SEMania.cz Frum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vtejte, Anonym. Prosm pihlate se nebo se zaregistrujte.
Nepiel Vm aktivan email?
22. ervenec 2024, 16:13

Zadejte uivatesk jmno, heslo a dobu pihlen
Hledat:     Pokroil vyhledvn
142457 pspvk v 9999 tmatech od 23754 uivatel
Nejnovj uivatel: Emmitt
* Dom Npovda Hledat Pihlsit Registrovat
Frum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro mobilní telefony (Modertor: Ganimed)  |  Tma: Samsung Champ - Neplatné aplikácie
Strana: [1]
Poslat tma Tisk
Autor Tma: Samsung Champ - Neplatné aplikácie  (Zobrazeno 14158 x)
Staaford
U¾ivatel
Pohlav: Mu
Telefon: SE T630
Pspvk: 53

Zobrazit profil
« v: 20. Listopad 2011, 11:36 »

Viem, ¾e to sem zrejme ani nepatrí, ale nena¹iel som tému, kde by môj príspevok bol na mieste, no som presvedèený, ¾e sa nájde niekto, kto pozná rie¹enie na môj problém.
Dlhé roky som mal SE, ale potom som presedlal na Samsung Champ, ako jeden z mojich 2 telefónov. Som s ním vcelku spokojný, ale nejde mi na òom ¾iadna aplikácia, ¾iadna hra. Tie hry, èo tam boli, si vy¾adovali spoplatnenie za ich plnú verziu a bolo ich tma ajtak dos» málo. Tak som skú¹al, èi nepôjde doòho nejaká nová hra, èi aplikácia
Problém je, ¾e nejde spusti» ¾iadnu hru a ani aplikáciu. Zaka¾dým napí¹e: Neplatná aplikácia. Posielam to zararované, aj rozbalené, jar, jad súbory, niè nejde, a to posielam hry, ktoré by mali doòho ís», neviem do toho niè zohna»...
Poraïte prosím  Undecided
uloena
v6ak
U¾ivatel
Telefon: SK17i, G502, K320i
Pspvk: 2212

Zobrazit profil WWW
« Odpov #1 v: 20. Listopad 2011, 12:59 »

Otázka je, jestli to patøí vùbec na toto fórum. Nemyslím to tak, ¾e bychom byli na¹tvaní, ¾e jsi ode¹el od SE a ¹el k Samsungu a natruc ti neporadili, i kdy¾ budeme vìdìt, ale lidí, kteøí budou vìdìt, tu prostì tolik nebude.
uloena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
Staaford
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #2 v: 20. Listopad 2011, 13:25 »

Chápem, ¾e toto fórum je urèené pre u¾ívateµov preferujúcich Sony Ericssony, ale ja som mal dobrú ponuku na tento telefón, tak som ho bral (pau¹ál) - niekedy nemá¹ veµa na výber. Ja myslím, ¾e v podstate je to to isté, èi by to robilo na SE, alebo na inej znaèke, podstata bude tá istá, len neviem prís» nato, ako to vyrie¹i»...
uloena
M.Èermák
U¾ivatel
Telefon: Shiho Black+IM502+8GB & Shakira White+8GB
Pspvk: 1350

Zobrazit profil WWW
« Odpov #3 v: 20. Listopad 2011, 13:25 »

mozna pomuze http://www.youtube.com/watch?v=44C7fDF5FGA&feature=related
uloena

Dùle¾ité èlánky
Zkuste ELFy! elfpacky jsou poøád aktualizovány - C905
Staaford
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #4 v: 23. Listopad 2011, 19:40 »

Vïaka, pozrel som si to video, taktie¾ aj iné, ktoré by mi mohli pomôc» nejakým spôsobom dopracova» sa k výsledku, ale márne, niè nejde. Stále mi vypisuje: Neplatná aplikácia....
Chyba softwareu? Na 2 Samsungoch? Na oboch Samsungoch vypisuje to isté. Nechápem preèo a netu¹ím, èo s tým robi»... :-(
uloena
Staaford
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #5 v: 24. Listopad 2011, 10:03 »

Na¹iel som na nete video s presne mojim problémom:
http://www.youtube.com/watch?v=mcyN-xlbHpQ&feature=related
Ak by sa niekto na to pozrel, bol by som mu vïaèný, fakt si neviem s tým rady.
uloena
roxetak
U¾ivatel
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Pspvk: 2086

Zobrazit profil WWW
« Odpov #6 v: 24. Listopad 2011, 17:57 »

Stiahnut java aplikaciu presne pre svoj telefon. Nie vsetky java aplikacie su kompatibilne, nie vsetky sa daju nainstalovat do kazdeho telefonu.
uloena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Staaford
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #7 v: 24. Listopad 2011, 18:31 »

Vyskú¹al som veåmi veµa aplikácii, ktoré by podµa rozlí¹enia a iných parametrov mali by» kompatibilné s mojim tel., to isté pí¹e aj ten chalan k tomu videu. Moc to nechápem, preto¾e k aplikácii som si pozrel kompatibilné telefóny a na¹iel som tam svoj, dokonca som na¹iel hru, ktorá s tým istým telefónom, teda znaèkou a radou ¹la, no na mojom to tak nie je. Buï je chyba v nastavení, alebo fakt neviem v èom, softwari? Je nutné prepáli» software? Spadá mi aj na toto záruka?
uloena
Frum SEMania.cz

uloena
Strana: [1]
Poslat tma Tisk
Frum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Programy pro mobilní telefony (Modertor: Ganimed)  |  Tma: Samsung Champ - Neplatné aplikácie
Skoit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Vechna prva vyhrazena.
Strnka vytvoena za 0.01 sekund, 17 dotaz.