SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 07:28

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Andrea Gaal bude odpovídat v rozhovoru na vaše otázky, pokládejte je zde
Strana: [1] 2 3  Vše
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Andrea Gaal bude odpovídat v rozhovoru na vaše otázky, pokládejte je zde  (Zobrazeno 18108 x)
Joza
Anonym
« v: 21. Červenec 2011, 07:21 »

Našemu webu se naskytla zajímavá příležitost a to vyzpovídat současnou ředitelku Sony Ericssonu pro střední Evropu. Původně jsem se sám chystal na nějaké vymýšlení otázek, pak mě ale napadlo, že podobnou příležitost třeba oceníte také. Proto vzniká tento thread, kde bych rád koncentroval zajímavé otázky na paní ředitelku. V nejbližší době pak na webu uveřejníme článek s odpověďmi. Proto využijte této příležitosti a ptejte se na věci, které vás zajímají.

Předem upozorním, že nemá moc význam ptát se na nepředstavené novinky a podobné věci, tady bohužel nemůžeme čekat otevřené odpovědi. Každopádně za zeptání nic nedáte, maximálně zůstane vaše otázka nezodpovězena. Pokládání otázek ukončíme posledního července, do té doby tedy máte čas na vymýšlení. Otázky prosím piště přímo sem. Díky

uložena
Nitram47
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE c905 / w995 / c902
Příspěvků: 319



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 21. Červenec 2011, 09:31 »

Mna by zaujimalo, ci sa SE este vrati ku klasickym telefonom typu A200
uložena

C510
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE XPERIA PRO
Příspěvků: 272



Zobrazit profil
« Odpověď #2 v: 21. Červenec 2011, 12:07 »

presne vysvetlit preco meskaju telefony
uložena


Ericssson A1018s -> Nokia 3310 -> Sagem MyX-6 -> SE K600i -> Nokia 6120 classic -> SE C510 -> SE XPERIA PRO Smajlík
obluda zelená
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Nokia N8-00
Příspěvků: 253



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #3 v: 21. Červenec 2011, 21:01 »

Mám otázku, proč u nás běžně není dostupné nové příslušenství. Některé se dá na v nějakých obchodech sehnat, ale není to vše. A na oficiálním obchodě dostupné žádné nové.
uložena

Občas se tady objevím.
Motorola T180 -> Nokia 3140 -> SE Z600 -> Nokia 3410 -> SE K750i -> SE K790i -> Nokia N8-00
chendler
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE W600i - SE K810i -SE Xperia X10
Příspěvků: 36



Zobrazit profil
« Odpověď #4 v: 22. Červenec 2011, 07:39 »

Otázka: Ako to dopadne s Xperiou X10. ((viem je to už stará otrepaná otázka, ale majiteľov to zaujíma, okrem všetkých dohadov a poloprávd už by som chcel presne vedieť ČO? KEDY? a KDE?))
uložena

SE W600i - SE K810i -SE Xperia X10 (ver. 1.6_2.1__2.2.3___2.3.3)
v6ak
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SK17i, G502, K320i
Příspěvků: 2212



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #5 v: 22. Červenec 2011, 08:08 »

Zajímalo by mě, zda plánují nějaké změny v politice s neoficiálními úpravy při reklamaci a hlavněě při flashování.
// Uznávám sice, že SE zde má na své jednání právo, ale pokud se jiní výrobci chovají jinak, trh zareaguje...
uložena

kontakt - Ale nejsem poradna - od toho je tu toto fórum
michalko58
Uživatel
***
Telefon: T29, T68i, T610, K600i, K610i, K530i, X10 Mini Pro, momentalne Elm
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 22. Červenec 2011, 08:46 »

Mna by tiez zaujimalo, ci vobec a ak ano, tak kedy sa objavi nejaky telefon na A200 (pripadne nejaka vyssia verzia), najlepsie nastupca Elmu. Hlavne nie nic dotykove!!! Proste dobre vybavena klasika s dlhou vydrzou na bateriu (= bez Androidu). Je totizto kopa ludi, ktori dotykovy telefon vlastnili a uz ho viac NECHCU, pripadne ho nechcu vobec. A prave takyto, dobre vybaveny telefon, na trhu chyba.  Mrknutí
uložena
freedll
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: SE Neo + 32GB + Jays Three
Příspěvků: 37



