefony řady K, jako je K660i, které fungují na nové platformě ale nejedná se o cybershoty. No a na závěr také promyslet kam nové véčkové telefony, ono přeci jen z toho že je telefon véčko neplyne, že se chová jinak než obyč telefon, rozdíl je ve vzhledu a v konstrukci, ale problémy, chování jsou stejné, tento problém osobně beru jako nejtěžší na vyřešení, rozdělení je důležité udělat tak, aby fungovalo s mírnými korekcemi i v budoucnu. Tak jsem se jednou rozepsal, ani přes Vánoce si nedám pokoj, ještě že už mám uklizeno a zabalené dárky

18.dubna 2008 - Dnes jsem vytvořil ( po delším rozhodování) skeci Návody, ve které by jste měli najít návody na nejzajímavější úpravy týkající se telefonů Sony Ericsson, které se na našem fóru objevily. bude to sekce tak říkajíc pouze pro prohlížení, diskutovat o nich se bude vždy tam, kde byl návod publikován původně. Sekce je udělaná proto, aby byly ty nejzajímavější věci pohromadě s snadno nalezitelné většině uživatelů. Zároveň se během dneška mírně pozmění rozcestníky, do každé podsekce přibyde univerzální rozcestník, který odkáže na to, kde je na SEManii bazar,m kde se řeší Java aplikace, kde je možné stahovat schémata pro příslušný model a podobně. Moderátoři byli o tomto informováni, prosím o dodržování těchto pravidel, jsou udělána pro větší přehlednost fóra. Jelikož se nám rozmohli témata o Mobilním tunningu ve spoustě sekcí, od ted se budou řešit opět jen v sekci mobilní tunning. v rozcestníku každé podsekce na tuto sekci bude odkaz, pokud si někdo rozcestník nepřečte a téma přesto umístí někam, kam prostě nepatří, bude smazáno. Hlavním cílem všech těchto opatření je zvýšit přehlednost fóra a zajistit tuto přehlednost i do budoucna, proto prosím moderátory o vyšší přísnost, ono se ta námaha časem vrátí. To je ode mě dnes vše  Přeji vám pěkný den ( vypadá to, že bude moc hezky)
« Poslední úprava: 31. Červenec 2010, 08:36 od Jozef Cmar » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #1 v: 18. Duben 2009, 10:25 »

Rok 2009

22. ledna 2009 - Čas pokročil a tak opět probíhají nebo budou probíhat další úpravy na fóru. Po dlouhé době jsme doela obměnili team moderátorů, přeci jen ne každý má stále čas se foru věnovat a priority a zájmy lidí se během let mění, dost dřívějších moderátorů už navíc nadobro opustilo Sony Ericsson, proto se je snažíme nahraovat novými tvářemi. Bývalým moderátorům děkuji za jejich práci, těm novým přeji dostatek trpělivosti k nové činnosti. Dále se také trochu změnilo pořadí sekcí na foru, cílem je, aby aktuální věci byly co nejvíce po ruce, takže nevylučuji další změny. Neaktuální a starší věci se naopak budou posouvat níže a časem seskupovat. Pravděpodobně dojde k redukci sekcí u lowendů, kde v aktegoriích jako W302 nebo telefony řady radio prakticky nejsou příspěvky (a změna není pravděpodobná, u těchto telefonů není moc o čem diskutovat). Větší očista postihne také sekci UIQ3 z toho důvodu, že jak všichni víme, vývoj tohoto operačního systému je nadobro ukončen. Proto se sekce dá do co nejlepšího stavu. Na rozdělení fora bude mít velký vliv také politika SE v oblasti chytrých telefonů, již brzy řidám sekci Android, uvidíme také co nové přístroje s WM a případně Symbianem S60. Také titulní stránku chystá změna, ale jedná se spíše o detaily, jako změnu roletkového menu, kdy budou neaktuální věci dostraněny a nahrazeny novými, především oblast tuningu platformy A200, flash menu a flash animace na standby jsou velmi oblíbené, proto jim bude dopřáno více prostoru. Mou snahou je také dávat více příležitostí k psaní článků novým lidem, v posledních dnech bylo podobných článků několik, rozhodně bych se nebránil dalším. Jistě jste si také všimli občasným problémů se SEManii a její dostupností, na stejném serveru jako SEMania běží i další projekty, jeden z nich dokáž nárazově využívat prakticky všechny prostředky a tím znemožní ostatním webům normální fungování, není to sce plně ono, na druhou stranu je to asi nejlepší řešení, které v této chvíli máme.

