SEMania.cz Fórum Bazar Galerie Download E-shop Sony Ericsson

Vítejte, Anonym. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Nepřišel Vám aktivační email?
29. Březen 2024, 13:42

Zadejte uživateské jméno, heslo a dobu přihlášení
Hledat:     Pokročilé vyhledávání
142443 příspěvků v 9986 tématech od 23753 uživatelů
Nejnovější uživatel: tripsitter
* Domů Nápověda Hledat Přihlásit Registrovat
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Vaše dojmy se Sony Ericssonem X10 s operačním systémem 2.1
Strana: [1] 2 3 ... 26
Poslat téma Tisk
Autor Téma: Vaše dojmy se Sony Ericssonem X10 s operačním systémem 2.1  (Zobrazeno 100527 x)
Joza
Anonym
« v: 25. Září 2010, 19:38 »

V nejbližších týdnech se dočkáme oficiálního představení (především tedy uvolnění) nové verze operačního systému Android pro model X10. Tento topic by měl sloužit jako místo pro vaše zkušenosti s novou verzí operačního systému, samozřejmě také na případné neduhy, které se vám podaří objevit (snad žádné nebudou), ale také na věci, které vás příjemně překvapily. Zkuste prosím být maximálně věcní, nepouštějme se také v tomto tématu do polemik, jestli přišel update včas nebo ne, na to máme jiná témata. Toto nechť je schopné majitelům X10 poradit, zdali se jim vyplatí aktualizovat hned nebo ne. Jakékoliv příspěvky mimo téma budu obratem mazat. Díky za pochopení
uložena
Pupu
Uživatel
***
Pohlaví: Muž
Telefon: X10 black
Příspěvků: 535



Zobrazit profil
« Odpověď #1 v: 08. Říjen 2010, 11:47 »

Konkretne pro X10 update prinese:
* 30% increase in battery life: Due to Android 2.1 as well as better OS task management.
* Each homescreen will now display 20 app icons instead of 16. There will be 5 homescreens overall instead of 3.
* Improvement in the dialler: Applies to application of text messages and e-mail that will help to simplify and streamline operations.
* New lock screen displays battery level.
* New start-up wizard: Helps configure the Xperia X10 easily when first setting up. This includes steps to import contacts, setting up Wi-Fi and Gmail account as well as synchronizing with Google sync.
* Single inbox for multiple emails (Gmail and other).
* Live wallpapers: Sony Ericsson will offer a selection of 11 live wallpapers to choose from.
* Ability to import contacts from Facebook and Twitter: Profile pictures will be imported too.
* 720p HD video recording with autofocus.
* HTML 5 support and Bluetooth 2.1.
« Poslední úprava: 29. Říjen 2010, 06:37 od Jozef Cmar » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #2 v: 31. Říjen 2010, 17:05 »

Do telefonu jsem přes SEUS Pro aktuálně nahrál nový OS, vzhledem k poznámce update1 si ale zatím nejsem jistý, je-li to skutečně finální verze. Každopádně šlape skvěle, nikde žádný problém (jen root nejde). Samozřejmostí je čeština Smajlík. Vypadá k světu, nové menu se mi líbí mnohem více než to původní. Uvidíme, co další telefony... Nyní mám X10 na nabíječce, neb ji update skoro zabil Smajlík. Podle všeho už ale toto je finální firmware, brzy jej budete mít k dispozici i vy Smajlík

uložena
Cheetah007
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson XPERIA X10
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #3 v: 31. Říjen 2010, 17:11 »

Takze uz je na SEUSu? no mrknu a dam vedet,ale nejak nerozumim tomu SEUS Pro Shocked
Hele vyzkousej prosim Mediascape nebo pokud se jmenuje ted jinak,zkratka Galeri fotografii.
U 1.6ky se nahledy pokazde vykresluji i presto ze je na karte vytvorena po prvnim spusteni slozka thumbail db nebo tak nejak....pricitam to prave 1.6ce protoze Snapdragon 1GHz CPU/GPU s Akceleraci to musi zvladnout levou zadni,pokud je tedy vyuzivan jak ma....
« Poslední úprava: 31. Říjen 2010, 17:13 od Cheetah007 » uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #4 v: 31. Říjen 2010, 17:13 »

