SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
28. Březen 2024, 15:48

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Livedock DK10 dorazil do redakce
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Sony Ericsson Livedock DK10 dorazil do redakce  (Zobrazeno 26456 x)
Mara232
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 1100 ->SE xperia x10i
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #15 v: 27. Říjen 2011, 18:34 »

to je škoda,úane cmar,nemohl by jste to vyzkoušet?
uložena
Mara232
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 1100 ->SE xperia x10i
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #16 v: 01. Listopad 2011, 15:23 »

já myslím že po aktualizaci na android 2.3.3 by to mělo jít,šak i x10 light na marketu nejede,ale arc light už jede. Pane Cmar,nechtělo by se vám to zkusit?
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #17 v: 01. Listopad 2011, 16:23 »

Tohle bohužel není až tak o chtění, neb X10 teď nemám u sebe a mám úůjčeno tolik telefonů, že další mi teď nikdo nepůjčí Smajlík
uložena
Mara232
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia 1100 ->SE xperia x10i
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #18 v: 07. Listopad 2011, 17:31 »

aha,tak kdyby vám ho někdo půjčil napiště sem proším jestli by to šlo,je to poměrně pěkné zařízení
uložena
pudl
Uživatel
***
Příspěvků: 57


Zobrazit profil
« Odpověď #19 v: 08. Listopad 2011, 14:26 »

nechci jim dělat reklamu, nicméně, kdo má zájem, tak na 1shop v Praze jej mají 100%ně za 709,-.
uložena
asahi
Uživatel
***
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 161



Zobrazit profil
« Odpověď #20 v: 08. Listopad 2011, 14:56 »

Dostupnost neznama nebo "na zavolani", stejne jako ve vsech ostatnich obchodech, kde ho maji v ceniku, ale vubec netusi, kdy bude.
uložena
Daff.Cz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Arc S Midnight Blue
Příspěvků: 117



Zobrazit profil
« Odpověď #21 v: 08. Listopad 2011, 18:57 »

TS Bohemia ho mají skladem za 738,- Kč :

http://interlink.tsbohemia.cz/sony-ericsson-multimedialni-stanice-livedock-dk10_d135947.html


Kdo si ho bude kupovat? právě nad ním přemýšlím...
uložena

Až umřu, pohřběte mě prosím tváří dolů, aby mi celý svět mohl políbit prdel. Mrknutí
pudl
Uživatel
***
Příspěvků: 57


Zobrazit profil
« Odpověď #22 v: 08. Listopad 2011, 19:20 »

Dostupnost neznama nebo "na zavolani", stejne jako ve vsech ostatnich obchodech, kde ho maji v ceniku, ale vubec netusi, kdy bude.


nikoliv dostupnost neznámá, ale dostupnost je taková, že jsem si ho dneska u nich zakoupil.
uložena
asahi
Uživatel
***
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 161



Zobrazit profil
« Odpověď #23 v: 08. Listopad 2011, 21:30 »

Si asi koupil posledni, protoze jim tam sviti telefon. V Bohemce je skladem pouze na centrale. Ale jo, vypada to, ze uz do CR fakt dorazil. Kdyby nemel ten hnusnej kablik, tak bych si ho koupil.
uložena
Daff.Cz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Arc S Midnight Blue
Příspěvků: 117



Zobrazit profil
« Odpověď #24 v: 08. Listopad 2011, 22:33 »

náhodou ten káblík je dobrá věc, díky tomu pasuje na více telefonů...  Mrknutí
uložena

Až umřu, pohřběte mě prosím tváří dolů, aby mi celý svět mohl políbit prdel. Mrknutí
Macik68
Uživatel
***
Telefon: C702, X8, Arc S
Příspěvků: 109


Zobrazit profil
« Odpověď #25 v: 09. Listopad 2011, 06:29 »

Tak hlavně chlapi už pište zkušenosti. Láká mě nápad udělat si z tv pomocí bezdrátové myši a klávesnice webový prohlížeč. :-)
uložena
asahi
Uživatel
***
Telefon: Xperia X1
Příspěvků: 161