16. únor 2009 - Včera Sony Ericsson představil nový telefon a také jeden koncept, takže jsem po delší době sáhl k úpravém na foru. Vznikla sekce, kde se o těchto přístrojích bude moci diskutovat. Mnohem více se změny dotkly stávajících sekcí, protože to totiž vypadá, že se plnohodnotné platformy A300 hned tak nedočkáme, respktive těžko říct, jak bude vypadat, rozhodl jsem se modely s A200 a Wi-Fi (C905, G705, W705 a W995) zařadit do sekcí v kategorii A200. Rozídly totiž prakticky neexistují, na fóru to ušetří místo, bude méně prázdných sekcí. Současně s tím jsem v sekci Walkmanů na platformě A200 zrušil jejich podsekce, neměly valný smysl... Poslední změna se dotkla názvů sekcí v kategorii A200. Jak si asi dost z vás všimlo, při kombinaci dlouhého názvu topicu a dlouhého názvu sekce se nám rozskočila celá titulná stránka, což se mi moc nelíbí  Nově budou tedy názvy tohoto tvaru a k podobným úpravám časem sáhnu i u starších sekcí. S příchodem telefonů se Symbianem S60 a Androidem se pak pravděpodobně dále změní struktura webu, ale jen mírně. Výhledově bych to viděl na 4 kategorie: Chytré telefony, hloupé telefony, věci k telefonům Sony Ericsson (pracovní název, zahrnuje současné sekce návody, schémata, java hry a aplikace, příslušenství) a ostatní.

18. duben 2009 - Po nějaké době jsem se zase činil na fóru Smajlík tentokrát to takříkajíc odnesly sekce C v kategorii A200 a sekce XPERIA. V obou přibyly nové podsekce, které by měly přispět k větší přehlednosti. V případě řady C se částečně jedná o staronové řešení, protože diskuze o C702 a C905 již kdysi odděleny byly. Nyní jsem se k tomuto řešení vrátil a současně oddělil také modely C902 a C510, přičemž každý Cybershot řady C na trhu má nyní vlastní podsekci. Rozmáhá se také sekce XPERIA, proto jsem v ní zavedl podsekce, aby se urychlilo hledání relevantních informací.

17. června 2009 - Po dvou měsících opět úpravy na fóru, tentokrát poněkud zásadnějšího a dlouhodobějšího rázu. Především jsem vytvořil zcela novou kategorii věnovanou telefonům na platformě Sagem. Tyto telefony jsou velmi specifické a protože mají odlišné funkce, než zbytek SE, budou mít i vlastní kategorii ve které bude upozorněno na všechny nevýhody, které z nákupu takto osekaných telefonů plynou. Podle mě už tady sekce měla být déle, většinu modelů už jsem tam přesunul, pokud jsem na nějaký  zapoměl, určitě mi dejte vědet, jsem člověk omylný a zapomínající   Třeba na W395 jsem si vzpoměl jen náhodou, když jsem viděl vlastní recenzi... Dále vznikla kategorie A300, ale její budoucnost je nejistá, protože se objevují informace, podle kterých i nové modely běží na platformě A200 (a začínám tomu věřit, prostředí je s minimem změn). Sekce S60 se už definitivně vyvinula v sekci Satio, brzy také již přibude sekce věnovaná OS Android, který je otázkou času. Fórum nám opět trochu nabobtnalo, takže se pokusím o malou redukci, opět je v módě tvorba duplicitních (a více citních   ) témat a to snižuje přehlednost a znesnadňuje hledání. A abych nezapoměl, uvažuji o malé sekci věnované telefonům Sony a telefonům Ericsson, přeci jen je to součást historie a jsou mezi námi tací, co k tomuto tématu mají co říct a mají co ukázat  na závěr uvažuji o tom, že tyto změny nebudu psát jako nové příspěvky, ale budu jen aktualizovat původní příspěvek, kasm vždy přidám datum změny a jejich seznam. jakékoliv nové návrhy na změny uvítám

