SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 22:09

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: XPERIA MINI/PRO , LIVE quick panel (DISKUZIA)
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: XPERIA MINI/PRO , LIVE quick panel (DISKUZIA)  (Zobrazeno 10858 x)
kirisek95
Uživatel
***
Telefon: xperia mini pro
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 13. Listopad 2011, 22:41 »

Tak jak se ti tluče připojení usb a datum, tak je v tom 2.3.3 taky, ale ještě musím doladit pozadí lišty při lockscreenu a při vysunutí, jinak je to super Smajlík nejvíce by mi asi vyhovoval tenhle panel z cyanogenmodu, ale bohužel nejde, teda šlo by, ale moje zkušenosti sotva došáhli na tuhle úpravu jinak teda v té verzy 2.3.3 jsou hezčí ikony, ale není problém proházet Smajlík
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 14. Listopad 2011, 12:25 »

mam par otazok ..
1- jozef ty si dal systemUI z x10 2.3.3 do mini pro s 2.3.4 4.0.2.A.0.58 ? ? ? - to akoze funguje?
2-jozef ako si spravil priehladne pozadie z statusbare?
3- mozem cely systemUI presunut do live walkmanu? nemusim tam nič menit?
« Poslední úprava: 14. Listopad 2011, 13:16 od zaji06 » uložena
kirisek95
Uživatel
***
Telefon: xperia mini pro
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #17 v: 14. Listopad 2011, 12:31 »

v té verzi 2.3.3 x10 je i průhledné téma, ale Jozef má pokud vám 2.3.4

A já teď řeším ve verzi 2.3.3 docela zásadní problém... barva lišty se tvoří podle programu, kterej zrovna běží (jakoby zprůhlední) Takže pustím FB a je celá bílá a nic nevidím, teď to chci zkusit něják pořešit, protože tu lištu prostě chci! Cheesy Kdyby někdo věděl, upravil nebo poradil, který soubory by to mohli být, nezlobil bych se Smajlík
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 14. Listopad 2011, 13:16 »

skusil som teda z tej x10 a na telefone mi zmizla lišta Cheesy Cheesy Cheesy a stale vyhadzuje chybu ... daj link na tu ktora funguje Smajlík
uložena
Rarach
Uživatel
***
Telefon: xperia mini
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 15. Listopad 2011, 15:52 »

Ahoj, čistě náhodou - pořadí ikon v nabídce se asi přeskládat nedá, co?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #20 v: 15. Listopad 2011, 16:39 »

mam par otazok ..
1- jozef ty si dal systemUI z x10 2.3.3 do mini pro s 2.3.4 4.0.2.A.0.58 ? ? ? - to akoze funguje?
2-jozef ako si spravil priehladne pozadie z statusbare?
3- mozem cely systemUI presunut do live walkmanu? nemusim tam nič menit?

já použil systemui vytuněné z modelu XPERIA Arc, viz forum XDA, během večer sem začnu vše dávat i s odkazy a balíčky pro Recovery menu, docela se tomu teď věnuju a foun mám vymazlený
uložena
kirisek95
Uživatel
***
Telefon: xperia mini pro
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 15. Listopad 2011, 17:20 »

Z té x10 jsem použil to co bylo v tom odkazu, co jsem se postoval, postup instalace je totožný jako u 2.3.4 a funguji oboje, co jsem na tom xdA, akorát to druhý je průhledný Mrknutí a nastavení permission je stejný jako u verze 2.3.4 Mrknutí
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 15. Listopad 2011, 20:56 »

mam par otazok ..
1- jozef ty si dal systemUI z x10 2.3.3 do mini pro s 2.3.4 4.0.2.A.0.58 ? ? ? - to akoze funguje?
2-jozef ako si spravil priehladne pozadie z statusbare?
3- mozem cely systemUI presunut do live walkmanu? nemusim tam nič menit?