Zobrazit profil
« Odpověď #7 v: 22. Červenec 2011, 09:15 »

Mě by zajímalo, jestli je paní Gaal spokojená s českým zastoupením (lidmi kteří tady vedou) SE. Protože díky jejich snaze tady máme/nemáme Neo/Arc tak brzo. A celkově zde kvalita SE pokulhává za jinými státy. Děkuji  Smajlík
uložena
spovos
Uživatel
***
Telefon: X10 mini pro
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 22. Červenec 2011, 10:05 »

Dobrý den, zajímalo by mě jak Vaše společnost vnímá náš trh a jestli to má vliv na uvedení telefonů do prodeje?  Ostatní výrobci jsou přece jen rychlejší. Vaše telefony na náš trh přicházejí s křížkem po funuse, kdy už je pro zákazníka výhodnější přístroj od konkurence (pokud zákazníkem není fanoušek SE telefonů). Máte v plánu, v tomto negativním přetrvávajícím trendu pokračovat?
« Poslední úprava: 22. Červenec 2011, 10:38 od spovos » uložena
pogo
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: Xperia PRO
Příspěvků: 446



Zobrazit profil
« Odpověď #9 v: 22. Červenec 2011, 12:03 »

Po dlouhém zpoždění v uvedení na trh modelu Xperia X1i (tuším, že jsem čekal více než půl roku), SE tvrdilo, že se poučilo z chyb a nic se nebude opakovat. Na tento špičkový model jsem si počkal i přesto, že ho kvůli zdržování funkčně i výkonově předběhla veškerá konkurence (hlavně byla zřejmě chyba zadávat výrobu přímému konkurentovi - HTC, který dle mého názoru právě kvůli X1i rozjel výrobu svých smartphonů a dnes se zaří k nejlepším na trhu). Nevadilo mne ani, že se na diskuzích objevovaly informace, že tento model praská. Bohužel toto postihlo i mne a po třetí stejné závadě jsem se s tímto mobilem rozloučil. Dodnes jsem nenašel plnohodnotnou náhradu - vlastně našel, ale nemůžu si jí koupit - Xperia PRO - známé odkládání kvůli zemětřesení je samozřejmě pochopitelné a nikdo z toho neviní SE, je jasné, že spousta komponent je vyráběna přímo v Japonsku, a to je vzhledem k výsledné kvalitě dobře. Jenže ostatní modely jsou už na trhu (tedy ještě ne, ale očekávám, že v době, kdy budete odpovídat už ARC i NEO budou). u ARCu jsou opět problémy s praskajícími kryty, historie se opakuje. Co se týče modelu PRO, tak Sony Ericsson jako u ostatních modelů totálně selhal v informovanosti potencionálních zákazníků. Pochopil jsem odklad na červen, ale pak další odložení, ve výsledku by "měl" teno mobil přijít na trh někdy kolem října 2011. Nikdo oficiálně (alespoň v ČR) neoznámil třeba toto: "Bohužel stále se nedaří vyrobit dostatečný počet součástek, tak se tento mobil odsová na říjen".  Protože mám SE rád a u konkurence mne nic nezaujalo, počkám na tento mobil, ale je spoustu lidí, kteří prostě přešli ke konkurenci.
Vypíchnu tedy hlavní otázky, na které bych rád znal odpověď:

- jak současným a budoucím majitelům modelu ARC SE zajistí, že kryty nebudou praskat i po výměně?

- zlepší se nějakým způsobem s Vaším příchodem informovanost pro zákazníky a fanoušky této značky v ČR? (prostřednictvím oficiálních zdrojů, nebo například  dodávání dostatku informací na tento web?)

- zlepší se kvalita oficiálního e-shopu (málo produktů - hlavně příslušenství chybí) v ČR?

