SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 23:48

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Live Walkman v redakci - ptejte se co vás zajímá
Strana: 1 2 [3] 4  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Live Walkman v redakci - ptejte se co vás zajímá  (Zobrazeno 23993 x)
Neuman
Uživatel
***
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #30 v: 14. Prosinec 2011, 12:04 »

A co je to ta Mobile Bravia?? prý to W nemá.(MINI zase má)
Vůbec se v těch pojmech nevyznám Grin

Stále váhám jestli Mini nebo Walkman Undecided Smajlík

Díky
uložena
Macik68
Uživatel
***
Telefon: C702, X8, Arc S
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #31 v: 14. Prosinec 2011, 12:38 »

No myslím, že mini a live jsou velice podobné telefony. Já bych se rozhodl pocitově. Nechal bych si předvést oba a jeden z nich koupil. Funkce Bravia by měla poskytnout věrnější zobrazení, ale pozor, měla by fungovat pouze při prohlížení obrázků a videí. Stejně tak stereo reproduktor v telefonu nebude pro většinu uživatelů hlavním kritériem. Rozhodoval bych se spíš podle celkové kvality displeje (čitelnost na prudkém světle) a také bych vzal v úvahu, že na tom mírně větším se bude o chlup lépe psát na qwerty klávesnici na výšku. Nicméně i to je jen otázka cviku, měl jsem X8, která měla 3" displej stejně jako Mini a psaní na výšku jsem zvládal po určitém zacvičení docela dobře. Pro někoho může být také kritériem zvláštní tlačítko pro spouštění přehrávače hudby. Kdysi jsem ho měl u W810 a pak mi na dalších telefonech chybělo. Celou touhle radou neradou chci říci jen, že výběr telefonu je čistě subjektivní záležitost a co ocení jeden, nebude bráno druhými v potaz. Každopádně je třeba vzít v úvahu i cenu, která je třeba na x-store u modelu Live with walkman o 25% vyšší než u modelu Mini. A to mi přijde hodně, na to jak jsou si ty mobily podobný.
uložena
Neuman
Uživatel
***
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #32 v: 14. Prosinec 2011, 15:39 »

No myslím, že mini a live jsou velice podobné telefony. Já bych se rozhodl pocitově. Nechal bych si předvést oba a jeden z nich koupil. Funkce Bravia by měla poskytnout věrnější zobrazení, ale pozor, měla by fungovat pouze při prohlížení obrázků a videí. Stejně tak stereo reproduktor v telefonu nebude pro většinu uživatelů hlavním kritériem. Rozhodoval bych se spíš podle celkové kvality displeje (čitelnost na prudkém světle) a také bych vzal v úvahu, že na tom mírně větším se bude o chlup lépe psát na qwerty klávesnici na výšku. Nicméně i to je jen otázka cviku, měl jsem X8, která měla 3" displej stejně jako Mini a psaní na výšku jsem zvládal po určitém zacvičení docela dobře. Pro někoho může být také kritériem zvláštní tlačítko pro spouštění přehrávače hudby. Kdysi jsem ho měl u W810 a pak mi na dalších telefonech chybělo. Celou touhle radou neradou chci říci jen, že výběr telefonu je čistě subjektivní záležitost a co ocení jeden, nebude bráno druhými v potaz. Každopádně je třeba vzít v úvahu i cenu, která je třeba na x-store u modelu Live with walkman o 25% vyšší než u modelu Mini. A to mi přijde hodně, na to jak jsou si ty mobily podobný.

Díky za radu Mrknutí

Mobil hlavně používám na volání(cca 5h/měs.,150sms)a občas fotím v práci,a málokdy si pustím hudbu.Ted v současným mobilu mám cca 30 písniček.Jinak na nic víc mobil nepoužívám,ani NET nepotřebuju.

Takže je fajn větší displej u W  ale zase jak tak čtu zase MINI má lepší zbrazení,tak já nevím Cheesy



uložena
Neuman
Uživatel
***
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #33 v: 16. Prosinec 2011, 16:10 »

Ted zjišťuju že to nemá ukolovník (ukoly) Shocked

Jde to dodatečně nahrát???

Díky.
uložena
Neuman
Uživatel
***
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #34 v: 19. Prosinec 2011, 22:21 »

Máte někdo nahranou tu Bravii?? jaký je rozdíl??