já použil systemui vytuněné z modelu XPERIA Arc, viz forum XDA, během večer sem začnu vše dávat i s odkazy a balíčky pro Recovery menu, docela se tomu teď věnuju a foun mám vymazlený
dik za typ .. pouzil som aj ja z arcu ale vadi mi 1 vec ... normalne mam v lište signal v bielej farbe ale ked pustim wifi tak sa wifi a signal zmenia na zelenu .. neda sa to zmenit?  Huh
uložena
Rarach
Uživatel
***
Telefon: xperia mini
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 15. Listopad 2011, 22:21 »

Pánové, už se těším na odkazy a postřehy.... Sem s nimi Smajlík
uložena
MarosDurdik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia Mini pro, w910i
Příspěvků: 16



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 22. Prosinec 2011, 08:28 »

Ja mam taký menší problem.. keď som sa to snažil urobiť podla návodu ale nie cez root explorer ale cez root browse tk som to tak včecko urobil ale ked som inštaloval tk mi celá lišta zhora odišla... proste sa vyparila vymazala že tam teraz nič neni....jak ju môžem dostať naspäť????teda okrem toho žeby som preinštaloval system    
« Poslední úprava: 22. Prosinec 2011, 08:32 od MarosDurdik » uložena

http://www.sonyericsson.com/cws/home?cc=sk&lc=sk
                        MY HOME Smajlík
pepan33
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA MINI PRO
Příspěvků: 50



Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 22. Prosinec 2011, 09:19 »

to jozef: ukaz nam jak mas vymazleny founf? Smajlík jinak vesele svatky
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 22. Prosinec 2011, 10:45 »

Ja mam taký menší problem.. keď som sa to snažil urobiť podla návodu ale nie cez root explorer ale cez root browse tk som to tak včecko urobil ale ked som inštaloval tk mi celá lišta zhora odišla... proste sa vyparila vymazala že tam teraz nič neni....jak ju môžem dostať naspäť????teda okrem toho žeby som preinštaloval system    
to je doledok toho že je zle nahraty ten system UI nahraj ho cez root explorer podla navodu  Smajlík
uložena
MarosDurdik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia Mini pro, w910i
Příspěvků: 16



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 22. Prosinec 2011, 10:59 »

Ja mam taký menší problem.. keď som sa to snažil urobiť podla návodu ale nie cez root explorer ale cez root browse tk som to tak včecko urobil ale ked som inštaloval tk mi celá lišta zhora odišla... proste sa vyparila vymazala že tam teraz nič neni....jak ju môžem dostať naspäť????teda okrem toho žeby som preinštaloval system    
to je doledok toho že je zle nahraty ten system UI nahraj ho cez root explorer podla navodu  Smajlík
no dakujem za radu Smajlík ale ja ten root explorer nemam a v markete je iba plateny je nejaky iný spôsob ako ho dostať do telefonu?
uložena

http://www.sonyericsson.com/cws/home?cc=sk&lc=sk
                        MY HOME Smajlík
MarosDurdik
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Xperia Mini pro, w910i
Příspěvků: 16



Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 22. Prosinec 2011, 11:54 »

Ja mam taký menší problem.. keď som sa to snažil urobiť podla návodu ale nie cez root explorer ale cez root browse tk som to tak včecko urobil ale ked som inštaloval tk mi celá lišta zhora odišla... proste sa vyparila vymazala že tam teraz nič neni....jak ju môžem dostať naspäť????teda okrem toho žeby som preinštaloval system    
to je doledok toho že je zle nahraty ten system UI nahraj ho cez root explorer podla navodu  Smajlík
ale teraz ma napadlo neni to preto lebo ja mam android 2.0.A.0.58
uložena

http://www.sonyericsson.com/cws/home?cc=sk&lc=sk
                        MY HOME Smajlík
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 22. Prosinec 2011, 11:59 »

malo by to fungovat aj na 58
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Root a úpravy s ním spojené (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: XPERIA MINI/PRO , LIVE quick panel (DISKUZIA)
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.008 sekund, 18 dotazů.