11. července 2009 - Fórum opět prošlo menšími úpravami. Nově vznikla sekce zaměřená na schémátka pro komunikátor XPERIA X1. Při této příležitosti jsem od sebe oddělit schémátka pro smartphony s UIQ2 a UIQ3, aby to nebylo v jedné sekci a každý mohl zamířit přímo tam, kam chce. Výrazně se také obměnila sestava moderátorů, která se výrazně zúžila, jelikož potřeby fóra nyní nejsou plně obrovské a menší team lidí se navzájem mnohem jednodušeji domluví. Moderátorské pravomoci jsem již také odebral lidem, kteří na fóru delší dobu nepůsobí, ale jedná se jednoznačně o legendární uživatele, které v teamu kdykoliv rád uvítám zpět, pokus se rozhodnou svůj život opět spojit se značkou Sony Ericsson. Širší spektrum moderátorů zůstalo zachováno v sekci věnované XPERII, jedná se přeci jen o komplikovanější přístroj, takže je třeba na něj vyčlenit více lidí. Do budoucna se team modů samozřejmě bude dál přizpůsobovat potřebám fóra.

3. srpna 2009 - Fórum se nám pomalu, ale jistě rozrůstá a pomalu bude třeba jej připravit na nové modely, které k nám dorazí v listopadu. Protože bych rád měl na fóru pořádek, bude třeba poněkud přitvrdit a být důslednější, což platí především pro team moderátorů. V poslední době si z fóra někteří udělali holubník, takže je na čase si připomenout, proč zde fórum je a co nás vlastně spojuje. Nově budeme mnohem důsledněji postihovat porušování pravidel, až do současné doby jsme byli velmi benevolentní. Stejně tak čeká fórum velmi velká rekonstrukce, postupně se zde objevila spousta málo důležitých respektive nedůležitých témat, ta budeme postupně mazat. Sám se budu snažit jít příkladem a každý den na fóru něco udělat. Pravděpodobně také dojde ke korekci pravidel tak, aby moderátorům poskytovali větší pravomoci. Až do současné doby bylo vedené fóra velmi benevolentní, mnoho lidí toho ale začalo zneužívat, čímž práci s fórem stěžují ostatném uživatelům a to je samozřejmě špatně. V nejbližší době se tedy tyto změny začnou realizovat a věřím, že do příchodu nových telefonů bude celá rekonstrukce hotová.

28. září 2009 - Dnes jsme se dočkali uvedení dvou nových sekcí. Jednu najdete v kategorii věnované telefonů Cybershot a věnuje se dvojici novinek C901 a C903. Druhá (pro většinu z vás výrazně očekávanější) se týká otevření sekce zaměřené na telefony s operačním systémem Google Android. Oficiálně sice žádný zatím představený nebyl, jeho vývoj je ale potvrzený a přístroje se zeleným logem ve znaku a operačním systémem Google Android již existují alespoň coby prototypy. Představení je tak jen otázkou času. Dále se budeme snažit pokračovat v čištění fóra, ale vzhledem k množství příspěvků pravděpodobně není cesta, jak fórum udělat dokonale přehledné. Beru to ale jako výzvu pro sebe a team moderátorů kolem sebe, aby fórum zůstalo takové, jaké je i po nástupu mnoha nových modelů, které se chystají na trh a se kterými se nepochybně vyrojí tisíce nových témat na našem fóru. Pěkný státní svátek (respektive hlavně ten den volna) všem návštěvníkům

28. října 2009 - Trochu jsem využil den volna a konečně vytvořil sekci zaměřenou na schémata pro nový kontroverzní Sony Ericsson - model Aino. Výrazně jsem se zaměřil také na problém se spamboty na fóru, do seznamu blokovaných IP adres jsem přidal spoustu položek a mám pocit, že podíl těchto témat výrazně klesl. Promazal jsem také několik set těchto spam userů, statistiky fóra jsou nyní mnohem čitelnější. Dále bych chtěl pokračovat v blokování problémových IP adres, mazat spamy už mě skutečně přestalo bavit (respektive mě nikdy bavit nezačalo). Fórum jako celek nyní ale funguje dobře a pomalu se začíná zase více prosazovat, přibývá více příspěvků, což je nepochybně výsledek představení a uvedení na trh mnoha nových modelů, Sony Ericsson chytá svěží vítr, tak snad mu to vydrží. Užijte si den volna a uvažte, jestli nenavštívíte sraz SEManie, který se koná 20. listopadu v Brně v restauraci Na Rychtě.