- nebylo by lepší místo neustálého představování nových a nových mobilů, se raději zaměřit na 3/4 roku představené novinky, aby jich bylo dostatek, a nové telefony představit těsně před uvedením na trh?

Samozřejmě přeji značce SE ať se ze současné situace co nejrychleji dostane.
uložena

Alcatel OT View DB -> Sony CMD-J5 -> SE T610i -> SE K800i -> SE Xperia X1i ->
ETEN Glofiish M700 -> Vodafone 845 -> SE XPERIA PRO
Joza
Anonym
« Odpověď #10 v: 23. Červenec 2011, 16:42 »

Jelikož se otázky množí, průběžně je budu doplňovat do prvního příspěvku. Vzhledem k omezeným časovým možnsotem můžete otázky pokládat až do konce prázdnin, rozhovor proběhne v září Smajlík
uložena
kremilek10
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: c905
Příspěvků: 74



Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 27. Červenec 2011, 07:54 »

zajimala by me reakce Andreji Smajlík na tento clanek http://mobilizujeme.cz/clanky/indie-je-pro-sony-ericsson-xperia-mini-a-mini-pro-prednejsi-nez-zbytek-sveta/  Cili k nam opet dorazi pristi rok na vanoce Smajlík
uložena

c905 Black
HUdasp
Uživatel
***
Telefon: SE SK17i, SE G502
Příspěvků: 1865



Zobrazit profil WWW
« Odpověď #12 v: 27. Červenec 2011, 08:21 »

Mě by zajímalo kompletní objasnění situace ohledně rootu a odemčeného bootloaderu vzhledem k záruce. Jedná se pouze o nové modely, anebo se retrospektivně zavedou inovace i ke starším X10-tkám (X8, Mini, Mini Pro)? Blacklist je fáma? Je opravdu záruka vratná pouze výměnou základní desky za cenu poloviny nákupní ceny telefonu? Očekává se nějaká spolupráce s komunitou po vzoru Samsunga a CyanogenMod? Dále by mne zajímala situace ohledně SAMI při novém systému oprav (ačkoliv to je asi dotaz na nesprávnou osobu).Bude Play s HDMI a Brávií? Vyjádření k praskajícím Arcům (hlavně, jestli s tim hodlaj něco dělat, anebo to vyšumí po vzoru X1i) by asi taky zajímalo nejednoho člověka. OLED, AMOLED, SAMOLED - počítá se s tim, anebo utopie?
« Poslední úprava: 27. Červenec 2011, 08:23 od HUdasp » uložena
D3VL3R
Uživatel
***
Telefon: Xperia Neo
Příspěvků: 15


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #13 v: 22. Srpen 2011, 11:14 »

Mám pár otázeček.

1. Co plnánuje SE s technologií Bravia Engine a zda ji hodlá nějak vylepšovat. Kde přesně tato technologie zasahuje, je nějaká šance poznát rozdíl zapnuto/vypnuto?

2. Jak si vede v prodejnosti SE Xperia Play, není to propadák jako Ngage? Plánuje SE v této značce pokračovat?

3. Kdy konečně dorazí nabídka dvojader, respektive Xperia Duo?

4. Jaký byl důvod pro ukončení aktualizací pro X10 Mini/Pro?

Díky a ať se vám daří.

 
uložena
Ganimed
Administrátor
*****
Pohlaví: Muž
Telefon: LG G7
Příspěvků: 2395



Zobrazit profil
« Odpověď #14 v: 22. Srpen 2011, 16:04 »

No par odpovědí na otázky najdeš i tu na foru.

bravia engine se projevuje jen v mediich při prohlížení obrázku a fotek

konec aktualizací na vyšší verze android u x10 mini/pro sony ericsson odůvodnil nedostatečnými Hw parametry, pokud se pletu opravte mne
uložena

Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3  Vše
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Ostatní  |  Co se jinam nevešlo/O tomto webu (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Andrea Gaal bude odpovídat v rozhovoru na vaše otázky, pokládejte je zde
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.013 sekund, 18 dotazů.