SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 20:34

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K550i, K770i, K790i, K800i, K810i, T650i, S500i, Z520, Z610, Z710, Z750  |  Řešení problémů (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K770i - vadná základní deska
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Autor Téma: K770i - vadná základní deska  (Zobrazeno 6268 x)
Blanka
Uživatel
***
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« v: 12. Červen 2014, 13:01 »

Dobrý den,
moc prosím o radu - můj problém zde byl už pravděpodobně řešen v roce 2011  - viz http://forum.semania.cz/index.php?topic=28015.0, ale zhruba v jedné třetině už jsem přestala chápat, o co jde... Embarrassed. Tak se omlouvám, jsem laik  Smajlík.
Můj K770i nejde vůbec nastartovat. Po snaze o výměnu po letech již doslouživších všech plastových krytů, protože SW stále chodil OK, jsem mobil měla cca 2 týdny vypnutý a bez SIM. Chtěla jsem ho zase nastartovat, aspoň kvůli záloze kontaktů. Zapnutí se mi podařilo, ovšem začal poblikávat displej. Načetla se obrazovka, probíhalo hledání signálu a náhle mobil zhasl. Pak se sám rozsvítil a to samé se stále dokola opakovalo. Když jsem mobil vypla, raději vytáhla baterku (občas mi zamrzal a jinak se činnost neobnovila), celé se to opakovalo znovu několikrát. Blikla červená dioda a mobil zhasl. Od té doby už jen někdy při zmáčknutém tlačítku "zapnout/vypnout" problikla červená dioda. Jinak nic. Myslela jsem, že je vybitá baterka, ale na nabíjení mobil nereagoval. Zkoušela jsem přes kabel do PC, abych aspoň vytáhla obsah paměti. Mobil nereaguje, jen černo.
Musela jsem si tedy koupit nový telefon, bohužel ten nechtěný, dotykový. V téže prodejně poskytují i servis, tak jsem K770i nechala prověřit, a bylo mi řečeno, že odešla základní deska a je definitivní konec. Kontakty mi nevytáhnou, protože mobil nereaguje na připojení k PC.  Nevím však, je-li to opravdu nemožné, nebo se jim to nechtělo jen dělat... Embarrassed

Moc prosím, zda existuje způsob, jak z tohoto exnutého přístroje vytáhnout telefonní čísla a osobní MMS či zprávy z paměti telefonu? Na simce mám některá čísla uložena, ale samozřejmě ta, která vůbec nepotřebuju. Většina jich byla právě v paměti telefonu. Moc prosím o radu, je-li na světě nějaký servis či odborník - kutil, který by to dokázal nebo je to opravdu nemožné?

Děkuju.
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1]
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní telefony  |  K550i, K770i, K790i, K800i, K810i, T650i, S500i, Z520, Z610, Z710, Z750  |  Řešení problémů (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: K770i - vadná základní deska
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.007 sekund, 18 dotazů.