5. prosince 2009 - Opět jsem trochu zapracoval na spambotech, respektive jejich blokování, nově se snažím zakazovat nejen IP adresy, ale také registrační maily (typicky [email protected]), teoreticky bych mohl odstavit většinu spambotů použitím filtrů těžkého kalibru (typicky dovolit registraci pouze na CZ a SK mailové domény, to by ale nemělo ohlas u lidí, kteří primárně používají gmail...). S tím souvisí také fakt, že jsem smazal přibližně 2000 těchto registrovaných uživatelů, minimálně proto, že bych chtěl, aby statistiky fóra o něčem vypovídali... Jelikož jsem dnes docela v ráži, přidal jsem také obecný zákaz registrací na mail cokoliv zavináč cokoliv .ru  Pro zajímavost jsem si vyjel z adminu seznam lidí, kteřá tuto doménu měli - cca 4500 uživatelských účtů. A protože jsem v ráži (už se opakuji), sedl jsem na to a po pár minutách už neexistuje ani jeden... Pokud někdo z těchto čtyř a půl tisíce regnutých uživatelů měl čestné úmysly, omlouvám se mu a příště pro registraci doporučuji jinou doménu  Množství spamu by se nyní mělo výrazně snížit, troufám si tvrdit, že se mi brzy podaří jej obecně snížit na minimum, klidně i za cenu nutných registrací pro autory příspěvků.

19. prosince 2009 - Dlouho očekávaná (a moderátory vyprošovaná) změna dnes dorazila i na SEManii. Rozhodli jsme se totiž omezit práva neregistrovaných uživatelů, tito nově nemají právo zakládat témata ani odpovídat v diskuzích. Na českém internetu jsme v tomto byli celkem exotičtí, jelikož prakticky všechny IT weby již dávni nutnou registraci zavedli. Jelikož už fórum je dostatečně rozšířené (s čímž souvisí komplikace s neregistrovanými uživateli), rozhodli jsme se tedy po dlouhé době k tomuto kroku, o kterém budu informovat také v samostatném článku. Neregistrovaní uživatelé samozřejmě dál mohou fórum navštěvovat a vyhledávat v něm, pokud ale budou sami chtít dát ruku k dílu případně vznést nějaký dotaz, budou se muset zaregistrovat. Registrace je jednoduchá (ale brzy přidáme nějaké ověření proti spambotů) a kdo chce být aktivní a získávat informace, rád se zaregistruje. Uvidíme, jak se nám to osvědčí, podle toho s tím budeme dál pracovat.

20. prosinec 2009 - Úpravy samozřejmě dále pokračují, dnes vznikly nové podsekce v sekci návody. Pomalu ale jistě (s přibývajícím počtem návodů) se už ztrácela přehlednost, pro kterou celá sekce vznikla. Vzhledem ke specifiku telefonů s otevřeným operačním systémem jsem se rozhodl tyto návody oddělit zvlášť. Pomalu ale jistě také pracuji na dalším omezení spambotů na našem fóru, ale je to boj s větrnými mlýny, dokud ale nebude hotová nová verze registračního formuláře, tak nemám na výběr. V čem zatím nemám jasno je začlenění nových modelů řady Green Heart, které se nyní objevily. Že patří do kategorie A200 je jasné, ale kam přesně s nimi? Přidat k dalším novinkám? Nebo vytvořit sekci Green Heart? Nebo přístroje s autofocusem dát k Cybershotům? Nebo rozdělit Cybershoty na dvě části, podle toho zda jsou nebo nejsou zelené a mají v názvu C? A co pak s modelem C901? Green heart to je, dle označení to je ale i klasický Cybershot... Uvítám vaše podněty (i když nakonec to stejně asi budu muset rozhodnout a vymyslet sám).