Zobrazit profil
« Odpověď #26 v: 09. Listopad 2011, 09:27 »

Zajimalo by me jestli by se k tomu dal pripojit usb hub a do toho fotak a prenosny hdd a jestli by slo zalohovat fotografie.
uložena
Daff.Cz
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Sony Ericsson Xperia Arc S Midnight Blue
Příspěvků: 117



Zobrazit profil
« Odpověď #27 v: 09. Listopad 2011, 12:30 »

taky by mě zajímaly zkušenosti, nějaký fotky a tak... Cheesy
uložena

Až umřu, pohřběte mě prosím tváří dolů, aby mi celý svět mohl políbit prdel. Mrknutí
pudl
Uživatel
***
Příspěvků: 57


Zobrazit profil
« Odpověď #28 v: 09. Listopad 2011, 18:59 »

první zkušenosti z LiveDocku:
- designově i materiálově slušné provedení, jen je takový opticky menší;
- má připojení k síti (elpr),
- dále bílý krátký kabel k propojení s Arc S, a k nabíjení, které je rychlejší než přes PC,
- klasický usb vstup,
- lze si nastavit přes úvodní info nebo poté přes Správce Livewaru, co se má otevřít při připojení k LiveDocku, tak jsem si dal hudbu - třeba,
- vlastním myš Microsoft Arc laserová bezdrátová s usb konektůrkem , který zastrčím do usb vstupu v LiveDocku a momentálně se nějak snažím vše rozpohybovat.
- myška od Microsoftu je skvělá - reaguje prakticky ihned na vše možné - na displeji mobilu je klasická šipečka, se kterou je možné otevírat zavírat vše, na další funkce u myšky si musí člověk zvyknout - co dělá levé kliknutí, co dělá středové kolečko, co dělá pravé kliknutí. Jelikož mám Arc S propojen přes BT s pc Lenovo Idea All-in-one, tak hraju momentálně muziku z internetu, vše lze šipečkou docela dobře ovládat.
- nová zkušenost - šipečkou jsem otevřel i zámek telefonu posunutím, stejně tak šipečkou a držením levého klikátka na myšce točím hlavní strany launcheru - používám jich víc, ale momentálně od Go launcher,...........
- docela je to vymakané, asi to brzo omrzí, je to spíše frajeřinka......
uložena
kordo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia NEO viac ich sem písať nebudem, lebo by sa sem ani nevošli :D
Příspěvků: 155



Zobrazit profil
« Odpověď #29 v: 15. Prosinec 2011, 09:56 »

no ja som si LiveDock spravil doma sám jediné čo neviem rozbehať je flash disk nájsť mi ho nájde len neviem sa do neho dostať Cheesy
(Tak a mám to na prácu s flash diskom som našiel jeden program Al Mass Storage je dostupná na markete keď pripojíte nejaký usb kľúč tak si otvoríte ten program dáte mount potom len cez Astro vbehnete karta sd a tam nájdete položku USB vôjdete do nej a tam nájdete obsah svojeho usb kľúča) Hnevajú ma však dve veci nedokážem urobiť to aby telefón aj nabíjalo buď mi nabíja telefón alebo mám pripojené zariadenia a externý Hdd tiež nedokážem rozbehať ale to môže byť aj tým že Android nedokáže pristupovať na NTSF partíciu
alebo aspoň ten program budem skúšať ďalej a keď to budem mať hotové upnem nejaké krátke video na youtube. Ešte problém môže byť v tom že buď si napätie ťahá usb zariadenie alebo telefón premýšľam to rozdeliť usmerňovacími diódami na + a určiť tok napätia možno to pomôže a zariadenie tým pofrčí aj v móde nabíjania... Keď to budem mať hotové a pôjde to dám sem schému zapojenia a určite si s tým poradí aj sebemenší amatér v elektrotechnike a ušetrí tak kopec peňazí...
« Poslední úprava: 16. Prosinec 2011, 07:42 od kordo » uložena

Nevieš opýtaj sa...
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: 1 [2] 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné Arc, Neo, Play, Pro, Ray (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Sony Ericsson Livedock DK10 dorazil do redakce
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.