SEMania.cz Frum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vtejte, Anonym. Prosm pihlate se nebo se zaregistrujte.
Nepiel Vm aktivan email?
20. ervenec 2024, 13:09

Zadejte uivatesk jmno, heslo a dobu pihlen
Hledat:     Pokroil vyhledvn
142456 pspvk v 9998 tmatech od 23754 uivatel
Nejnovj uivatel: Emmitt
* Dom Npovda Hledat Pihlsit Registrovat
Frum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Modertor: Ganimed)  |  Tma: Sony Ericsson Live Walkman v redakci - ptejte se co vás zajímá
Strana: 1 2 [3] 4  Ve
Poslat tma Tisk
Autor Tma: Sony Ericsson Live Walkman v redakci - ptejte se co vás zajímá  (Zobrazeno 25233 x)
Neuman
U¾ivatel
Pspvk: 70

Zobrazit profil
« Odpov #30 v: 14. Prosinec 2011, 12:04 »

A co je to ta Mobile Bravia?? prý to W nemá.(MINI zase má)
Vùbec se v tìch pojmech nevyznám Grin

Stále váhám jestli Mini nebo Walkman Undecided Smajlk

Díky
uloena
Macik68
U¾ivatel
Telefon: C702, X8, Arc S
Pspvk: 109

Zobrazit profil
« Odpov #31 v: 14. Prosinec 2011, 12:38 »

No myslím, ¾e mini a live jsou velice podobné telefony. Já bych se rozhodl pocitovì. Nechal bych si pøedvést oba a jeden z nich koupil. Funkce Bravia by mìla poskytnout vìrnìj¹í zobrazení, ale pozor, mìla by fungovat pouze pøi prohlí¾ení obrázkù a videí. Stejnì tak stereo reproduktor v telefonu nebude pro vìt¹inu u¾ivatelù hlavním kritériem. Rozhodoval bych se spí¹ podle celkové kvality displeje (èitelnost na prudkém svìtle) a také bych vzal v úvahu, ¾e na tom mírnì vìt¹ím se bude o chlup lépe psát na qwerty klávesnici na vý¹ku. Nicménì i to je jen otázka cviku, mìl jsem X8, která mìla 3" displej stejnì jako Mini a psaní na vý¹ku jsem zvládal po urèitém zacvièení docela dobøe. Pro nìkoho mù¾e být také kritériem zvlá¹tní tlaèítko pro spou¹tìní pøehrávaèe hudby. Kdysi jsem ho mìl u W810 a pak mi na dal¹ích telefonech chybìlo. Celou touhle radou neradou chci øíci jen, ¾e výbìr telefonu je èistì subjektivní zále¾itost a co ocení jeden, nebude bráno druhými v potaz. Ka¾dopádnì je tøeba vzít v úvahu i cenu, která je tøeba na x-store u modelu Live with walkman o 25% vy¹¹í ne¾ u modelu Mini. A to mi pøijde hodnì, na to jak jsou si ty mobily podobný.
uloena
Neuman
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #32 v: 14. Prosinec 2011, 15:39 »

No myslím, ¾e mini a live jsou velice podobné telefony. Já bych se rozhodl pocitovì. Nechal bych si pøedvést oba a jeden z nich koupil. Funkce Bravia by mìla poskytnout vìrnìj¹í zobrazení, ale pozor, mìla by fungovat pouze pøi prohlí¾ení obrázkù a videí. Stejnì tak stereo reproduktor v telefonu nebude pro vìt¹inu u¾ivatelù hlavním kritériem. Rozhodoval bych se spí¹ podle celkové kvality displeje (èitelnost na prudkém svìtle) a také bych vzal v úvahu, ¾e na tom mírnì vìt¹ím se bude o chlup lépe psát na qwerty klávesnici na vý¹ku. Nicménì i to je jen otázka cviku, mìl jsem X8, která mìla 3" displej stejnì jako Mini a psaní na vý¹ku jsem zvládal po urèitém zacvièení docela dobøe. Pro nìkoho mù¾e být také kritériem zvlá¹tní tlaèítko pro spou¹tìní pøehrávaèe hudby. Kdysi jsem ho mìl u W810 a pak mi na dal¹ích telefonech chybìlo. Celou touhle radou neradou chci øíci jen, ¾e výbìr telefonu je èistì subjektivní zále¾itost a co ocení jeden, nebude bráno druhými v potaz. Ka¾dopádnì je tøeba vzít v úvahu i cenu, která je tøeba na x-store u modelu Live with walkman o 25% vy¹¹í ne¾ u modelu Mini. A to mi pøijde hodnì, na to jak jsou si ty mobily podobný.