24. prosince 2009 - Dnes jsem se ještě trochu vrhnul na pročištění fóra, dlouhodobě to beru za své poslání udržet jej přehledné. Tím více mi vadí když vidím, jak se nám zde množí registrace spambotů, výrazně totiž zkreslují statistiky fóra a také naši návštěvnost. Ne že by bylo potřeba mít to přesně, ale rád bych, aby tyto údaje měly nějakou vypovídající hodnotu. Mnoho uživatelů se sice někdy zalogovalo, ale nikdy se už nepřihlásili... Dnes jsem na to sedl a odmazal nakonec necelých 10 000 uživatelů, tedy téměř třetinu současného počtu registrovaných. Toto číslo je obrovské, přímo spamboty z něj tvoří přibližně polovinu a to je také obrovská hodnota. Ale bude lépe, zkvalitnění fóra je jednou z priorit vedení webu na příští rok.
« Poslední úprava: 31. Červenec 2010, 08:36 od Jozef Cmar » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 27. Březen 2010, 09:11 »

Rok 2010

27. března 2010 - Na SEManii se chystá další jemná evoluce, tentokrát se ale nebude jednat o nějaké zásadní změny, spíše dojde k aktualizaci nejdůležitějších článků, odkazů, návodů a dalšího. Především se doplní seznamy fotogalerií, recenzí, obrázků z katalogu Mobilmanie, dost možná také v jednotlivých sekcích na fóru najdete rozcestník s články, které se k daným telefonů vztahují (což by mohlo dále usnadnit orientaci v našem fóru). Není toho málo, ale do prázdnin bych rád vše měl hotové a troufám si tvrdit, že po této aktualizaci se nějakou dobu opět obejdeme bez větších zásahů do koncepce webu.

1. května 2010 -  necelém měsíci zde máme opět jednu novinku, kterou už jste si doufám stačili všimnout, a tou je výrazný úbytek spamu na našem fóru. Bohužel se mi toho nepodařilo dosáhnout úpravou kódu nebo registračního formuláře (to možná v budoucnu podle časových možností našeho administrátora), ale zákazem nových registrací u uživatelů s emailovou adresou s příponou .com Tato je a byla používána odhadem tak 95 procenty spambotů a ačkoliv pro lidi, kteří používají gmail to při nové registraci bude komplikace, nám tady na fóru to pomůže. Navíc zákazy jsou nyní mnohem efektivnější, protože kombinuji omezení pomocí emailu i IP adresy. Zaznamenali jste tento úbytek spamu nebo si jej jen já namlouvám? Rád uslyším váš názor

31. května 2010 - Uplynul měsíc od zavedení z mé strany trochu drastičtějších opatření proti spamu a tak můžeme zhodnotit, jak se tyto osvědčily. Zaímtco dříve se nám na SEManii registrovalo cca 1000 čtenářů měsíčně, z čehož ale byl spam přibližně 75 procent, nyní jsme se dostali na třetinu toho počtu, přičemž spam tvoří výrazně menší část než dosud.Ačkoliv jsou tedy opatření docela drastická, myslím že fungují - spamu zde výrazně ubylo (anebo ostatní moderátoři stoprocentně fungují a vše mažou dříve, než se k tomu dostanu já ).

5. června 2010 - Na našem fóru dnes přibyla specializovaná sekce věnující se telefonům Elm a Hazel. Původně tyto modely byly součástí diskuze okolo předchozích modelů, jako je Yari nebo Naite, na druhou stranu jsou zase o kousek dál a to jak například ochranou CID, která je zatím neprolomená a neumožňuje tunning, tak i možnostmi úvodní obrazovky. Jelikož Elm i Hazel jsou prakticky totožné telefony, toto řešení se vyloženě nabízelo a počínaje dneškem tedy mají svou vlastní sekci.

4. července 2010 - Dnes přibyly nové sekce věnované operačnímu systému Android. Jelikož telefonů s ním bude stále více a pro Sony Ericsson asi budou tyto komunikátory prioritou, budeme se jim i my věnovat o něco více. Současně s tím vyšel návod na root X10 - pokud jste majiteli neváhejte, stojí to za to

15. července 2010 - Vzhledem k událostem posledních dní jsem opět mírně inovoval pravidla fóra, ze kterých se nyní stala pravidla pro celý web. Přibylo pravidlo číslo 17, které jasně definuje, kdy může redakce přistoupit k odstranění komentářů u publikovaných článků. Pokud komentář nijak nesouvisí s tématem daného článku, bude od nynějška smazán. Od výměny názorů je zde především fórum a také soukromé možnosti komunikace.