Díky moc Mrknutí
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #35 v: 20. Prosinec 2011, 06:10 »

ja mam rozdiel skoro  ziadny .. mozno o 1% lepsi kontrast
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #36 v: 20. Prosinec 2011, 13:50 »

neviete niekdo prečo sa mi do SMS zmesti iba par pismeniek? hned ma prepina na sms 2 Sad ani v nastaveniach nič neni
uložena
K@rlos
Uživatel
***
Telefon: SE C901, SE T650i, SE Xperia Ray
Příspěvků: 21



Zobrazit profil
« Odpověď #37 v: 29. Prosinec 2011, 14:28 »

Někde jsem četl, že tento telefon má podporu USB host (USB on the go), můžete to někdo prosím vyzkoušet? Jde mi o připojení flash disku přes redukci, nikoliv přes Dock. Pokud to opravdu funguje, nedalo by se to z telefonu nějakým způsobem vytáhnout a nahrát to i do ostatních Xperií ?  Smajlík Půjde zřejmě jen o nějaké ovladače USB...
uložena
zaji06
Uživatel
***
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Příspěvků: 430



Zobrazit profil
« Odpověď #38 v: 29. Prosinec 2011, 17:09 »

sice to nemam ako skusit ale v nastaveniach je niečo ze možnosti pripojenia / a že režim pripojenia USB a tam je režim prenosu medii - neviem či je to ono ... po zapnuti vyskoči dalšia podzložka - spojte telefon s inymi zariadeniami pomocou kabla USB  
EDIT- našiel som toto http://www.youtube.com/watch?v=1EVC7cP86Nk&feature=related
« Poslední úprava: 29. Prosinec 2011, 18:05 od zaji06 » uložena
Neuman
Uživatel
***
Příspěvků: 70


Zobrazit profil
« Odpověď #39 v: 03. Leden 2012, 13:00 »

Tak tento telefon mám od vánoc a zatím spokojenost.
Až na tu výdrž baterie Undecided  (hodně volám)V tomhle je to velký krok zpět.existuje řešení?? silnější baterie??Nebo se vrátit k obyč.mobilu?? Grin
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #40 v: 16. Leden 2012, 21:04 »

Mat telefon urceny na telefonovanie, uplne "jednouchy", bez nejakych modernych ficur. Hlavne s extra dlhou vydrzou baterie Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin Grin Grin Mrknutí
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
tepo
Uživatel
***
Telefon: wt19i
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #41 v: 16. Leden 2012, 23:48 »

no, toto ma zaujimahttp://forum.semania.cz/index.php/topic,29026.0.html
uložena
Btihin
Uživatel
***
Telefon: SE live with walkman wt19i black + 8GB
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #42 v: 18. Leden 2012, 14:24 »

Ahoj, jsem čertvým vlastníkem LWW a po pár dnesch mám jeden problém. Když vypnu zvuky nebo zapnu režim vibrace, přestane fungovat zvuk klaves, vyberu a zvuk odemknuti obrazovky. Což je v pořádku, jenže při opětovnem zapnuti zvuků, již zvuk kláves, vyberu ani zvuk odemknuti nefunguje ostatni zvuky jdou. Nanešel jsem žádné nastavení. Jediné co pomohlo bylo obnovení standardního nastavení. Ovsem po vypnuti zvuků se zavada vrati.

Chtělbych Vás požádat o pomoc s timto problémem. Jsem cerstvy majitel Androida. A nevim jak to chodi když nastane podobna chyba. Muzu Vam sem poslat seznam nainstalovanych aplikací nebo vše co budete potrebovat.

Předem děkuji za jakoukoliv pomoc.
Mějte se zatím
uložena
oglop
Uživatel
***
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #43 v: 10. Duben 2012, 08:40 »

Ahojte srovnavam tenhle telefon s htc wildfire S a momentálně mě zajímají formáty souborů co to je schopno přežvýkat a taky jak funguje to GPS nikdy jsem chytre fon neměl.. známej mi říkal, že na tom thc mu to gps funguje i když neni připojenej na net (akorat mu to nezobrazuje mapu ale pry tam jde stahnout nejaka aplikačka)
ale víc mě zajímá co to umí přehrát
na netu jsem četl, že to neumí divX ani Xdiv někde dokonce že ani obyčejný formáty zvuku jako wma, waw a podobně (ale to pochybuju že je pravda)
u htc jsem se nic takového nedočetl.

díky za odpověd
uložena
roxetak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Příspěvků: 2086


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #44 v: 10. Duben 2012, 20:07 »

gps funguje normalne. Pracovat s nim dokazu len aplikacie. stahovania dat z netu sa bat nemusis. Pokial si zablokujes Agps. Inak vsak k vyuzivaniu smartov ci androidov aj tak potrebujes datovy balik. a co sa tyka podporovanych audio, ci video suborov, tak cez google play, teda byvaly Google market si doinstalujes mnozstvo aplikacii, playerov, ktore budu podporovat co len chces.
uložena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 2 [3] 4  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Live Walkman v redakci - ptejte se co vás zajímá
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 18 dotazů.