Díky za radu Mrknut

Mobil hlavnì pou¾ívám na volání(cca 5h/mìs.,150sms)a obèas fotím v práci,a málokdy si pustím hudbu.Ted v souèasným mobilu mám cca 30 písnièek.Jinak na nic víc mobil nepou¾ívám,ani NET nepotøebuju.

Tak¾e je fajn vìt¹í displej u W  ale zase jak tak ètu zase MINI má lep¹í zbrazení,tak já nevím Cheesy

uloena
Neuman
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #33 v: 16. Prosinec 2011, 16:10 »

Ted zji¹»uju ¾e to nemá ukolovník (ukoly) Shocked

Jde to dodateènì nahrát???

Díky.
uloena
Neuman
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #34 v: 19. Prosinec 2011, 22:21 »

Máte nìkdo nahranou tu Bravii?? jaký je rozdíl??

Díky moc Mrknut
uloena
zaji06
U¾ivatel
Telefon: Live Walkman 2.3.4 ROOT
Pspvk: 430

Zobrazit profil
« Odpov #35 v: 20. Prosinec 2011, 06:10 »

ja mam rozdiel skoro  ziadny .. mozno o 1% lepsi kontrast
uloena
zaji06
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #36 v: 20. Prosinec 2011, 13:50 »

neviete niekdo preèo sa mi do SMS zmesti iba par pismeniek? hned ma prepina na sms 2 Sad ani v nastaveniach niè neni
uloena
K@rlos
U¾ivatel
Telefon: SE C901, SE T650i, SE Xperia Ray
Pspvk: 21

Zobrazit profil
« Odpov #37 v: 29. Prosinec 2011, 14:28 »

Nìkde jsem èetl, ¾e tento telefon má podporu USB host (USB on the go), mù¾ete to nìkdo prosím vyzkou¹et? Jde mi o pøipojení flash disku pøes redukci, nikoliv pøes Dock. Pokud to opravdu funguje, nedalo by se to z telefonu nìjakým zpùsobem vytáhnout a nahrát to i do ostatních Xperií ?  Smajlk Pùjde zøejmì jen o nìjaké ovladaèe USB...
uloena
zaji06
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #38 v: 29. Prosinec 2011, 17:09 »

sice to nemam ako skusit ale v nastaveniach je nieèo ze mo¾nosti pripojenia / a ¾e re¾im pripojenia USB a tam je re¾im prenosu medii - neviem èi je to ono ... po zapnuti vyskoèi dal¹ia podzlo¾ka - spojte telefon s inymi zariadeniami pomocou kabla USB  
EDIT- na¹iel som toto http://www.youtube.com/watch?v=1EVC7cP86Nk&feature=related
« Posledn prava: 29. Prosinec 2011, 18:05 od zaji06 » uloena
Neuman
U¾ivatel

Zobrazit profil
« Odpov #39 v: 03. Leden 2012, 13:00 »

Tak tento telefon mám od vánoc a zatím spokojenost.
A¾ na tu výdr¾ baterie Undecided  (hodnì volám)V tomhle je to velký krok zpìt.existuje øe¹ení?? silnìj¹í baterie??Nebo se vrátit k obyè.mobilu?? Grin
uloena
roxetak
U¾ivatel
Pohlav: Mu
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Pspvk: 2086