Na SEUSu Pro! Na normálním není nic ... SEUS Pro je s registrací a přístupovými údaji od SE. A SE se moc nepřetrhne, aby na požadavek o registraci reagoval, mně neodpověděl na žádnou z mých asi 10 žádostí, pak jsem se na ně vyprd...
« Poslední úprava: 31. Říjen 2010, 17:20 od VaRo » uložena
Cheetah007
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson XPERIA X10
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #5 v: 31. Říjen 2010, 17:15 »

Jo uz mi to docvaklo...a kde jej vzit? na netu nic neni....to se mi snad zda....zase nejaka verze jen pro vyvolene,ten SE me zacina pekne stvat Angry Angry
uložena
Kolda.o
Uživatel
***
Telefon: Xperia ARC a par dalsich SE
Příspěvků: 580



Zobrazit profil
« Odpověď #6 v: 31. Říjen 2010, 17:16 »

brzy jej budete mít k dispozici i vy Smajlík

mas predstavu co to brzy asi znamena? :-)
uložena

SE P900 -> SE P910 -> SE M600 -> SE P990 -> SE P1i -> XDA Orbit WM6 -> HTC Kaiser -> HTC Diamond -> SE X2 / HTC HD2 -> SE X2 / SE X10 white -> SGS / SE X10 white -> X12
VaRo
Anonym
« Odpověď #7 v: 31. Říjen 2010, 17:18 »

Cheetah007 - koukni sem:

http://www.sonyericsson.com/retailsupport/update_service/download.aspx?locale=gb-en
uložena
Cheetah007
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson XPERIA X10
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #8 v: 31. Říjen 2010, 17:19 »

Myslim ze dneska na ceskem SEUSu nebude...ostatne vyrobce to psal ze je bude uvolnovat postupne a dodal aby se lide nelekali ze tam u nich hned v neeli vecer nebude....tipuji zitra. Undecided
uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #9 v: 31. Říjen 2010, 17:19 »

Brzy - hodiny Smajlík. Ač jsem původně nechtěl, aktualizuji asi i svůj soukromý telefon, však on tady root bude brzy Smajlík
uložena
Dubus
Anonym
« Odpověď #10 v: 31. Říjen 2010, 17:19 »

 Grin a čo maju hovorit majitelia mini  Embarrassed
uložena
Cheetah007
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson XPERIA X10
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #11 v: 31. Říjen 2010, 17:20 »

fajn diky ale bez te registrace se nikam nehnu co....leda ze by nam Jozef poskytnul udaje ale nevim.... Mrknutí

EDIT:
Jozef Cmar
No doufejme ale vzhledem k tomu ze je verze s cestinou uz dostupna pres SEUS Pro snad mas pravdu,ja to prubezne zkousim a jakmile to ohlasi novou verzi dam vedet.
Ted jsem jen tak pro jistotu prehral tu stavajici,jak jsem vcera blbnul s nordicem tak aby byl klid...
« Poslední úprava: 31. Říjen 2010, 17:22 od Cheetah007 » uložena
Joza
Anonym
« Odpověď #12 v: 31. Říjen 2010, 17:21 »

Bohužel nereálné
uložena
Cheetah007
Uživatel
***
Telefon: Sony Ericsson XPERIA X10
Příspěvků: 96


Zobrazit profil
« Odpověď #13 v: 31. Říjen 2010, 17:22 »

ty udaje (pokud jsi reagoval na to) pust z hlavy,vydrzim to Mrknutí
uložena
VaRo
Anonym
« Odpověď #14 v: 31. Říjen 2010, 17:23 »

Cheetah007 - můžeš zkusit štěstí, třeba se ti od SE ozvou a registraci zašlou...  Mrknutí
uložena
Fórum SEMania.cz
   

 uložena
Strana: [1] 2 3 ... 26
Poslat téma Tisk
Fórum SEMania.cz  |  Google Android  |  Obecné X8, X10, X10 Mini, X10 Mini Pro (Moderátor: Ganimed)  |  Téma: Vaše dojmy se Sony Ericssonem X10 s operačním systémem 2.1
Skočit do:  


© SEMania 2004-2007 | Powered by SMF.
© 2005, Simple Machines. Všechna práva vyhrazena.
Stránka vytvořena za 0.009 sekund, 17 dotazů.