7. srpna 2010 - Dnes byly na fóru zrušeny tzv. hodnosti podle počtu příspěvků. Od nynějška budou odlišeni pouze moderátoři (případně administrátoři ). Je to z toho důvodu, že hodnosti byly většinou spíše zdrojem úšklebků a neměly větší opodstatnění. Dále půjde vidět počet příspěvků, jen už někteří (především noví) jedinci nebudou využívat hodností jako terče pro posměch
« Poslední úprava: 27. Listopad 2010, 09:03 od Jozef Cmar » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #3 v: 27. Listopad 2010, 09:09 »

Dnes a v předchozích dnech došlo k výrazným úpravám na fóru. Jednak se změnil registrační formulář, takže je fórum mnohem lépe chráněno proti spamu a spambotům (toto už je na foru citelně poznat). Dále jsem dnes kompletně inovoval kategorie a diskuze. Vzhledem k rozmchu smartphonů a chytrých telefonů nemá dále smysl je syslit do jedné kategorie, ale každý operační systém získá samostatnou kategorii. Nové řešení je přehlednější a pohodlnější. Navíc stále platí, že které kategorie vás nezajímají, ty si můžete skrýt a nechat si přehledně jen to, co vás zajímá. Doufám, že se vám bude líbit. Navíc vznikla sekce zaměřená na Windows Phone 7. Zatím zde sice žádnýá telefon nemáme, ale je to otázkou pár měsíců, takže jsem web připravil už nyní Smajlík
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #4 v: 27. Listopad 2010, 14:27 »

nechci rejpat ale v Symbian UIQ2/UIQ3 je 2x obecné
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 17. Prosinec 2010, 09:26 »

A ako vidim upravil sa i rank uzivatelov, vratis to naspat.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
321654
Anonym
« Odpověď #6 v: 17. Prosinec 2010, 16:04 »

rank je upravenej uz asi 4 mesice Cheesy
uložena
Pekony
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: XPERIA ARC S 32 GB
Příspěvků: 579



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 20. Prosinec 2010, 17:42 »

Když jste na hlavní stránce a chcete přejít na forum, tak tam chybí záložka pro Google Android. A to myslím že tam kdysi bývala.
uložena

K700i-W810i-K850i-Satio-Xperia X10 :-) - Xperia ARC S
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 21. Prosinec 2010, 22:37 »

nedalo by sa to troska poprehadzovat? OS, OS, OS, OS, A200, OS, A100, ...symbian UIQ by sa mohol vymenit s A200, nech su OS pokope a ostatne tiez Mrknutí
uložena

v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #9 v: 22. Prosinec 2010, 09:34 »

Žeby seskupování podle živých a mrtvých?
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Joza
Anonym
« Odpověď #10 v: 22. Prosinec 2010, 11:36 »

Přesně tak... Snažím se nahoru dávat to živé, zatímco to mrtvé pomalu odchází (ono obecně odchází celý Sony Ericsson, ale tak něco musí být první... Smajlík)
uložena
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 24. Prosinec 2010, 21:05 »

s tym odchadzanim suhlasim, aj funkcne to pekne s*ru cim dalej, tym viac. sa opicia po konkurencii.
ale tak A200 ma aj novsie modely oproti fonom so Symbianom a WM, ktore su vyssie, takze aj tak mi ta logika pride taka ..........
uložena

Joza
Anonym
« Odpověď #12 v: 02. Leden 2011, 13:30 »

Do nového roku jsem se rozhodl opět trošku překopat současné sekce a připravit se tak lépe na nové telefony. Současně s tím také změnit rozložení jednotlivých OS. Windows Mobile jsou již minulostí, stejně tak Symbian má to nejlepší za sebou. Časem tedy budou postupně klesat směrem dolů fórem. Přesunutí se dočkaly také schémata - díky SE téměř umřela a nemají v současné podobě budoucnost, Themes Creator je navíc mrtvý.
uložena
321654
Anonym
« Odpověď #13 v: 02. Leden 2011, 13:35 »

zajimavy ze SE nema ani jeden model s WP7 ale je nad symbianem Cheesy
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #14 v: 02. Leden 2011, 14:13 »

No rozhodně je WP7 perspektivnější než Symbian, tak proto Smajlík Jinak těch změn bude více, spousta věcí je méně a méně aktuálních, takže prim budou hrát návody, A200 a Android. Do budoucna snad i ty WP7
« Poslední úprava: 02. Leden 2011, 14:18 od Jozef Cmar » uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 8
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Úprava na fóru
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.01 sekund, 17 dotazů.