Zobrazit profil WWW
« Odpov #40 v: 16. Leden 2012, 21:04 »

Mat telefon urceny na telefonovanie, uplne "jednouchy", bez nejakych modernych ficur. Hlavne s extra dlhou vydrzou baterie Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin Grin Grin Mrknut
uloena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
tepo
U¾ivatel
Telefon: wt19i
Pspvk: 8

Zobrazit profil
« Odpov #41 v: 16. Leden 2012, 23:48 »

no, toto ma zaujimahttp://forum.semania.cz/index.php/topic,29026.0.html
uloena
Btihin
U¾ivatel
Telefon: SE live with walkman wt19i black + 8GB
Pspvk: 2

Zobrazit profil
« Odpov #42 v: 18. Leden 2012, 14:24 »

Ahoj, jsem èertvým vlastníkem LWW a po pár dnesch mám jeden problém. Kdy¾ vypnu zvuky nebo zapnu re¾im vibrace, pøestane fungovat zvuk klaves, vyberu a zvuk odemknuti obrazovky. Co¾ je v poøádku, jen¾e pøi opìtovnem zapnuti zvukù, ji¾ zvuk kláves, vyberu ani zvuk odemknuti nefunguje ostatni zvuky jdou. Nane¹el jsem ¾ádné nastavení. Jediné co pomohlo bylo obnovení standardního nastavení. Ovsem po vypnuti zvukù se zavada vrati.

Chtìlbych Vás po¾ádat o pomoc s timto problémem. Jsem cerstvy majitel Androida. A nevim jak to chodi kdy¾ nastane podobna chyba. Muzu Vam sem poslat seznam nainstalovanych aplikací nebo v¹e co budete potrebovat.

Pøedem dìkuji za jakoukoliv pomoc.
Mìjte se zatím
uloena
oglop
U¾ivatel
Pspvk: 2

Zobrazit profil
« Odpov #43 v: 10. Duben 2012, 08:40 »

Ahojte srovnavam tenhle telefon s htc wildfire S a momentálnì mì zajímají formáty souborù co to je schopno pøe¾výkat a taky jak funguje to GPS nikdy jsem chytre fon nemìl.. známej mi øíkal, ¾e na tom thc mu to gps funguje i kdy¾ neni pøipojenej na net (akorat mu to nezobrazuje mapu ale pry tam jde stahnout nejaka aplikaèka)
ale víc mì zajímá co to umí pøehrát
na netu jsem èetl, ¾e to neumí divX ani Xdiv nìkde dokonce ¾e ani obyèejný formáty zvuku jako wma, waw a podobnì (ale to pochybuju ¾e je pravda)
u htc jsem se nic takového nedoèetl.

díky za odpovìd
uloena
roxetak
U¾ivatel
Pohlav: Mu
Telefon: Xperia mini pro, Samsung Galaxy SII, Samsung Galaxy Ch@t, HTC Touch HD,
Pspvk: 2086

Zobrazit profil WWW
« Odpov #44 v: 10. Duben 2012, 20:07 »

gps funguje normalne. Pracovat s nim dokazu len aplikacie. stahovania dat z netu sa bat nemusis. Pokial si zablokujes Agps. Inak vsak k vyuzivaniu smartov ci androidov aj tak potrebujes datovy balik. a co sa tyka podporovanych audio, ci video suborov, tak cez google play, teda byvaly Google market si doinstalujes mnozstvo aplikacii, playerov, ktore budu podporovat co len chces.
uloena

Plny suflik telefonov SE.
Hlavne smarty P1i, M600i, U1i, W960i, p800i, HTC Diamond
Frum SEMania.cz

uloena
Strana: 1 2 [3] 4  Ve
Poslat tma Tisk
Frum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Active, Mini, Mini Pro, Live Walkman (Modertor: Ganimed)  |  Tma: Sony Ericsson Live Walkman v redakci - ptejte se co vás zajímá
Skoit do:  

© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Vechna prva vyhrazena.
Strnka vytvoena za 0.008 sekund, 18 dotaz.